Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Víťa
Příspěvky: 70
Registrován: pát 20.1.2012 22:39

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Víťa »

Mně buď hraje Cantrirado a z netu Highway181 fm (classic country). A nebo Reba McEintair, Shania Twain, Martina McBride a u nás prakticky neznamé Jasmine Rae, Joni Harms, Catarine Britt atd. Nebo si jen tak sednou a dat tam Tchaikovskyho ,Mozarta, Dvořáka a to je pak :twisted:
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od jiri.k »

obecně se dá poslouchat všechna dobrá hudba, třeba i dechovka
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Bakulda »

Myslím, že postačí napsat dvě slova. DREAM THEATER. Nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Waszek »

jiri.k: :-) to mě pobavilo. Přiznám se, že dechovka opravdu není můj šálek čaje a při spojení "dobrá hudba" a "dechovka" mě hned napadlo jiné paradoxní slovní spojení "pop-punk" (jakožto definice hudebního stylu skupiny Vypsaná fixa). Nechci se tím dotknout dobré dechovky, jen mě to pobavilo.

Tudle jsem někde vyštrachal nějaký prastarý Kabáty eště před vydáním "má jí motorovou". Taky docela zajímavé. A nesmíme zapomínat ani na System of a down a krucipüsk a wohnout a horkýže slíže, a taky budějovické Satisfucktion.

W
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Bakuldo, kvituji :)
já v podstatě poslouchám nejvíc ty měkčí styly metalu (převážně pak vinikající severskou školu) jako Bloodbound, Freedom Call, Dragonforce, Stratovarius, SOAD, Thunderstone, Sonata Arctica, zmíněné Dream Theater,Within Temptation, Gotthard, Unisonic, Altaria, Leverage, Sabaton...nepohrdnu ale ani Lordi, Children of Bodom, Edguy, Hammerfall... dál si poslechnu i nějakej punk
z českých pak Rimortis, Citron, Vitacit...
Je toho strašně moc ani si na všechny nevzpomenu

Klasiku jako AC/DC, Stouny, Queeny, Iron Maiden, ZZ Top zmiňovat snad ani nemusím
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Medium »

Waszek píše:prastarý Kabáty eště před vydáním "má jí motorovou".
Demo Orgasmus, půlka (skladby které již nebyly nahrány později studiově) se dají najít na netu v celku, nějaké další kousky se válí na youtube.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Majo71 »

A to ja mám všehochuť - niekedy ma chytia 80-e roky (Ultravox, Duran Duran, Tears For Fears, Erasure, ....) ale srdcovka je už skoro 30 rokov DEPECHE MODE, ktorí ma dostali cez synth-pop k tvrdej elektronike typu Front 242, Front Line Assembly, Ministry, Nine Inch Nails, Skinny Puppy atd.. Keď mám chuť na dobrý rokec, tak siahnem po Marilyn Manson, Guns N´ Roses, Foo Fighters, milujem progrock Dream Theater, Rush, z našich (starých :-)) vôd je to Collegium Musicum, Dežo Ursiny, je toho skrátka dosť. A keď mám "nostalgickú", tak si púšťam Dead Can Dance, Tangerine Dream, Lisu Gerrard, Vangelisa a podobné veci.
Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 168
Registrován: stř 25.1.2012 10:53
Bydliště: Česká Kubice + (srdcovka) Jesenice

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Gerry »

Tak já bych toho mohl vypsat moc a moc, protože mám rozptyl cca od ABBy po Metallicu, podle nálady ;) To co je ale u mne to best of best, tak to zavání koketérií s velkým uměním.... neboli art-rock... takže jména jako Pink Floyd, Yes, Emerson, Lake & Palmer, Jethro Tull........... když mám drsnější choutky, tak Led Zeppelin, Deep Purple .... ovšem když si potřebuji vypláchnout hlavu, tak nepohrdnu ani Sex Pistols........ anebo naopak na uklidnění Vangelis, Enya, Chris de Burgh ...a další a další ....
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Kuba78 »

Richard Wagner, Der Ring des Nibelungen. zejmena pak Götterdämmerung. velka hudba pro lepeni velkych veci..
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Vlcacka »

Kuba78 píše:Richard Wagner, Der Ring des Nibelungen. zejmena pak Götterdämmerung. velka hudba pro lepeni velkych veci..
Aha, tak už vím, proč se ten šílenej drtič kontinentů v Iron Sky jmenoval tak jak se jmenoval... :mrgreen:
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od IceZero »

tak já poslouchám skoro všechno je to podle nálady, záběr je široký od stařičkých Deep Purple až třeba po Tiesta - snad jen to dechno vynechávám, i když pocházím z vesnice na jihu Moravy :D
Na uklidnění je nejlepší klasika takže Mozart, Bach, Beethowen... Ale teď jsem se při lepení nechal inspirovat pár příspěvky a prohrabal zásoby - všiml sem si že Toulky českou minulostí jsou dost oblíbený a tak jsem se k nim zase po letech vrátil. Mimochodem těch 700 dílů co mám doma je asi 298 hodin :) snad mi to na Sullaco vystačí, pokud ne tak se najde něco jinýho
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Tomys »

Eva a Vašek
Uživatelský avatar
Asiolo
Příspěvky: 267
Registrován: pát 20.1.2012 22:17
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Asiolo »

Já neposlouchám nic... kromně rádia -čro2 ale když už si vzpomenu na to že bych si něco mohl pustiti tak - Dead can dance nebo Einstiercende neubauten...
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Jirka Z. »

Tak jsem si po nějaké chvíli váhání řekl, že se také podělím o svůj hudební „vkus“. Při lepení mám rád vždy nějakou kulisu. Ať už televizi nebo hudbu. Tady mluvíme o hudbě, takže co to poslouchám. Většinou mám puštěné rádio Blaník. Když už dostanu chuť na něco „jednodruhového“, tak si pustím cokoli podle chuti z poměrně širokého záběru. Od Michala Tučného přes Jeana Michela Jarreho, ABBU po Kabáty. Od vážné hudby (třeba Vivaldi) přes „popík“ po rokové balady... Jednodušší je říct, co nemusím – dechovku, operu a „tvrdou“ muziku. I když poté, co na leteckých dnech potkávám vystoupení formace The Red Bull Aerobatisc Team, tak jsem do oblíbené muziky přidal i skupinu Nightwish...
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Hmm Jarre a jeho Oxygen vskutku vždy potěší na duši :) Dobrý výběr.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“