TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od kaktusak »

Zdravím všechny a mám jednu prosbu . Už dlouho bych si chtěl slepit tuto tramvaj , ale nějak nevím odkud začít . Nikde na netu jsem nenašel odkaz na nějakou stavbu . Asi špatně hledám . Moc prosím jestli jste někdo někde nenarazili na vlákno s touto stavbou tak mi ho prosím dejte do odpovědi . Moc děkuji

Obrázek
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od Toptop »

Moc lidí si na ní asi ještě netrouflo. Jediné co jsem našel, je tento začátek stavby. Ale rok a půl se tam nic neděje...

http://www.konradus.com/forum/read.php? ... r=1&page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od kaktusak »

Díky Vládo .
Začínám mít strach že tam bude něco špatně , když je to skoro dva roky venku a ještě jsem neviděl nikde report za stavby . Kdyby alespoň byla k nalezení kompletní jedna sekce s té tramvaje . Ten návod je alespoň pro mne takový zakletý .

Každopádně moc děkuji za ochotu .
WIKING
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 5.6.2014 11:56
Bydliště: Jihozápadní Čechy

Re: TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od WIKING »

Tohle bude totéž od stejného autora.https://papermodels.pl/thread-11746.htm ... MWAJ+122+N" onclick="window.open(this.href);return false;
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od Toptop »

kaktusak píše: Začínám mít strach že tam bude něco špatně , když je to skoro dva roky venku a ještě jsem neviděl nikde report za stavby .
I v horolezectví je nejvýš hodnocený prvovýstup. Tak asi budeš průkopníkem. :lol: Ale ty to zvládneš, i kdyby tam byly nějaké nedostatky.
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od mahdy »

Předsedo, takový šikovný a perspektivní modelář a nevíš jak začít ... dílem č. 1 přeci nééé :lol:
A že to modelář na polském fóru rozdělal a už dva roky nepřidal postup ... píše tam něco o covidu, tak třeba na něj umřel a ty hned myslíš na nejhorší a sice na to, že to nejde slepit :lol:
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: TRAMWAJ 122 N - PROSBA

Příspěvek od kaktusak »

Ještě jednou to zkusím . Třeba se někdo někde našel kdo začal lepit tento krásný model . Pokud by někdo z Vás stavbu této tramvaje někde viděl prosím dejte mi vědět . Díky moc .
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“