Skyrim-Frost dragon

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Skyrim-Frost dragon

Příspěvek od Tomáš S. »

Zdravím

Obrázek

Nelepí či nelepil někdo z vás Frost Dragona ze Skyrimu? Hodilo by se mi vědět co mám čekat (hlavně asi kolik mám čekat chyb a nepřesností-pokud nějaké) protože modely tohoto typu jsem zatím nelepil (z Pepakury bez návodu atp.), má to 30 stran takže někdo kdo s ním už má zkušenosti by se mi hodil pro diskuzi o modelu v průběhu stavby...
Pokud by se někdo našel tak bych se zatím zeptal na tloušťku papíru pro tisk.

Píšu to proto, protože by se mi hodil jako součást a zpestření absolventské práce, proto když se někdo ozve a hodnocení draka bude kladné, tak bych se do něj asi pustil (což naprosto zhatí můj lepící plán), jediný háček je že bych to musel mít hotové do konce ledna :shock: .

Pro ty co by se chtěli podívat co je to zač tak stahovat můžete zde: http://daishi.elementfx.com/index.php?open=papercraft" onclick="window.open(this.href);return false;

Pěknej zbytek dne.
Naposledy upravil(a) Tomáš S. dne úte 25.9.2012 16:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Skyrim-Frost dragon

Příspěvek od Vojta Č. »

Absolventská práce?! No nic...

Nejlíp asi začít na Zealotu, kde ho Daishi konstruoval

http://zealot.com/forum/showthread.php? ... ost+dragon" onclick="window.open(this.href);return false;

V našich zeměpisných šířkách o něm nevím...
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Skyrim-Frost dragon

Příspěvek od Tomáš S. »

Součást absolvetské práce... Nehodlám to prezentovat jako svoje, má to být model který bude vycházet z mích kreseb, a abych řekl pravdu kostruovat nějakou jednoduchou svoji věc by mě nebavilo, a kdyby to bylo složitější zase by to stálo spoustu času... :idea:
Každopádně dík.
Uživatelský avatar
swab
Příspěvky: 68
Registrován: sob 21.1.2012 9:58
Bydliště: Praha

Re: Skyrim-Frost dragon

Příspěvek od swab »

pustil sem se do něj ale teď mam jinej směr zájmů....ale slepil sem si zkusmo zatim jen skálu a to z 80tky papíru a vše sedí dokonale spíš moje lepení dělalo bordel a navíc to že sem si to vytisk bez lomových čar a tak sem sem tam o něco uhnul ale návaznost dobrá. Samotnej drak má dost šílenejch prvků a nevim jak model v papekuře počíta s tloušťkou papíru....takže si rozmysli na co budeš tisknout myslim že 120 bude ideál.....jinak nezapomeň do skály dát dost závaží výsledek je dost velkej a bude to něco vážit....
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Skyrim-Frost dragon

Příspěvek od Tomáš S. »

Díky za reakci, to zní dobře :) . Teď už bude jen nutné modlit se aby to nesežaro veškerou barvu v tiskárně... :?
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“