Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
warezblazen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 11.12.2012 17:54

Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Příspěvek od warezblazen »

Ahoj. Můžu přihlásit stejný model do Alienspapercraft a do pap. ligy, kategorie LKT? Díky za odpověď, Pavel.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 22.-23.2.2013

Příspěvek od Vojta Č. »

V zásadě asi jo. I když scifárny se v LKT moc nechytaj, tak to asi nic proti ničemu nebude. A třeba to někdo prorazí :)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 22.-23.2.2013

Příspěvek od Tomys »

Myslím ze v LKT moc.snaci nebudeš mit moc šancí. Kvalitní letadlo vždy poráží Emzáky. Jediná šance je v dětské, pokud by nekdo kvalitně slepil třeba Astroracery.
Náš koutek bude na klasickém místě.
warezblazen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 11.12.2012 17:54

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 22.-23.2.2013

Příspěvek od warezblazen »

Diky za odpověď ale moc Vám nerozumím. Nevím co to je EMZÁK a ASTRORACER. S modelem TRANSFORMERS nejde soutěžit v LKT (sci-fi nemáte) a současně v ALIENSPAPERCRAFT? Ahoj, Pavel.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 22.-23.2.2013

Příspěvek od Vojta Č. »

To je tak, když se pustíš do scifi :) EmZák = mimozemšťan (Muži v černém?), Astroracers jsou nová série Honzy Rükra (viz modely na internetu, šuplík scifi).
A když už máme v tomhle jasno. Zkoušel jsem jít do soutěže v LKT s Dreadnoughtem, blahé paměti, a nedopadlo to naprosto. Ve scifi koutku v Brně něco ukous.
(tadyten drobek:) Obrázek
Nevím, jakého Transformera máš na mysli. Kompletní Optimus Prime od Paper Repliky by se s letadlama asi srovnávat mohl, pokud by byl naprosto špičkově postavenej. Nic dalšího mě úplně nenapadá.
Ber to takhle, srovnávat se budeš s něčím asi takovým:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Jestli je ten model pro oko zajímavější, líp slepenej, přesnější, členitější, tak do toho jdi. Jinak do toho jdi taky, ale pak hlavně nebuď zklamanej ;)
warezblazen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 11.12.2012 17:54

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 22.-23.2.2013

Příspěvek od warezblazen »

Myslím Optimus Prime (plná verze). Nechápu jak to můžeš srovnávat s těmi letadli. Druhá možnost, kategorie dioráma. Je to možné?
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 22.-23.2.2013

Příspěvek od Vojta Č. »

Srovnávat můžu co chci s čim chci, to mi zase neber. Navíc teda nejsem rozhodčí a pravděpodobně to nebudu v tom Brně hodnotit.
Jinak ti zbývá jedině to LKT. Na DIO bys musel mít ještě nějak pořešený okolí, podložku, doplňky, tak nějak...
Mimochodem už jsi někdy někde s něčím soutěžil?
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Příspěvek od Vojta Č. »

Hnulo se ve mně moderátorské střevo a urval jsem tenhle offtopic od Lužánek, ať tam jsou jenom věci k věci :)
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Příspěvek od jiri.k »

jestli se jedná o optimuse tak by to podle mě měla být Velká dopravní technika protože není kategorie postavy
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Příspěvek od Tomys »

:arrow: Letadly
:arrow: Na to, že sou to tvé první příspěvky seš dost svéráz. Víš co je LKT? To je Velká letecká technika. Takže je to hlavně o letadlech. Takže otázka je spíše obrácená? Jak Ty můžeš Optima srovnávat s letadly?
:arrow: Sci-i není a pohárově zatím nebude. je to hodně okrajově zaměřeno a tak bohatě stačí 1x za rok Alienspapercraft Pohár.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Příspěvek od Vojta Č. »

Omyl, pane. LKT znamená Letecká a Kosmická Technika.
Tudíž, když někdo jde se scifi věcí do poháru (což je teda vzhledem k tomu, jak pohár vypadá, trochu zvláštní nápad, ale dobře), skrz ten kosmickej přesah skončí proti letadlům. Viz já a ten můj pokus s Dreadem tři roky zpátky na Chodově. Tenkrát to vyhrál myslím polskej Raptor. Je to trochu nevděčný, ale rozhodčí bude v LKT čekat spíš ty letadla a precizně slepený členitý letadlo ti Optimuse asi převálcuje.
Proto vzniknul ten brněnskej Aliens Cup. Akorát tam půjdeš napřesrok zase proti několika Sulacům, což bude taky trochu záběr. Kompletní Optimus by vytřel zrak ještě tak vloni nebo předloni, to nebyly takový vytírače zraku jako teď.
Optimus by mohl jít do VDT leda poskládanej jako náklaďák :D
Zvědavý svérázové mi nevaděj :)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Můžu přihlásit scifi model do LKT?

Příspěvek od Tomys »

Může mi nekdo říct co sem to tam napsal? Dyť sem myslel na Leteckou a kosmickou. Dobře já. Okurka největší.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“