Nelze vložit fotky z papirove-modely.cz

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Jarda F.
Příspěvky: 260
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Nelze vložit fotky z papirove-modely.cz

Příspěvek od Jarda F. »

Pěkný večer všem...

Vážení, prosím o radu. Při psaní a pokusu vložit fotky z galerie papirove-modely.cz, narážím na dva problémy...

První, již delší dobu trvající je ten, že když jsem chtěl vložit malý náhled, tak po zkopírování horního odkazu, vložení sem do fora a pokusu o náhled na napsaný příspěvek se mi objeví hlášení ,,Nelze zjistit rozměry obrázku."

Tak jsem zůstal u vkládání středních a spokojeně žil a psal dál...

Teď už mám ale problém i s vložením středního náhledu a to ve chvíli, kdy je obrázek focen na výšku. Tentokrát vyskočí věta ,, Vaše obrázky mohou mít maximální výšku 800 pixelů." .

A to i v případě, že obrázek samotný byl v tomto, případně i menším rozlišení (tj. 450 x 800 pixelů, nebo méně) nahrán již do galerie. Navíc jsem zjistil, že obrázek nahraný v tomto rozlišení a stažený ze stránek zpět do PC se mi náhle zobrazuje jako 1000x1778 pixelů. Ale nějak mi nedochází kde k onomu zvětšení došlo. U Tatry CAS 32 to ještě šlo, U Lízy z Dakaru už jsem bojoval, ale několik fotek se přesto načetlo, ale teď, když jsem chtěl vložit poslední fotky už se mi nedaří uspět se žádnou :?

Má někdo podobný problém, či ví jak mi poradit? Dělám vše stále stejně, tak nevím proč mi to najednou nejde. Stejně tak, jako když i v jiných vláknech pozoruji malé náhledy, nevím proč se mi nedaří je umístit...A nejsem bohužel schopen identifikovat, jestli je chyba někde v PC, galerii nebo mezi židlí a klávesnicí...

Děkuji za případnou pomoc, Jarda ;)
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Nelze vložit fotky z papirove-modely.cz

Příspěvek od JakubSDK »

Obrázek
Obrázek

Ahoj, mě to funguje jen je potřeba u prvního linku pod obr. změnit písmenko m na n ... U malého náhledu v odkazu je to až na konci před formátem jpg. ;)
Jarda F.
Příspěvky: 260
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze vložit fotky z papirove-modely.cz

Příspěvek od Jarda F. »

Jakube díky :!: Tak jsem zase o něco chytřejší ;)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“