Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od BalvieM »

Díky za pomoc, VDT stavební stroje - taky si to myslím.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od Vojta Č. »

Já bych to teda házel do VDT - vojenská, takhle na první pokus mi to žádný civilní využití nenašlo. Stavební je podle mě víc zavádějící.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od Zrzek »

Vojto, tomu zařazení do sekce -- VDT - Vojenská technika -- se nebráním.
LukasC
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26.3.2020 17:54

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od LukasC »

Ahoj všem,
právě jsem našel toto fórum a spousta modelů se mi velice líbí. Nikde jsem ale nenašel, jakým způsobem a zda-li je možné si modely od autorů zakoupit? Pokud se toto již někde řešilo či je je v jiném vláknu, prosím o přesměrování.
Díky.
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od vojta78 »

LukasC, zde je možné modely zakoupit buď v sekci "bazar" od ostatních modelářů, nebo ve sběrce, kde si objednáš, spíše ale u zahraničních vydavatelů (ta je jednou za čas). Koupit modely od českých vydavatelů, i jiných. lze spíše jinde, v současné době je asi s nejširším sortimentem e-shop http://www.betexa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Zde nejdeš mnohé, velmi povedené modely. Stačí hledat. Je tu i pár návodů, však se rozhlížej.
Vojta78
LukasC
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26.3.2020 17:54

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od LukasC »

vojta78: No právě že už se tu přes hodinu probírám a nic jsem nenašel. Velmi nerad spamuji fórum jen tak po pár minutách. Rád bych si zakoupil zejména modely autobusů v měřítku 1:43 a ty jsem například na odkazované stránce nenašel a ani ve vláknech jsem nenašel zmínku, jak postupovat. Prosím o radu, zda-li je možné třeba se k autobusům dostat?
Díky.
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od JanO »

Betexa -> modely aut -> dopravní ;) .

Nebo třeba http://www.mpg-modely.cz" onclick="window.open(this.href);return false; .
Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1054
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od rybak »

Nebo:
http://czmodely.cz/?easyworks,21" onclick="window.open(this.href);return false;
http://czmodely.cz/?megagraphic,33,2" onclick="window.open(this.href);return false;
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od vojta78 »

Fakt už nevím. 2 hodiny se snažím přidat cca 18 fotek do "nákladní vozy a tahače", vytvořit vlákno s betou. Vkládám je ve velkém náhledu. Už jsem fotky zmenšoval z 8MB na 100kB. pořád mi to hlásí "všeobecná chyba". Kde je problém??
Když teď najedu na poslední, 5 stránku tahačů, vytvořilo se tam cca 12 vláken. Když na ně chci kliknout a otevřít, napíše se "zvolené téma neexistuje".
Vkládám sem fotky už několik let, vždy to nějak šlo, ale tohle se ještě nestalo.
Případně prosím o smazání všech příspěvků z dnešního data Tatra 815 TP 24 265 6x6.1R betastavba. děkuji.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od Zrzek »

A ta vlákna mají datum založení v roce 1970....
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od vojta78 »

A dost. Nejde mi odeslat ani vlákno s 3-mi fotkami v malém náhledu. Náhled před odesláním v pořádku. Vše se zobrazilo.
Po odeslání se zobrazila tahle hláška:
Obrázek
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od vojta78 »

Zdravím,
bylo by možné smazat "mé" příspěvky z roku 1970 v Velká dopravní technika-nákladní vozy a tahače. posledních 5 příspěvků na stránce 5 a celá 6. děkuji. Ať to tam zbytečně nestraší. Díky předem
Lenka
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21.2.2021 18:46

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od Lenka »

Zdravim všetkých. Možno trápna otázka, ale predsa. Stavala som roky ako dievča, ale v tom čase som nemala prostriedky, čiže veci som robila úplne základne - len nožnice, lepidlo a pravítko. Teraz sa k vystrihovackam vraciam a chcela by som radu, aké základne naradicko si zaobstarať. Už som si objednala podložku, nejaké svorky, dokúpim si kartóny. Chcem sa opýtať, čo ešte odporúčate - čo bežne používate pri strihani Vy. Ďakujem a pekný deň prajem :)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od JanO »

Někdo stříhá, někdo vyřezává. Ale ono se hodí obojí - jak dobré nůžky, tak ostrý skalpel 8-) .
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Vaše dotazy a poznámky k diskusnímu fóru - ZDE

Příspěvek od Zrzek »

Lenko, tvá otázka je položena v poněkud nevhodné sekci. Celkem dost odpovědí na své zvídavé otázky najdeš na našem fóru v sekci - Stavba, konstrukce, tipy, triky . Případně se dají informace získat i na slovenském fóru zde - https://papermodelers.sk/app.php/page/tips_tricks_main" onclick="window.open(this.href);return false; .
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“