Pavel Jüngling RIP

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Pavel Jüngling RIP

Příspěvek od JakubSDK »

Dobrý den přátelé,

dnes jsem se dozvěděl velice smutnou zprávu, že nás navždy opustil skvělý člověk, modelářský mistr a náš veliký kamarád Pavel Jüngling :cry: strašně moc mě to štve a mrzí, nikdy na tebe nezapomenu Kamaráde :cry: Upřímnou soustrast celé rodině...
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Pavel Jüngling RIP

Příspěvek od kaktusak »

No tak to šlo rychle . Není to tak dlouho co jsem se dozvěděl , že onemocněl .
Vždy dokázal pomoci . Ani nevím kolikrát mi radil jak dál s nějakým modelem , vždy mě zasypal hromadou fotek a pak ještě dlouhý hovor po telefonu . Perfektní modelář , který slepil téměř cokoli a hlavně kamarád a výborný a správný člověk , který to v životě neměl jednoduché . Budeš tu chybět Kamaráde . Upřímnou soustrast celé rodině .
vojta78
Příspěvky: 856
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Pavel Jüngling RIP

Příspěvek od vojta78 »

Ještě 7.7., před akcí v Hlubočkách mi volal. Podle hlasu mu dobře nebylo, ale byl jsem rád, že ho slyším. O týden později se dozvídám, že Pavel už mi už kvůli modelům, novinkám a pod., nezavolá. Hodně mi pomohl, ochotný pomoct a probrat vše co se týká modelařiny. Byl to výborný, spolehlivý kamarád, pan modelář.
SBOHEM KAMARÁDE. Rodině upřímnou soustrast.
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Pavel Jüngling RIP

Příspěvek od bronek »

vojta78 píše:Ještě 7.7., před akcí v Hlubočkách mi volal. Podle hlasu mu dobře nebylo, ale byl jsem rád, že ho slyším. O týden později se dozvídám, že Pavel už mi už kvůli modelům, novinkám a pod., nezavolá. Hodně mi pomohl, ochotný pomoct a probrat vše co se týká modelařiny. Byl to výborný, spolehlivý kamarád, pan modelář.
SBOHEM KAMARÁDE. Rodině upřímnou soustrast.
Vojto, také mi Pavlík volal a přesně jak píšeš....po hlase mu nebylo fajn a ani jsme se moc nebavili o modelech, jako obvykle. A když jsem se dozvěděl, že umřel, tak mi došlo, že se chtěl se mnou rozloučit. Myslím, že všem komu volal, tak to bylo ze stejného důvodu. Je mi z toho fakt smutno.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“