Změna barvy modelu

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Změna barvy modelu

Příspěvek od JoseFxx »

Tohle je dost zbytečné téma. Pokud chce být samorost ať lepí a nemá zbytečné otázky, které rozhádají půlku fora.
Když se vratím na začátek. Pokud chce radu na přímou otázku. Tak mu přîmo odpovím.
Šikovnej asi bude. Tvorba se zlepšuje.
Spíš bych doporučil míň psát a víc lepit dle jeho fantazie.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Změna barvy modelu

Příspěvek od Vojta Č. »

JoseFxx píše:...zbytečné otázky, které rozhádají půlku fora.
...
Dovolil bych si připodotknout, že to je problém půlky osazenstva fóra a ne Schumyho...

"Nejsou hloupé otázky. Jsou jenom hloupé odpovědi."
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Změna barvy modelu

Příspěvek od Luisa »

Naprostý souhlas s Vojtou Č.
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna barvy modelu

Příspěvek od khaRel »

nicméně mnohdy se tím tlacháním spousta věcí vyřeší. Jenže u schumy mi připomíná mě když mi bylo asi 14 a měl jsem plnou hlavu šílených nápadů. Jenže já si je nechal pro sebe a nechával je uzrát, a on mezitím sem napíše cokoli ho napadne. Divím se přispěvatelům, že mu pořád chtějí pomoct, když vidí, že to fakt nikam nevede. Prostě se k těmto věcem nevyjadřujte. Schumymu to stejně brzo dojde, že si mašinku nenakreslí na počítači, že ta mašinka bude ošklivá a tak dále. Ale opravdu mě dojímá, že pokaždé když je zakladatelem vlákna schumy, tak je to pořád stejný, jak už psal kdosi na začátku tohohle. A nemyslím si, že by se schumyho tvorba nějak lepšila.

Schumy: lep si co chceš, ale vždycky si POŘÁDNĚ rozmysli, jestli se na něco chceš zeptat, jestli to náhodou není úplná kravina!
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“