Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od AmatER »

Umbrtka je nejlepší!!! Přikládám nejvýživnější skvosty jejich šedé práce:

Vezeme bábu

Kraftvarg

Šedesátiny

Jinak mě zajímá klasika: Pink Floyd, Deep Purple, AC[blesk]DC, Kiss, Status Quo, Queen, Genesis, David Bowie, Kraftwerk, Mike Oldfield, Philip Glass, Gustav Mahler, Anton Dworak, Wolfi Mozart + výběr z produkce severských kovotepců.
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od bedatruhlar »

LSD píše:Ahoj, tak já při patlání poslouchám Tři sestry, protože mě ty jejich texty baví a dobře se u toho lepí, občas mám puštěnou i TV ale to je těžký protože začnou dávat Simpsny takže se soustředim na lepení tak napůl, pak když začíná na TV Nova jejich černá kronika zakončená veselou tečkou tak se soustředím zase naplno, ale jak řikám nejradši poslouchám Tři sestry při lepení :D
tebe začínám mít rád. zdřejmě moje kategorie
Naposledy upravil(a) bedatruhlar dne stř 1.8.2012 20:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Lukáš »

U mne jasně vedou Queen a v poslední době taky Toulky českou minulostí (ty teda moc hudební nejsou..)
Uživatelský avatar
Mikuláš
Příspěvky: 119
Registrován: pát 20.1.2012 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Mikuláš »

Už tu byly zmíněny TČM (Toulky českou minulostí). Tak mi to připomnělo, že jsem jim (tvůrcům TČM) před několika lety psal (to v době, kdy zpracovávali začátek 19. století), zda také zpracují životopis Antonína Langweila, byl by to krásný námět na jeden celý díl. Bylo mi sděleno, že jeho osud jistě nevynechají. Dosud jsem o něm nic neslyšel, ale je možné, že mi to třeba uniklo. No ale je mi jasné, že v tomto případě udělal Langweil chybu, že nestavěl model Brna. To by pak bylo povídání alespoň na 10 dílů!
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od bedatruhlar »

Doporučuji
http://www.youtube.com/watch?v=9UKNQjXJNgc" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=57UxZ7lgleY" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Vojta Č. »

Hmm, široký rozptyl v záběru od Abby po Znouzectnost :)

Neposlouchám jenom věci, kterým nerozumím - většinu elektroniky, většinu metalu a většinu dechovky (a alibisticky si nechávám kousek volnosti i těmito směry. Jednosměrnost škodí zdraví.

Jinak poslední, co jsem pořizoval, byly poslední desky Poletíme? a Trabandu, a přisejpal jsem Amandě Palmer na její nové CD :)
Kromě toho zpívám ve sboru a jednou do měsíce hrajem s kamarádama v hospodě muziku od pratrempáren až ke známkám punku :)
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od LSD »

bedatruhlar: já bych ještě doporučil Expres do Bohnic: https://www.youtube.com/watch?v=BqUhZW-46bE" onclick="window.open(this.href);return false; ta je jedna z mejch nejoblíbenějších
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Waszek »

ze Třech sester <III> mě hodně baví modlitba pro partu
http://www.youtube.com/watch?v=dMoqb47Gp0k" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
hovadak
Příspěvky: 64
Registrován: ned 22.1.2012 23:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od hovadak »

LSD: No a to jsou původně staří dobří Ramones. A ty si rád pustím já.

A jinak Bowie, Pink Floyd, Misfits, Helloween, Gamma Ray (poslední 3 ale ne při lepení, protože když člověk musí alespoň jednou rukou hrozit, tak se u toho špatně vyřezávaj okýnka :-)).
Pida11
Příspěvky: 68
Registrován: sob 21.1.2012 9:27

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Pida11 »

Sestry znám snad všechny vydané písně nazpaměť a u mě jednoznačně vede Kovárna ...jinak poslouchám kapely typu E!E,Totální Nasazení,Konflikt,Punk Floid,Tleskač...ze zahraničních kapel u mě poslední dobou vedou Rise Against,Queen či něco klidnějšího v podobě Sunrise Avenue
Uživatelský avatar
Madman
Příspěvky: 71
Registrován: ned 22.1.2012 9:39
Bydliště: Plzeň

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od Madman »

Pěkná sbírka hudby se tu skládá - já bych přidal na inspiraci ještě Sabaton, Dymytry, Raubtier, Sepultura, Alkehol, Krleš ... :twisted:

Jo Umbrtku mám taky rád - pro plzeňáky skoro povinná hudba ;) U Umbrtky bych ještě doporučil skladbu Jaro nevidět http://www.youtube.com/watch?v=QTIQk7yZiAM" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od LSD »

hovadak: jj slyšel jsem že tahle písnička neni úplně původní ale mě se hrozně líbí ten text od Sester :D Co může bejt v životě víc než jet vlakem do Bohnic atp. :D
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od jiri.k »

k těm TČM Národní Divadlo zpracovávali asi do 8 dílů a momentálně jsou u Křižíka zatím mají odvysílali 2 díly
vojta78
Příspěvky: 856
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od vojta78 »

Poslouchám spíše klidnější hudbu, jako Folk nebo Jazz, přesto si při lepení poslechnu spíš mluvené slovo (rozhlasový hry, audioknihy apod).
Naposledy upravil(a) vojta78 dne čtv 2.8.2012 20:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
TonyR
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21.1.2012 14:47
Bydliště: Olšany u Prostějova

Re: Neškodné návnadné detoxikační téma I - hudba

Příspěvek od TonyR »

Koukám, že je tu hodně rockerů, jsem na tom podobně. Poslouchám vše od Landy, Třech sester, Metallici po Sepulturu, Soulfly, Nightwisch, z českých ještě Status praesents, škwor a hodně Silent Stream Of Godless Elegy a tak by se tu dalo psát hodně řádků.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“