Proč nelepím..

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Proč nelepím..

Příspěvek od Ričmond »

Ahoj kamarádi,

i přesto, že to není vůbec moje oblíbená sekce, pustil jsem se do modelu architektury :D takže o mě ještě tak půl roku neuslyšíte...

Obrázek
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Proč nelepím..

Příspěvek od Lukáš »

No jo, podkategorie "hrady a zámky". Tak to máš určitě možnost zařídit si pořádnou pracovnu.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Proč nelepím..

Příspěvek od Ričmond »

Anoo doufal jsem jestli se někdo zeptá :D :D Pracovna bude řešená podle mě nejlíp jak jde.
Zrušil jsem technickou místnost, z dvojgaráže bude 1-garážo technická místnost a já budu mít kutloch (na delší zdi modelářský stůl, na kratší zdi příležitostný home-office stůl) místo technické místnosti 3x3,5m s ponechaným vstupem přes garáž. Takže když mě ráno žena naštve, tak přijedu z práce, rovnou si zalezu a ani nebudu potřebovat jít do zbytku chalupy.

Obrázek
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Proč nelepím..

Příspěvek od Kuba78 »

pekne diorama. Avia predpokladam od Attimona, domecky od Bartose, ale kdo dela tu Skodovku? ten model sem jeste nevidel.. jinak sis nedal moc prace s patinou silnice, prece kdyz je tam stavba, nemuze byt tak cista :-)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Proč nelepím..

Příspěvek od JoskaM »

Nevím jak to mají ostatní, ale když jsme vybírali mi domeček, tak modelářský koutek byl záměrně umístěn do obýváku, (sice ho musím občas složit, ale jsem neustále s rodinkou. Občas se kluci přidají, tak sedíme "u jednoho stolu"....
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Proč nelepím..

Příspěvek od Ričmond »

Josko tak já to mám úplně obráceně :D Potřebuju na to klid a poměrně hodně místa a když u toho mám lidi jsem v nervu a nic neudělám.. navíc když si u toho pořád musíš s někým povídat tak klesá produktivita a přestává fungovat evidence odpracovaných hodin.. :D Takže u nás nejdřív vše co je potřeba a rodina a pak si jde žena před spaním číst a já lepit.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Proč nelepím..

Příspěvek od JoskaM »

To vůbec nevadí, důležité je, že vám to tak vyhovuje! A hlavně aby se stavba povedla a užili jste si v novém hodně pohody.

Jak já se těšil do našeho domečku a jak si tam chrochtáme, co na tom, že je podle někoho malý, kdyz praská krb a TV bliká, pod rukama mi model roste, nic lepšího na tom světě není.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“