Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Standa F. »

Tak ještě jedno letní téma a zdrhám pryč, za hranice všedních dnů 8-).

:arrow: Mnozí z vás nejsou jen papíroví matlalové, ale i plastikoví, RC, letečtí, lodní, autíčkáři, autodráhaři, vláčkaři ... pochlubte se s jiným modelářstvím, které vás baví. Ideální by byly i fotky vašich nepapírových výtvorů.

Sám jsem léta dělal plast a mám dosud docela big sbírku PVC skládanek (Frog, Revell, Airfix, KP, Směr, VEB Plasticart), vesměs už letité kósky, ale ze slepených věcí mi už nezbyl ANI JEDEN - vše rozdáno, vyhozeno, spáleno ... inu, život jde dál ... ;)
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od JoseFxx »

Plastové modely aut od Revell a Tamya 1:24. Super oraz, ale víc prace. Ješťe mi doma leží od Dragona 1:35 M1A1 Abrams. Snad ho někdy slípnu.
Uživatelský avatar
swab
Příspěvky: 68
Registrován: sob 21.1.2012 9:58
Bydliště: Praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od swab »

he tak to je cool vlákno no já asi takhle :-D
jezdim dost rozmanitý styly RC převážně 1:10 drift, rally, expedice a pro nudu malej homeracer...dost se vyžívám v lakování a tak z mého okolí nemam o práci nouzi ;-)

bratrovo Mitsubishi Lancer Evolution VII na podvozku TT-01 1:10
Obrázek

design pro kamaráda Kubu BMW 320si WTCC 2006 na podvozku TT-01 E a Alpina 110 R na podvozku M-05 Ra 1:10 ještě se do tohoto hávu bude lakovat vrtulník a Mitsubishi Pajero na expedice 1:10...
ObrázekObrázek

a tady začínaj moje kastle na podvozek TT-01D Subaru Impreza 03 Yukess Cusco (už nemám) a Impreza 05 WRC Monte Carlo 1:10 ještě mam jednu Imprezu 05 WRC Monte Carlo ale ta je tak dobitá že už nestojí za koukání mam jí hlavně na rally
ObrázekObrázek

mazlík na doma XMods classic s kastlí Subaru Impreza 03 WRX STI 1:28
Obrázek

a tady moje chlouba na expedice (stále ve stavbě) Pajero Hardtop na podvozku CC-01 1:10
Obrázek

a tady stále v procesu lakování Nissan 240 Z Fairlady na podvozek M-05 Ra1:10 ..v současnosti je na kapotě pár dalších vrstev ...
ObrázekObrázek

ještě mam doma nepojízdný podvozek Bycmo se zadním náhonem (modří určitě vědí ;-) )
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od jbb »

ehm, statek středočeský, 1:1? Dneska jsem natíral nová vrata, pouhých cca 50 m2 plochy dřeva...
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od bernie »

Tak to mě v posledních dnech /týdnech/baví 1:1 rekonstrukce a stavba kolotoče pro dostihové koně.
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od jbb »

Vy už jste si pořídili bernie koně domů? Nebo otročíš jako nádeník ve stáji?
Kolotoč ani nepotřebuju, ale kruhovka, nebo sogar hala, to by bylo. Ovšem jestli letos postavím aspoň dva boxy, tak budu spokojen...
Uživatelský avatar
Matys
Příspěvky: 112
Registrován: sob 7.1.2012 11:11
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Matys »

Kolotoč na koně :D ... tak tuhle srandu už mám za sebou ... holt někdy ta práce přináší i zajímavé výzvy jako třeba "postavte nám kruhovou halu ať si tam můžeme dát kolotoč na koníky" ... no tak se udělala kulatá hala (no .... šišoid :D ) a hnedla dva.... a k tomu jízdárnu a propojovací tunýlek ... nakonec je z toho docela pěkný areál pro koníky ... no takže kdyby někdo chtěl jízdárničku (nebo sportovní, skladovací či jinou halu) tak dejte vědět....

No a abych se vrátil k tématu ..... krom papíru mě totále detoxikuje zaměstnání a škola.... a pak nakonec i RCčka... momentálně je na stole lodička ať je něco k vodě....ovšem jak se znám, tak bude hotová v prosinci a to toho moc nenajezdím :D
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od bernie »

Protože koně jsou z podstaty věci dotovací sport, tak se to někde musí kompenzovat
http://www.dostihyjc.cz/staj.php?IDS=6443" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.dostihyjc.cz/staj.php?IDS=10253" onclick="window.open(this.href);return false;
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od jbb »

Inu, mezi koňáky se říká - Měl jsem čas a peníze, chyběl mi kůň - teď mám koně, ale chybí mi čas a peníze...
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Vlcacka »

jbb píše:Inu, mezi koňáky se říká - Měl jsem čas a peníze, chyběl mi kůň - teď mám koně, ale chybí mi čas a peníze...
Hh, nejen u koní, u psů když se s nima něco dělá nápodobně.
Uživatelský avatar
pan Tau
Příspěvky: 616
Registrován: pát 20.1.2012 21:54
Bydliště: Chvaleč, občas na samotě u lesa

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od pan Tau »

Košíkářství, od ledna do března.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od jiri.k »

já si zase občas něco vyřežu z ovoce a zeleniny
:mrgreen:
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od vojta78 »

Zdravím,
též přidám nějaký ten příspěvek z oblasti nepapírových modelů. Už víc jak 15 let se věnuji leteckému modelářství. Stavím modely " Volné ", tj. rádiem nařízené. Zde fotka 3 nejnovějších rozestavěných, které chystám na další soutěž v září. Modely mi často ulétávají, prý je dělám až moc létavé ;) . Konkrétně tyto modely spadají do kategorie P-30 (modely na gumový pohon), které jsou limitované váhou, nosnou plochou a váhou gumy, použité jako pohon.
Obrázek
Papírákům se věnuji převážně doma, když mám čas a náladu.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Kuba78 »

vojta78 píše:Zdravím,
též přidám nějaký ten příspěvek z oblasti nepapírových modelů. Už víc jak 15 let se věnuji leteckému modelářství. Stavím modely " Volné ", tj. rádiem nařízené.
P-30? tezky respekt, nostalgie jak brno. My letci co mame plastove RC ptaky sme proti Pckarum a F1karum masla.
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od hromadko.s »

Taky trochu jiný "koníček"
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“