papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od zkooter »

Ahoj všem,

Chtěl jsem na fórum přidat nové fotky modelu, tak jsem jako vždy vše nafotil, v Zoneru ostřihl, upravil, vložil do galerie na papirove-modely.cz a pak odkazy vložil do příspěvku na foru. Zde mi to ale napsalo chybovou hlášku "Nelze zjistit rozměry obrázku" a příspěvek tak nelze odeslat. Přitom vše jsem měl nastaveno, tak jako vždy, zkoušel jsem různé rozměry obrázku nebo i úplně bez úprav, tak jak mi fotky vylezli z foťáku, ale vždy se objevila stejná chyba. Nevíte prosím někdo co s tím? Díky...
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od Standa F. »

Takhle to protestuje, když je nějaká chyba v linku na obrázek (link není funkční), a také, mám dojem, když obrázek má větší rozměry než tady povolené (1100×850 px.).

O kterou jde galerii - tuto? http://www.papirove-modely.cz/galerie/11499" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od zkooter »

Nee, chtěl jsem založit nové téma a z toho důvodu vytvořil novou galerii zde: http://www.papirove-modely.cz/galerie/13983 Odkazy jsem zkopíroval z galerie, vložil sem na forum, ale stále to hází stejnou chybu, ať dělám co dělám. Pro kontrolu jsem zkoušel dávat i odkaz na fotku z jiné galerie např z té Luny a tam vše funguje jak má. Sice je pravda, že používám větší rozlišení, ale nikdy to dříve nevadilo. Kontroloval jsem i oba odkazy ze dvou různých galerií, vše je jak má, nikde nic nepřebývá ani nechybí. Prostě záhada hlavolamu...

P.S. Teď jsem zkoušel i menší rozměr fotky 1100x825, ale ani tady jsem nepochodil
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od zkooter »

Tak velké díky TEOvi, ten na to kápnul. Musel jsem v galerii dát "Vygenerovat kódy pro diskuzní fórum PhpBB" a potom jednotlivé odkazy vkládat na forum. Takto to funguje bez problémů. Když ale rozkliknu každou fotku zvlášť a kopíruji odkazy pod jednotlivými fotkami, tak to hlásí chybu. Sice jsem to do současné doby dělal po jednotlivých fotkách a vždy to fungovalo, ale časy se zřejmě mění. Hlavně že to funguje. Ještě jednou díky všem za rady. ;)
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od Standa F. »

Střední náhledy fungují, i po jednotlivých fotkách, i ve tvé galerii.
Blbnou ty malé náhledy - viz níže - tam je třeba zaměnit na konci odkazu poslední písmeno "m" za "n": ...364910-n.jpg

Obrázek Obrázek

Ano, vygenerováním všech phpBB kódů se ty linky zobrazí správně.
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od zkooter »

Opravdu odkazy se liší jen tím jedním písmenkem na konci, toto jsem přehlédl. Díky moc, teď už si to pohlídám.
Uživatelský avatar
DanielZb
Příspěvky: 16
Registrován: pon 30.5.2016 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: papirove-modely.cz - Nelze zjistit rozměry obrázku

Příspěvek od DanielZb »

Teď jsem narazil na stejný problém, když jsem přidával nový příspěvek s náhledem fotky z rajčete. Vyřešil jsem to takto:

Když najedete myší na "Img" tlačítko, napíše vám to pod ním toto: "Vložit obrázek: http://image_url"
Když zkopírujete odkaz z rajčete, tak oni tam mají HTTPS

Řešení: Stačí umazat z HTTPS ono "S" a náhled funguje.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“