Kombajn a traktor John Deere

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Vlcacka »

Co udělá správná modelářka, když ji vyruší ze spánku hluk sklizně? Vykolébá se ze stanu, najde si foťák, vyleze ven ze cvičáku a FOTÍ. :mrgreen:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
peetee
Příspěvky: 252
Registrován: sob 21.1.2012 1:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od peetee »

Doufám, že jsi nachytala do zásoby hafo toho prachu, abys pak mohla modely patinovat tím nejvěrohodnějším patinátorem ;)
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Vlcacka »

Hh, ne, už jsem si ho vyčesala z vlasů.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od jiri.k »

taky jsem jel kolem sklizně tak bych ti mohl nělakej vyklepat z cyklobrašen
:lol:
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od V.E.N.A. »

Sakra to je mi ale průser. Dole už jsou sklizně v plným proudu a u nás je ještě obilí zelené :-D
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Vlcacka »

BTW, jsou to Louny. :-)
peetee
Příspěvky: 252
Registrován: sob 21.1.2012 1:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od peetee »

Ohře - Louny, tam bejvalo ryb ...
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Vlcacka »

peetee píše:Ohře - Louny, tam bejvalo ryb ...
Za cvičákem je celkem mělko. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Tomáš S. »

Zdá se mi, že mětšina těch fotek je focena s veeelllkýým zoomem :roll: . Z vlastních zkušeností vím, že většina zemědělců tě na poli spíš přivítá než vyžene. A pokavaď mají echt dobrou náladu tak tě i svezou :idea: 8-) .
Takže neboj se, pro dobrou fotku, pod kombajn skoro lehnout 8-) :P .
Nebudu sem cpát svoje fotky, když je to jen pro příklad co šílenci do zemědělských strojů dovedou. :arrow: http://farmweb.cz/index.php?page=view_gallery&gal=29450" onclick="window.open(this.href);return false;
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Vlcacka »

Tomáš S.: Stála jsem u stromu přes silnici a krom těch prvních fotila když byl stroj nejblíž. Toliko k tomu zoomu. A jelikož jsem koukala že chlapík v kabině se dívá na žací ústrojí velmi soustředěně, nechtěla jsem ho otravovat. Ber to jako nadšenecké fotky, do podkladů ke stavbě bych to nedala.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Tomáš S. »

Já to nemyslel jako podklady... Jen si myslím, že mohly bejt lepší (ale už dosť, šak já taky nejsu buhví jaký fotograf) ;)
No soustředěně, co já znám tak u sklizně čehokoli (kukuřice, slunečnica, obilé, řepka atd.) je pěknej kopr (a nic jiného než se čumět do lišty a poslouchat rádio či občas "přeladit" klimu snad ani dělat nejde), sice to na čems fotila nevypadá jako velké pole, ale když se sklízí velkej lán, od nevidím do nevidím a v kombajnu se sedí od rána do noci, tak kombajnéři rádi někoho přiberou "na pokec"-pak už jen záleží na jejich šéfech jestli jim to tolerují, ale ty co znám, tak jsou to chápavý chlapi se kterýma se dá taky dobře pokecat... 8-) ;)
Tož tak.
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Kombajn a traktor John Deere

Příspěvek od Vlcacka »

Tomáši vždycky všechno může být lepší, jenom nemám moc odvahy či drzosti oslovit úplně cizího člověka, tak fotím tak blízko, jak mi to bázeň z těch motorových obřisek dovolí. :-) Je hloupé, že stroj, který mám fakt přes cestu, sotva deset kroků, vypadá na fotce tak mrňavý. Navíc jsem stižena nějakou divnou představou, že má být viděn celý... ale tak co, příští rok jestli tu budu a budou zase sklízet, tak se třeba osmělím, kdo ví. :-)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“