Charitativní akce modeláři dětem

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Charitativní akce modeláři dětem

Příspěvek od JoseFxx »

Plastikový modeláři, mají druhý ročník charitativní akce pro děti. Viz odkaz.
http://www.modelforum.cz/viewtopic.php? ... 0#p2047500

Myslím si, že i papírový modeláři se můžou přidat a poslat dětem na hračky nějákou kačku. Vše je transparentní a pro dobrou věc.
Toptop
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Charitativní akce modeláři dětem

Příspěvek od Toptop »

Ahoj,
jen bych doplnil, že ač je akce primárně plastikářská, i papíroví modeláři mají své místo. Prvního ročníku jsem se zúčastnil a nebyl jsem z papíráků sám. Byli tam např. Zdenda Smaženka nebo Michal Traj. Akce je velmi dobře zorganizovaná, součástí je výstava modelů (i my jsme měli svůj stůl a Michalova 148 byla hodně obdivovaná) a workshopy (TEO předváděl výrobu koleček). To podstatné pak tvořila dobročinná aukce modelů a dalších modelářských potřeb (za papír věnoval krásné a hodnotné balíčky ze své produkce Ondra Hejl a ze svého archívu přidal něco i TEO i moje maličkost). Na závěr se konala dobročinná tombola, opět s bohatou dotací krásných modelářských cen. Výsledkem akce bylo více než 60 000 Kč vybraných ve prospěch dětské onkologie v Motole. Za sebe mohu slíbit, že se akce opět zúčastním a velmi pravděpodobně opět věnuji ze svého archivu nějaký atraktivní a dnes již nesehnatelný model. Přijdte taky ;)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“