Papierové modelárstvo v TV JOJ

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
vasik1
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 21.6.2012 14:20

Papierové modelárstvo v TV JOJ

Příspěvek od vasik1 »

Zdravím všetkých českých priateľov a najmä modelárskych kolegov. Niektorí z vás ma poznajú zo slovenského fóra, volám sa Peter Vasaráb, učím na základnej škole a rád by som sa aj tu prezentoval so svojou prácou v oblasti papierového modelárstva. Už štyri roky vediem krúžok "papierákov" a keďže naša práca si určite zaslúžila zviditeľniť, pozval som k nám reportérov z TV JOJ. Vznikla tak reportáž, ktorú vy som Vám chcel ponúknuť k zhliadnutiu:

https://www.youtube.com/watch?v=b1l3-D97NGY" onclick="window.open(this.href);return false;

Okrem toho sme mali aj taký menší workshop pre širokú verejnosť v papiernictve v Prievidzi:

https://www.youtube.com/watch?v=94-IoBb10dM" onclick="window.open(this.href);return false;

(neviem, či svoj príspevok dávam do správneju sekcie, poprosím prípadne admina o jeho premiestnenie kam patrí)

s pozdravom vasik.
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Papierové modelárstvo v TV JOJ

Příspěvek od St. Louis »

Krásný kroužek plný šikovných modelářek a modelářů. Máte moji velká poklonu a obdiv.
Ať se daří. :-)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Papierové modelárstvo v TV JOJ

Příspěvek od Aki »

paráda :) já jsem nabízel, že bych vedl papíráckej kroužek tady u nás, ale není zájem... mám dokonce kamarádku, která má agenturu, organizující kroužky po celý ČR, takže jsem jí řek, ať to tady v okolí všem školám nabídne a nic... zájem nula... trochu se obávám, že se papírovej modelář brzy stane ohroženým druhem :/
Uživatelský avatar
undik
Příspěvky: 16
Registrován: ned 5.4.2015 0:30
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Re: Papierové modelárstvo v TV JOJ

Příspěvek od undik »

Manželka pracuje ve školství a o jakoukoli práci analogovou není zájem - až na pár výjimek potvrzujících pravidlo...
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: Papierové modelárstvo v TV JOJ

Příspěvek od JesterZeleny »

Bohužel, je to tak. U nás kroužek přestal fungovat cca před 5 lety. A to jsme měli velmi štědré dotace od obce. Po dětech se chtělo jen aby přišly a měly chuť něco dělat. Většinou se přišly podívat tak jednou max dvakrát a konec.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“