Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od Kuba78 »

group b píše:nebo vezme manželku, v mém případě také Magdalénku a leze po čtyřech do kopce, kde jsou šlený kameny, šílenej krpál, šílený vedro a cíl je šíleně vysoko. No prostě rozhledna na Kleti. A když tam konečně vyleze, nechá manželku vydechnout a při té příležitosti vytáhle měřidlo a obkrouží jím rozhlednu. :D A pak ještě vytáhne milovanou polovičku na asi tak 12 kilometrový pochod na další rozhlednu. :lol:
pan je sadista s lehce masochistickymi sklony? inu sto lidi sto chuti :-)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od JanO »

group b píše:... No prostě rozhledna na Kleti. A když tam konečně vyleze, nechá manželku vydechnout a při té příležitosti vytáhle měřidlo a obkrouží jím rozhlednu. :D A pak ještě vytáhne milovanou polovičku na asi tak 12 kilometrový pochod na další rozhlednu. :lol:
Lanovka nejezdí :) ? Ta další rozhledna je prosím která?
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od IceZero »

pro JanO..... lanovka na Kleť jezdí každou celou hodinu :D a ta další by teoreticky mohl být Knížecí stolec ve vojenským prostoru Boletice, vzdáleností by to cca sedělo.

a k tomu co dělám já když je horko - sbalím sedátko a batoh s prutama a posadím se k Vltavě... ani mi nevadí že obyčejně nic nechytím, jsem aspoň na čerstvým vzduchu a příroda uklidňuje
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od Tomáš B. »

Využívám volného času a brzy ráno a večer se dá vklidu lepit :) A když je v poledne moc horko, tak se taky zabavím, viz. https://vimeo.com/100948803
TenOndra
Příspěvky: 7
Registrován: úte 15.7.2014 16:51

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od TenOndra »

Ty jsi z okolí Tošovic, Tome? Zrovna na začátku prázdnin jsem byl v Pohoři u Oder :).
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od Lucas80 »

Není už sice takové vedro, nicméně léto se ještě na chvilku vrátilo a tak i já přispěju do mlýna.

Ráno po noční jsem vyrazil do lesa na houby a kupodivu i něco našel. Nyní spokojeně sleduji F1 trénink v italské Monze, odpoledne pak dám ještě druhý trénink a večer to zakončím pravou "formulovou" smaženicí. A pak asi usnu jak špalek a ráno zase hybaj do práce, teda jestli se po těch houbách ještě probudím :P

Obrázek
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od fox »

Nejen když je abnormální hic, ale i v noci, nebo v počasí kdy by se člověk vyhýbal vodě obloukem. http://youtu.be/X0lXKeziOuQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Kolikrát člověk čeká 2-3hodiny než se dostane na start, pak si 5 minut maximálně chystá nářadí,postaví se na start a do 19vteřin od výstřelu je po všem. Ale těch 19 vteřin mi připadá kolikrát jako celá věčnost. Dělám strojníka, po pár vteřinách už jen držím plný plyn a čekám jak se s tím chlapi ve předu poperou a sestřelí terče.
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od Niraj »

Tak já za celý léto slepil jen lampičku, co mi spadla na zem :D
V létě se věnuju spíš venkovním aktivitám (pošolíchat zahrádku, hodně výlety, s dětma venku,.....), na lepení ani pomyšlení nemám. Od jara mi tam stojí nedodělaný maják.
Teď už to ale pomalu začne. Jak nenávidím zimu, tak to lepení je asi jediné, na co se těším (jo a ještě na Ježíška ;) )
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od Standa F. »

Jak se vám patlá v tom teplíčku? Není nad zpocené tlapy, ty má modelář ještě raději než ruce zmrzlé, že... 8-)
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od khaRel »

Ve zmrzlých sice není cit, ale pot likviduje papír velmi úspěšně vždycky. Ale kdybych se nestěhoval, tak bych do něčeho střihnul... akorát bych si asi ruce umýval tak co minuta :-)
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od dravec »

Není nad to, když už večer něco slepím si přes den trochu odpočinout.

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od JoskaM »

Jsme na tom podobně, jen já s garáží, ale v tomhle počasí nejde ani štukovat ani natírat...tak jsem včera aspoň vyměnil ložisko na pračce.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od Jirka Z. »

Tak asi takto:

* Přes den se člověk snaží neusnout v práci a najít si na stavbě nějaké příjemné stinné místo.
* Večer pak, když se zadaří již od sedmi večer (ale většinou mnohem později), usedá ke stolu s lepením. A podle sil lepí až do jedné do noci modely, o kterých ví, že se mu je nepodaří nikde zajistit slepené pro Model Hobby. Někdy ale vytuhne dřív (včera jsem to položil už asi v jedenáct a probudil se v křesle ve dvě v noci s nůžkami na klíně... :D ).
* Pak na nějakých 4,5 hodiny spát a dokola všechno znovu.

A spoustě činností a výletů se dá také zabránit jednou věcí - už mám auto skoro tři týdny v servisu a čekám, až se pojišťovna a servis domluví na ceně opravy... :x To také trochu navýší hlavně víkendový časový fond...
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Co dělá modelář, když je abnormální hic?

Příspěvek od vojta78 »

V pondělí mi začala celozávodní dovolená. Jelikož na nějaký větší výlety k moři apod. nejsou kačky, snažím se aspoň jezdit na kole Lepením strávím dost času, ráno po snídani a pak večer do pozdních nočních hodin. Chladím se neustálým přísunem tekutin.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“