Vzpomínka na Fabrizia Prudenziatiho

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Vzpomínka na Fabrizia Prudenziatiho

Příspěvek od velda »

27.04.018 - před několika lety mnohé z nás udivovaly jeho krásně graficky zpracované vystřihovánky papírových vojáčků , ktré sdílel zdarma na svých stránkách. Dnes je to 4 roky od jeho smrti. Věnujte chvilku vzpomínkou se stránkami Papermanie.cz a přečtěte si pár řádků zde: http://www.papermanie.cz/papermanie-men ... apsat-i-vy" onclick="window.open(this.href);return false; a ti komu po zrušení Ziových stránek uteklo spoustu krásných modelů, i ti kdo neví o koho se jedná, zde najdou regulérní dosud fungující odkaz na tyto stránky, ze kterých si můžete stáhnout desítky vystřihovánek a symbolicky tak uctít jeho památku slepením jeho modýlku.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na Fabrizia Prudenziatiho

Příspěvek od Aki »

ahoj, odkaz na stránky funguje, ale na jednotlivý modely už bohužel ne :/ nemáš tucha, jestli by se ty postavičky nedaly stáhnout i jinde? vypadaj naprosto nádherně :)
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na Fabrizia Prudenziatiho

Příspěvek od velda »

Aki - čoveče tak to potom nevím jak, nebo co stahuješ, u mě co jsem chtěl to bez problému stáhnu :) Mám to osobně vyzkoušené a stáhl jsem každý model, který jsem chtěl. Nevylučuji že něco málinko nemusí jít, ale opravdu jsem neprošel vše - většinu ano.
Takže ještě zopakuji “instrukce z PM stránek: na otevřené stránce pod hlavním obrázkem si vyberu kategorii, otevřu ji příslušným tlačítkem a vyberu si modýlek - stahovat můžu buď malou červenou šipkou - ne obrázkem, pokud se po kliknutí objeví místo stránky s díly modelu nějaký text je třeba pár vteřin vyčkat na stažení PDF souboru k uložení. Druhá možnost u vojáčků je klik na ikonku která má červený okraj je tam uvedeno toto: Click on these symbols for Download the model v podstatě to znamená klikni na symbol ke stažení modelu, opět nestahujeme obrázkem ale ikonkou. Po kliknutí se otevře stránka s nabídkou jednotlivých modelů a opět stáhneme ikonkou ale již přímo PDF, i zde platí že pokud se objeví po kliknutí nejaký text, je třeba vyčkat na “loading“ natažení souboru k uložení.
Takže pokud by Ti to ani takhle nefungovalo, pak je problém úplně někde jinde, třeba v připojení ? U mě to funguje jak jsem psal bez problému. Ať se daří.
Ps. jinde se to stáhnout nedá - žádný odkaz nefunguje, pouze ten co je na PM (je to z celosvětového archivačního webu). Ale nevylučuji že ten samý odkaz je uložený na několika místech, nic méně to není odkaz na původní stránky, ty již nějaký rok nefungují.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na Fabrizia Prudenziatiho

Příspěvek od Aki »

beru zpět, už to fachčí :) asi mi chvíli zlobilo připojení, dělal jsem to úplně stejně, jako teď a házelo mi to errory...
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“