školení rozhodčích

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

školení rozhodčích

Příspěvek od jiri.k »

dobrý den,

pánové a dámy již několik lidí se mne ptá na školení rozhodčích v MPMPM, má někdo bližší informace :roll:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od JoskaM »

zkus zkontaktovat přímo Martinu Váňovou z
MUZEUM
Příspěvky: 78
Registrován: pon 26.11.2012 21:36

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od MUZEUM »

1.-3. 8. - Mezinárodní modelářské dny, MPMPM Police n. M. - není liga + školení rozhodčích CPM

Ústně domluveno v Neratovicích - nabídka Muzea poskytnutí prostoru, organizace doprovodného programu v místě, příspěvek na dopravu

náplň programu, harmonogram a organizace - CPM
do dnešních dnů neznám podrobnosti, proto zatím nepropaguji, nepřipravuji doprovodný program. Pokud zájem trvá ráda pomůžu s organizací, případně vymyslíme jiný termín a vezmu si celou věc nastarost.
MUZEUM
Příspěvky: 78
Registrován: pon 26.11.2012 21:36

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od MUZEUM »

Dobrý den,
pokud nedostanu do čtvrtka 24. 7. 2014 informaci, že někdo školení povede, akci ruším.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od JoskaM »

Tak jsem psal panu Doktorovi a tady je bohužel odpověď:
Ahoj,
omlouvám se, ale o termínu "přelom červenec-srpen" jsem se už na místě vyjadřoval s velkými pochybnostmi. A bohužel ano, v tu chvíli jsem na dovolené, tedy nejen já, ale i manželka a dva naše koně - tudíž se omlouvám, ale v tomhle termínu skutečně nemohu (jak jsem už tak trochu předpokládal když jsme se tam o tom bavili...).
Pokud by se našel jiný termín, rád zkusím vyjít vstříc
H.

V odpovědi jsem psal, že děkuji za rychlou odpověď. A prosbu o jiný termín.

ZÁROVEŇ BYCH RÁD POPROSIL VÁŽNÉ ZÁJEMCE, aby s ozvali přímo Martině Váňové, nebo mě. SZ, nebo mail mám v profilu, aby jsme pak dokázali rychle reagovat na nový termín.
Rád bych zde zdůraznil, že školení je určitým závazkem, že dané osoby budou následně využívat tuto nabytou zkušensot v praxi, tedy ne si někdo udělá licenci sbohem šáteček.
Jak se tak říkává, musíme tu káru zase roztlačit, když nás jiní hází přes palubu. Bez rozhodčích nebudou soutěže a musíme jít tomu štěstíčku nějak naproti, ne?
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od Šidi »

Uvažuje se, že školení rozhodčích se uskuteční v sobotu 22.11. dopoledne v Neratovicích. Přijíždí tam hodně modelářů, a nemusíme hledat volný termín.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od JoskaM »

promiň ale zase jeden z výkříků do tmy???
Bereš si to na hrb, Martina se o to nemá starat? (sebe nepočítám - byl jsem do toho vtažen)
V době výstavy, kde bude šrumec, milion lidí atd. Tak o tom myslím své.
Bylo domluveno že se to udělá v muzeu v době okurové sezony (jako bez návštěvníků atd), protože zde je mnoho modelů a bude na to svatý klid a čas.

Co se týče podpory CPM, tak s tím se nepočítá to ví asi každý.

Takže kdo by měl zájem stále nabídka trvá.
Prosím zároveň pana Doktora, aby se ozval s případnými termíny školení. Věřím, že tentokráte to dopadne lépe.
MUZEUM
Příspěvky: 78
Registrován: pon 26.11.2012 21:36

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od MUZEUM »

Dobrý den,
v současné době ladíme nový termín a program pro školení v MPM.
Mám to stopnout? Bude školení v Neratovicích?
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od Šidi »

V neděli jsme s Milanem Tesařem hladali náhradní řešení. Po probrání všech podzimních soutěží nám vyšly Neratovice.
Nevím jaký klid byl v muzeu na mezinárodní modelářské dny. Podzim je už dost naplněn termíny. Neratovice mohou být jako pojistka, kdy by se to v muzeu nepodařilo.

P.S. nevím co myslíš podporu CPM, jestli morální nebo finanční?
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od JoskaM »

A jakou podporu CPM nabízí???
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od Šidi »

Z mé zkušenosti vetšinou jen morální.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od JoskaM »

V tom případě si myslím, že bude stačit, když nám budete držet palce a nevymýšlet to za nás, když jinak pomoci nechcete. Může to tak být?
Jedna z věcí o kterou bych konkrétně tebe Šidi ale poprosil, protože jsi jak člověk, který je u modelů vidět ale i hodnotí je, pomoci se seznamem kdo hodnotí a měl by zájem se školení účastnit, popř rozšířít mezi lidi, kteří by hodnoti mohli a měli by o školení zájem.

Bez zájmu totiž nebude školení.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od pahejl69 »

Trochu tuto diskusi nechápu :roll: , jakou podporu od CPM potřebuješ? Nabýdka školení v Nera mi dávala smysl, většina lidí kteří běžně hodnotí se tam vyskytuje ( už se na soutěžích chvilku motám ale mockrát jsem v noci do tebe ani do paní ředitelky u stolů nevrazil a tak vaší iniciativu moc nechápu) takže např dopoledne si v místnosti kde loni byla schůze se může konat školení. Nějaký model nahoře určitě najdete a snad i lidi kteří mají s hodnocením skušenost. Jasně v Polici by byl větší klid ale po pravdě je to trošku "bokem" a daleko od kud koliv :( . Do Nera lidi jezdí je to před vánoci nakupování ježíška je přiláká :lol:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od JoskaM »

Nepotřebuji vlastně nic...vlasně ani to školení. Ale po domluvě s pár lidmi, kteří o to školení stojí, moc prostoru na klidné školení na výstavě nevidí.

A sám si říkám proč se do toho motám? Protože mě o to poprosila právě paní ředitelka protože jsem asi zbyl jako poslední modelář, který spojuje muzeum a forum. Jsem hold korunovanej v.l, asi si vsadím sportku, protože na takovýho vo.a to štěstí musí sednout!! Slibuji, že je to naposledy!

Nehodnotím, protože jsem právě žádným školením neprošel a mohu-li tedy drobně pomoci lidem, kteří o to stojí, tak proč ne. Když jsem kluky při práci viděl, tak vím, jak je to šložité. Díky práci a jiné rodiné zábavě jsem zatím pověsil modely na hřebík.

Dnes mi dorazil seznam lidí, co hodnotí, obešlu je přes SZ, prosím o co nejdřívější odpovědi. Podle zájmu se předám seznam Martině a ta zařídí školení v muzeu, včetně nějaké zázemí atd.
ronyx
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 28.6.2012 21:53
Bydliště: Náchod

Re: školení rozhodčích

Příspěvek od ronyx »

Pánové, nechci vám do toho kecat (nejsem ani školitel a ani rozhodčí), Police je sice trochu "z ruky", ale pokud mne paměť neklame (a viz příspěvek M. Váňové výše - nick muzeum), tak Martina nabízela i příspěvek na dopravu... Takže školení v Polici by pak už bylo hlavně o Vašem čase na dopravu a školení.
Pokud by školení bylo v Polici, velmi rád se za váma taky přijedu podívat a budu "k ruce".
Odpovědět

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“