Doris Obručová

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Doris Obručová

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Hned jak se tady to vlákno objevilo, čekal jsem kdo první vytáhne kartu s uraženou ješitností. Netrvalo to ani moc dlouho. Takže se vážení zase zklidníme a budeme věcně přispívat k tématu, nebo bude toto uzamčeno ;)
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Doris Obručová

Příspěvek od mahdy »

Taky jsem něco takového tušil. Kolik vám je let hoši? Připadá mi to jako dohadování děcek ze školky. Já přestanu lepit! Já odejdu! Můj taťka má větší svaly než tvůj! Moje mamka má dražší auto než tvoje! Jak malé děcka ...
Každý ať si sáhne do svědomí co udělal špatně, co mohl udělat líp a co neměl dělat vůbec. Zapomeňme na ješitnost, podejme si ruce a dejme se do lepení. Vo tom to celé přeci je ... ;)
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doris Obručová

Příspěvek od Standa F. »

Dílo Doris známe a všechny nás přerostla o dvě hlavy - to nemohlo dopadnout dobře, gor když se žvaní jen anonymně přes internet, že 8-) .

group b už jednou z tohoto fóra odcházel, chápu to jako jeho takový komunikační kolorit. Jeho volba. Máme tu celkem svobodu, si tak myslím.

Patlu zdar! S
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Doris Obručová

Příspěvek od mahdy »

Stando tomu se říká " brexitovat " - stále odcházet a neodejít :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Doris Obručová

Příspěvek od JakubSDK »

Mahdy: myslím, že je zbytečné se někomu vysmívat :roll:

omlouvám se za OT...
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Doris Obručová

Příspěvek od mahdy »

Omlouvám se :oops: Nebylo to cílené na groupa , jenom se nabízelo obohatit zdejší slovník o další slovo v souvislosti se Standovou reakcí.
https://cestina20.cz/slovnik/brexitovat/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Doris Obručová

Příspěvek od JakubSDK »

OK ;) 8-)
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doris Obručová

Příspěvek od Standa F. »

Uberte háklivosti, kristuša. Člověk se pak bude bát cokoli pípnout, aby nedejbože někoho neurazil. Trochu nadhledu a humoru.
jarek
Příspěvky: 327
Registrován: sob 21.1.2012 0:11

Re: Doris Obručová

Příspěvek od jarek »

:D Taky už jen nakukuju.Mj DORIS je škoda. Ikdyž jsem lodě nědělal a nerozuměl tomu, vždy jsem rád nakouknul. A, že odešla? Jinde je jí asi líp než tu...
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Doris Obručová

Příspěvek od JakubSDK »

Tak tedy Stando dobře, už to tu nejde vydržet a končím také pche :lol: :lol: :lol:
jarek
Příspěvky: 327
Registrován: sob 21.1.2012 0:11

Re: Doris Obručová

Příspěvek od jarek »

Od tý doby co tu vládne jednostranná cenzura tak..
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doris Obručová

Příspěvek od Standa F. »

Pokud tady někdo nesnesitelně trpíte, byť pouhým nakukováním, jarku & spol., dveře jsou otevřené. Příchozím i odchozím. No stress.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Doris Obručová

Příspěvek od Ričmond »

I tak je nás málo a řešíte koniny. Pokud je kritika konstruktivní, rád se z toho poučím, ostatně to je jeden z důvodů, proč prezentuji a chodím sem na DF. Pokud chci ukázat fotky a kritiku neslyšet, použiju facebook, tam se to nenosí :D
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Doris Obručová

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Já to řeším tak, že kritiku, ze které si můžu něco vzít, beru a plky co považuju za blbý keci jednoduše ignoruju. Nemám chuť kazit si náladu hádkama :wink:
Kid Karola
Příspěvky: 108
Registrován: ned 4.3.2012 10:03

Re: Doris Obručová

Příspěvek od Kid Karola »

Trošku mi to nedá a asi se najde pár lidí, že Grime, který to nepřekvapí :), někteří si zas jen posměšně odfrknou. Nicméně byl jsem jeden z těch, kteří měli tu čest s Doris přímo. Dovolím si tvrdit, že jsem se poměrně výrazně radou podílel na finální povrchové úpravě Bellony (takže není to tak, že by se tu neradilo). Komunikace hodně probíhala i soukromě, takže těžko doložím, nicméně tehdejší mé rady používá doteď. Nechci tím říct, že to bylo vše z mé hlavy, jen tehdy jsem o povrchové úpravě věděl mnohem víc než ona. Pak jsem si jen dovolil a to rozhodně ne ve zlém, ji při zahájení stavby další lodě upozornit na fakt, že při pomalejší a pečlivější práci se vyhne spoustě chyb, které udělala při Belloně. A byl oheň na střeše, kdy veškerá má pomoc byla v mžiku zapomenuta a já označen za závistivce... a po letech v tomto vláknu nejspíš i za rádoby modeláře. Já jsem pak taky nejednal v rukavičkách, pravda, ale zatímco ona navenek vystupovala jako ta ublížená a všichni jí to krásně baštili, tak soukromě nás ještě s pár dalšíma označovala velmi nevybíravými výrazy. No je tomu už dávno. Já rozhodně sdílím názor, že je to PANÍ MODELÁŘKA, ovšem z lidského hlediska... Každopádně toto je fórum o modelech a ne o lidech, takže se kochejte. I já se pokochám a přijde mi líto, jak se můj dobrý úmysl až nechutně obrátil proti mě. A proto už raději nikomu moc radit s ničím nebudu. Nevyplatilo se mi to.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“