Dokument s R.Vyskovskym

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
m0ucha
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 17.9.2015 19:51

Dokument s R.Vyskovskym

Příspěvek od m0ucha »

ahoj,
je to uz strasne moc let, kdy jsem (myslim ze na ct1) shledl dokument/medailon nebo co to bylo za format s R.Vyskovskym.
trosku to hledam, ale nevim ceho se chytit.

Pamatuju si, ze tam ukazoval sve prototypy modelu bez barev a pamatuju si na pamatnou vetu "... z papiru se da vyrobit uplne cokoli, jedine co z papiru neudelate je dokonala koule..."

Hrozne rad bych to znova videl, jestli si nekdo vzpomene co to bylo, pak by se to snad dalo najit na youtube nebo v archivu ct.

Rekl bych, ze to bylo minimalne 15-20let zpet, uz je to fakt dlouho, ale ruku do ohne za to nedam.
Netrklo by nekoho co myslim? :)
Konopka
Příspěvky: 169
Registrován: stř 18.2.2015 20:18

Re: Dokument s R.Vyskovskym

Příspěvek od Konopka »

Já znám tohle:
https://www.youtube.com/results?search_ ... +kr%C3%A1l" onclick="window.open(this.href);return false;
Richard V. - král papírový. Je to z října 2009
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Dokument s R.Vyskovskym

Příspěvek od dravec »

Možná jsi myslel tento pořad:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 223000014/" onclick="window.open(this.href);return false;
m0ucha
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 17.9.2015 19:51

Re: Dokument s R.Vyskovskym

Příspěvek od m0ucha »

nene ani jedno to neni, je to urcite mnohem starsi (a bohdalku bych vypnul i kdybych nahodou na bednu koukal :P )
Uživatelský avatar
alien99
Příspěvky: 128
Registrován: úte 3.1.2012 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokument s R.Vyskovskym

Příspěvek od alien99 »

...pokud v tom dokumentu bylo něco jako, že mistr nerad na počítači, protože "podívejte se na ty vokna, v počítači je uděláte všechny stejný a to se malování prostě nevyrovná" , tak to je záznam z nějakého setkání , snad na nějaké větší papírové akci v roce 2000. Mám to někde na cédu, ale bohužel nevim kde, ale origo zdroj je MIGas z papermodel.cz

tak bych úsilí napřel tam... :arrow:

...tedy pokud to může být ono. ;)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“