Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od TomC2 »

Moje výdzoba PC. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Michal Dostál »

Tak mi to nedalo a taky jsem si zkusil přes vánoce nějaké pasťáky :)
Vše je 1:72
Obrázek
Obrázek
Obrázek
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od bernie »

Pekny Michale, ja jsem o vanocich uspesne zvladl taky par plastaku od starobrna :D
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od jiri.k »

a jakou jsi udělal patinu :D
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od V.E.N.A. »

Spíš komu si udělal patinu? :D
mulda
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od mulda »

Trochu OT, ale já mám zase jako další koníček kreslení malování...

zde malá ukázka:
Obrázek Obrázek

PS: Omlouvám se za horší kvalitu obrázků, ve skutečnosti jsou docela ostrý. :oops:
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od old_Mr_Grim »

tyyyjo, tak to je hodně dobrý :shock:
smekám příčesek
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Standa F. »

Zbarvení a retuš sice poslabší, ale jinak slušná efjednička v M1:15700 8-). Nanotechnologovi Jirkovi Z. ji ale nedávejte, on by ji ještě zmenšil a doplnil zpětná zrcátka.

Pokud se tyto modely objeví na akci Brno, vejde se jich na stůl o něco více než těch TEOvých - což není marné a organizátoři to jistě přivítají ... 8-)

Obrázek
(Vypůjčeno z časopisu Epocha č. 2/2013)
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Jirka Z. »

Hezké... Ale ta zpětná zrcátka tomu fakt chybí... A některé díly jsou trochu humpolácké. To znám ze svých modelů - focení na Makro hodně zkresluje, takže není nad to, vidět model na vlastní oči. :roll: Teď jsem možná nějaký podobný zatoulaný výtvor smel s prachem... Nějakou tu svoji formulku do Brna dotáhnu. Takže pokud by TEOvi nějaký model v případě nerovnosti stolu začal odjíždět, bude se dát použít jako zarážkový "špalek" pod kolo... :twisted:

Jirka Z.
Jan Koláček
Příspěvky: 148
Registrován: sob 21.1.2012 10:42
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Jan Koláček »

Ač to nepatří do jiného modelářství, máme společně s mou budoucí ženou tuhle "úchylku". Fotka je trochu starší, takže mezitím pár (15-20) kousků přibylo:)

Obrázek
Vojtik
Příspěvky: 88
Registrován: úte 1.5.2012 18:13

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Vojtik »

http://www.k-report.net/discus/obrazky/50/57/795057.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
(na odkazu je fotka s mojí sbírkou kovových modelů, zejména Škodovek; abych nebyl peskován za to, že dávám odkaz bez vysvětlivky - bohužel netuším, jak se zde dává hypertextový odkaz s libovolným textem).

Sbírat se dá leccos, já poslední dobou jedu po modelech Škodovek od Abrexu - mým cílem je mít celou typovou řadu Škodovek, které byly vyrobeny. Nakročeno mám pěkně, od 1000MB po Fabii mám všechny druhy. Časem se chystám ještě doplnit Škodu 120L v civilní verzi a Felicii.

Do sbírky zabloudily i modely ze série Kultovní auta ČSSR a nějaká drobotina v měřítku 1:72. Všechny modely mám normálně schované za sklem vitríny (máme tu vcelku velkou prašnost a nechávat modely venku se mi nechce), takhle vytaženy byly pouze za účelem focení.

Omlouvám se za kvalitu fotky, ale světla je teď proklatě málo a s tímhle foťákem (Panasonic FZ38) si příliš nerozumím - to se zrcadlovkou je jiné focení, jen ji mám k dispozici velice, velice málo.
Stremhlav
Příspěvky: 49
Registrován: pon 23.1.2012 13:26

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Stremhlav »

Jan Koláček píše:Ač to nepatří do jiného modelářství, máme společně s mou budoucí ženou tuhle "úchylku". Fotka je trochu starší, takže mezitím pár (15-20) kousků přibylo...
Jak to, že nevidím Memoir '44...? ;)

Pavel
Jan Koláček
Příspěvky: 148
Registrován: sob 21.1.2012 10:42
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Jan Koláček »

To Stremhlav:
když koukám zpětně na tu fotku...tak tam toho chybí opravdu dost. :) Po paměti namátkou: Vládci podzemí, Middle Earth Quest, Příšerky z podzemí, Timeline, Lord of the ring:the card game, Battlestar Galactica, Pitch car, Space Bastards a ještě hooodně dalších her, na který si teď nevzpomenu.

Memoir ale ve sbírce stejně pořád není a zatím asi ani nebude. Protože nejvíc hraju se ženou a jen jednou za čas se přidá někdo další. A ženský na to bojování moc nejsou. :) Wings of war v popředí jsem si víceméně koupil pro sebe :) Takže buď by se musel najít někdo, s kým bych to mohl hrát, nebo musím počkat, až povyroste synek. Ale jelikož mu jsou teď teprv necelý dva roky...
mulda
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od mulda »

Pane Koláčku, tuhle úchylku mám také jen ji nemám s kým sdílet. Všem v mém okolí to přijde dětinské. Jinak asi nejoblíbenější je pro mne hra Tikal.
Jan Koláček
Příspěvky: 148
Registrován: sob 21.1.2012 10:42
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma IV - jiné modelářství

Příspěvek od Jan Koláček »

mulda: Tikal je výborná hra, má jednoduchá pravidla, ale člověku se při hraní i orosí mozek :). Mě osobně to dětinské vůbec nepřijde. Spousta her je na bednu, takže člověk aspoň nějak potrénuje mozek. Řekl bych lepší, než čučet v televizi na stupidní seriály :) Přál bych si, aby to pro děti byla stejná zábava jako pro mě...
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“