Print centra a tisk vystřihovánek

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Mkruzliak
Příspěvky: 4
Registrován: ned 14.7.2019 9:15

Print centra a tisk vystřihovánek

Příspěvek od Mkruzliak »

ahoj,
měl bych dotaz na místní komunitu (resp. hlavně tu z Prahy). Sám barevnou tiskárnu nemám a ani se mi celkově nevyplatí jí kupovat. Napadlo mě ale řešení - koupit si vlastní papíry (konkrétní gramáže v A4 určené pro inkoustový tisk), donést je do nějakého tiskového centra s daty aby mi na ně vytiskli kvalitními inkousty co bych chtěl? Víte v Praze o nějakém místě, kde by to bylo možné?
Většinou totiž nacházím jen místa, kde tisknou na velkých plotrech na rolích papíru a tisk na vlastní papír v tak malém formátu není ani technicky možné.

Má někdo takovou zkušenost?
díky všem za tipy
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 985
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: Print centra a tisk vystřihovánek

Příspěvek od VašekS »

Ahoj.
Nehledal bych přímo tiskárnu, ale spíš tzv. kopycentrum nebo reklamní agenturu. Prahu Ti konkrétně neporadím. U nás v Písku vím minimálně o třech místech, kde by to takhle šlo. Tedy přijít s vlastním papírem. Horší už to bude s inkoustovým tiskem. Většinou tam mají spíš laserové tiskárny.
Vašek
Mkruzliak
Příspěvky: 4
Registrován: ned 14.7.2019 9:15

Re: Print centra a tisk vystřihovánek

Příspěvek od Mkruzliak »

Sice žiju v Praze, ale pocházím z Písku, takže ani ten by nebyl problém.
Dáš mi tipy kam tam konkrétně?
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Print centra a tisk vystřihovánek

Příspěvek od Aki »

Obávám se, že v copycentru ti to nikde inkoustem nevytisknou. Spíš zkus poprosit nějakýho kolegu modeláře. Ale ani pořízení vlastní tiskárny není nijak závratná investice.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“