Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Standa F. »

Je zjevné a opakuje se to jak záplavy na Odře, že když se modeláři nudí a do této idyly vtrhnou tři "stejné" nové autobusy jak exekutor do obýváku, je dobré si pustit nějakou cool muziku, dát si nohy na stůl, nejlépe přes rozdělaný tank, a přivřít unavené oči ...

:arrow: Co při/po patlání posloucháte? Téma tady již dávno omleté, přesto stále fajn.

Můj hudební fkus se utvořil na zebře před studiem Abbey Road, kde jsem málem zašlápl 4 brouky, na tom přechodu mne pak tak-tak smetla divoká herka "Highway Star" od Deep Purple (Jon Lord před pár dny odešel - nikdy nezapomeneme!), ale naštěstí jsem se stačil chytit lana, které viselo z Olověného Zeppelinu nad městem a nadskočil jsem.
Za letu jsem se dostal až nad Buckinghamský palác, kde mne oslnila Královna - Queen a jejich první tři fošny si chci dát v rakvi pod hlavu. Všechny je mám v sekretáři a čekají na svůj nekonečně dlouhý den. To pak začne ten pravý Black Sabbath ... ovšem do té doby si dávám zákusky (Sweet) a kopu si svý haksny po městě v prima rytmu, jako ti bouchači od městského zálivu, Bay City Rollers. Občas člověk dostane po hlavě létajícím talířem, jaké létají na deskách Boston - inu, bacha na otevřená okna.

Jelikož mám elektroprůmku s jedničkami, je zjevné, že jsem vynikal v předmětech jako Střídavý/Stejnosměrný proud, v anglikánském dialektu AC/DC. Když nejde proud, je mi jasné, že na 4 komíny londýnské elektrárny zase Pink Floydi věší ta svá prasata a zkolaboval celý vysokonapěťový systém. Ono se to spraví, aby Jimi Hendrix mohl doladit.
Psa jsme už dávno zakopali, jelikož mu slezly chlupy a pošel - ovšem na jeho počest si pouštím dodnes "Hair of the Dog" od Nazareth.

A závěrem polibek - Kiss a "Byl jsem stvořen, abych tě miloval" ... to ovšem není píseň nadšeného uživatele ke svému oblíbenému DF. Takový si od Kiss pouští "Parasite" 8-).

P.S.: Kdo se tady vytasí, že poslouchá Queen s Adamem Lambertem, dostane okamžitý ban! ( :twisted: )
Honza S.

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Honza S. »

Ahoj, při lepení si málokdy pustím muziku. Téměř vůbec. No a když u na tu muziku příjde, tak pustím naše severočeské rádio. Když lepím, tak lepím u PC a pustím si nějaký scf-fi film nebo sci-fi serouš. Občas i komedie, ale u té se nedá šmikat když se směju.
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od bernie »

Děti, jak se hádají a následně i manželku, abych je šel rozsoudit :roll:
Uživatelský avatar
fantomas666
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 12:43
Bydliště: Olomouc

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od fantomas666 »

Sice teď o prázdninách není, ale taková Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě to je materiál jako kulisa při lepení. ;) Jinak co se hudby týká jsem spíš pro hrubší zrno :twisted: Jo a samozřejmě Simpsonovi :D
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Pavel M. »

Ja pri lepeni posloucham Dana Landu ;)
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Je toho spousta :) Kleerup, Kimbra, ale hlavně Röyksopp - norské bohy mé hudby :)

http://youtu.be/51Bpx63wkbA
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Waszek »

já většinou sjíždím seroše, ale pro lepení je to špaténka, protože koukám po půl očku, a lepení neodsýpá. Jako většina chlapů neumím multitasking.

Jinak když si někdy pouštím muziku, tak taky spíš něco s elektrickou kytarou :twisted: - Arakaini, Visáči, Metallica, Tři sestry, Kerny, ale i třeba Redla atd atd.

Stejně když se zaberu (zastřihám), tak to nevnímám, a když vnímám, tak nestřihám.

W
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Stando, a co třeba Thin Lizzy nebo Motley Crue? :)
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od hromadko.s »

To já jsem folkař, Pavlína Jíšová, Žalman, Nezmaři, Devítka, Kryl...
A Abba. Ty dvě holky miluju už od mala.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od jiri.k »

co takhle toulky českou minulostí
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Vlcacka »

U mne jasně vede z české Nohavica, Čechomor, Hapka s Horáčkem ale technicky vzato mám v přehrávači všechno možné, od výše uvedených po Jamese Colea a Prago Union, ze zahraničních od AC/DC přes The Who po Kanye Westa a též miluji filmovou hudbu, asi nejvíce Johna Williamse.
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Pavel Pejša »

Tak já si u lepení jako kulisu pouštim Toulky českou minulostí, to je supr poslech.
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od LSD »

Ahoj, tak já při patlání poslouchám Tři sestry, protože mě ty jejich texty baví a dobře se u toho lepí, občas mám puštěnou i TV ale to je těžký protože začnou dávat Simpsny takže se soustředim na lepení tak napůl, pak když začíná na TV Nova jejich černá kronika zakončená veselou tečkou tak se soustředím zase naplno, ale jak řikám nejradši poslouchám Tři sestry při lepení :D
Uživatelský avatar
pan Tau
Příspěvky: 616
Registrován: pát 20.1.2012 21:54
Bydliště: Chvaleč, občas na samotě u lesa

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od pan Tau »

Většinou poslouchám regionální stanice Českého rozhlahu, případně Prahu. Anebo si vybírám pořady z jejich archívu od country hudby po mluvené slovo. Krásně se dělá u četby nebo hry. A nevadí mně ani dechovka a cimbálovka.
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od numi »

Já poslouchám rockové rádio Čas. Hrají od starých pecek až po moderní rok a proto tohle poslouchám všude. Od práce, po vycházky i při patlu.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“