komunikace s vydavatelstvím Answer

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od JesterZeleny »

Ahoj ve spolek,

před cca 14 dny jsem objednal modely u vydavatelství Answer, peníze odešly, stav objednávky se změnil na zaplaceno a pak... nic. Dříve modely dorazily max do týdne po objednání. Hlavní problém je, že se mnou nikdo nekomunikuje. Nemáte s nimi někdo nějakou zkušenost, či nápad kudy na ně?

Díky PV
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od dravec »

Mám podobné zkušenosti. První várku jsem objednal 4.4.2018 a zboží dorazilo cca za tři měsíce. Druhá objednávka 29.4.2018 a zásilka ještě nedoručena. Komunikace žádná pouze sledování objednávky se 18.6.2018 změnilo na náklad.
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od numi »

Znám ho osobně a to co píšete je časté. Sběrky které organizuji trvají tak dlouho většinou kvůli Answeru. Ale mám štěstí že to netrvá 3 měsíce. Vím , že někteří jeho zákazníci to řešili přes Paypal.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od dravec »

Nedávno jsem využil sběrky od Betexa.cz. Sice to trvalo o něco déle než s ostatních vydavatelství, ale nebylo to až tak dlouho.
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od vašekh »

Ahoj, když je tu toto vlákno měl bych na Vás prosbu. Nemá náhodou někdo doma tento model?
http://www.answer.pl/pl/home/3209-man-t ... s-4x4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zajímá mě tato věc. Před půl rokem jsem koupil tento model. Když jsem ho měl doma měl jsem chuť se do něj pustit. Kontroloval jsem stránky a zjistil jsem následující. některé stránky jsou v sešitě dvakrát a některé úplně chybí. Chyběla stránky s koly, dezény vnitřkem kabiny. No prostě chybělo 5 stránek a zase na druhou stranu 4x tam byli stejné. Řekl jsme si může se stát při kompletaci.
Betexa udělal sběrku. Hurá můžu si objednat model. Těším se jak malé dítě na nanuk. Přišel balíček, rychle ho rozbaluji slintám na obálku. A pak...
Nasranost totálního kalibru. V objednaném modelu opět chybí stránky. Zase chybí kola, vnitřek kabiny a tentokrát i spodek nástavby. Zase na druhou stranu mě žádné stránky nepřebývají a nejsou v modelu dvakrát :-) Jak můžou tento model kompletovat když ve dvou modelech chybí stejné stránky a a v jednom jsou navíc a v druhém nejsou. Záhada papírového hlavolamu je na světě.
No co s tím? Máte někdo doma tento model? pokud ano zkuste překontrolovat stránky, zda je máte kompletní nebo Vám také chybí.
V žádném případě neobviňuji Betexu za špatný model naopak díky za sběrku.
Zde je náhled na stránky modelu co by měl sešit obsahovat.
https://www.super-hobby.cz/products/MAN ... S-4x4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vašek
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od Lukáš »

Já mám model kompletní (ze zimní sběrky). Normálně bych to reklamoval u prodejce.
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od numi »

Tak už vím proč se všechny objednávky zpožďují.

Jest nam niezmiernie przykro, lecz z powodu choroby pracownika - pobyt w szpitalu - wysyłki z naszego sklepu i profilu allegro mogą być realizowane ze znacznym opóźnieniem.
Nesmírně nás mrzí, že kvůli důvodu nemoci pracovníka - je v nemocnici - objednávky z našeho obchodu a profilu na Allegro budou vyřizovány se značným zpožděním.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od dravec »

Ale ze slušnosti můžou napsat alespoň zprávu. Stále čekám na objednávku z 29.4.2018. Jenom jsem se dověděl, že je na cestě. Ale komunikace žádná.
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od mahdy »

Tak to je šupec co tady čtu. Divím se, že ta firma ještě nekrachla. Většina modelu jen těžko slepitelných. Stránky míchají jak je právě napadne a když omarodí jeden člověk, tak stojí celá firma :shock: Hnus velebnosti ...
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od Jirka Z. »

Mahdy, to je podle mě poměrně jednoduché, proč i přes nedostatky v dodávkách i v modelech ještě pořád fungují. Modelik nemá skoro rok žádnou novinku a v poslední době to stejně byly jenom zmenšené již existující modely; Halinski pár modelů za rok, ale stejně to není nic nového - jenom jiné verze již existujícího nebo jiné kamufláže; GPM za poslední rok nových pár lodí (kde je ještě otázka, nakolik je počítat jako nové, když jde o určitou lodní třídu a lodě dané třídy jsou si dost podobné), pár děl a proudový zemědělský letoun PZL-15, jinak zase jenom jiné verze nebo zbarvení již existujícího. A tak se dá pokračovat. Answer sice modely šije hodně horkou jehlou a bůh ví, jestli vůbec u nich probíhá nějaká zkušební stavba, ale pořád má nové modely do té doby nezpracovaných a neokoukaných předloh. To je podle mého názoru důvod, proč stále fungují, prodávají a prodávat budou i dál...
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od kaktusak »

Jirka to řekl naprosto přesně a mluví mě přímo z duše . Já jen doufám , že pro mě atraktivní model raketometu " Smerch " bude sedět .
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: komunikace s vydavatelstvím Answer

Příspěvek od JesterZeleny »

Jj, zprávičku o nemoci jsem zachytil náhodou předevčírem na facebooku. Každopádně by nebylo od věci umístit tuhle informaci na jejich web. Komunikace je prostě bídná. Na druhou stranu se musím Answeru zastat, protože předchozí dvě objednávky vyřídili obratem a došly v řádu dnů od objednání.

Děkuji všem za reakce a Numimu za přiložení/přeložení zprávičky, která snad vše objasňuje..
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“