scifi anketka

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
alien99
Příspěvky: 128
Registrován: úte 3.1.2012 19:07
Kontaktovat uživatele:

scifi anketka

Příspěvek od alien99 »

Už nevim jak dál, tak jsem spáchal na svých stránkách malou anketku, která by mě měla pomoct se rozhodnout. ;)

http://alienspapercraft.com/anketa.html

jedná se o několik kostlivců různého stáří :lol: , tak by je chtělo trošku pořešit :mrgreen:

Děkuji Alien99
bigpetr
Příspěvky: 293
Registrován: sob 23.1.2016 21:45
Bydliště: Brno

Re: scifi anketka

Příspěvek od bigpetr »

Ahoj Honzo, já osobně bych navrhoval pokračovat s DropShip a prostřídat to s AstroRacers.

DropShip je super projekt podle mého gusta a určitě do něho střihnu až bude hotový. Je to hodně práce a postaví si to asi jen pár lidí, tak je třeba zvážit aby byla motivace to dotáhnout.

AstroRacers je super koncept na slepení jednoduchých a vizuelně přitažlivých modelů které jsou oblíbené a byla by škoda v tom nepokračovat.
Uživatelský avatar
alien99
Příspěvky: 128
Registrován: úte 3.1.2012 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: scifi anketka

Příspěvek od alien99 »

Prosím všechny , kdo hlasovali, ať to zkusí znovu...anketka se nějakým záhadným způsobem resetla do předešlého dne :(
Ta druhá je v pohodě...


Bigpetr:

Proto ty anketky jsou dvě...Jedna je na astro racery a druhá na celková témata - projekty. Kdyby vyhrály astro racery i jako celkové téma, tak bych dělal jen je :)

Takhle to vypadá, že se bude realizovat Dropshipa a občas nějaký astro racer, nebo starší model z ABC (pár jich ještě mám). ;)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“