Hledá se stavitel dakarských kamionů

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Hledá se stavitel dakarských kamionů

Příspěvek od Lepič »

Zdravím,

obrátil se na mě pan Havránek z firmy vyrábějící přídavné klimatizace na nákladní a užitková vozidla. Tyto klimatizace má na svých kamionech Martin Macík a pan Havránek by chtěl mít modely těchto kamionů ve své kanceláři. Já se Dakarem podrobně nezabývám, takže nevím o jaké konkrétní modely se jedná. Proto bych chtěl oslovit stavitele kteří mají macíkovy závoďáky postavené, nebo by je chtěli pro pana Havránka postavit, aby se spojili přímo s ním a domluvili si podrobnosti, případně poslali fotky svýyh modelů.

Prosím nespamujte toto vlákno, jestli máte dotaz na mne pište SZ, jinak komunikujte přímo s panem Havránkem. Děkuji.

Text původního mailu a kontakní údaje:

Dobrý den,

Měl bych na Vás velkou prosbu. Vím že se zabýváte lepením papírových modelů a to na velmi vysoké úrovni. Mám firmu a kromě jiných produktů dodáváme střešní klimatizace na kamiony. Již čtvrtým rokem nám tuto klimatizaci testuje Martin Macík na střeše Kamionu FRANTA (LIAZ) a KAREL (IVECO). Tyto kamiony jsou dostupné jako papírové modely. Viděl jsem je velmi dobře zhotovené a moc by se mi líbili do kanceláře. Bohužel mi chybí čas a hlavně ta Vaše zkušenost a zručnost, aby to vypadalo opravdu dobře. Proto jsem se rozhodl Vás oslovit, zda-li byste mi alespoň jeden kamion IVECO nemohli zhotovit (nejlépe oba). Samozřejmě za ně zaplatím. Mohly byste se mi prosím ozvat?

Děkuji předem a přeji hezký den

S pozdravem,

Best regards,

Ing. Libor HARVÁNEK

Managing Director

Mobile +420 604 285 235

Email harvanek@dalix.cz
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“