Správný termín otevření muzea

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

JOK
Moderátor
Příspěvky: 60
Registrován: pon 5.12.2011 18:46

Správný termín otevření muzea

Příspěvek od JOK »

POZOR POZOR POZOR
Termín slavnostního otevření je sobota 2.6. 2012 v 10,00 hod.
Vyplynulo to z posledního stavu vývoje budování muzea.
Muzeum bude zkušebně otevřeno od pondělí 30.4.2012, takže pokud máte naplánované dovolené a cestu tutam sem, tak rozhodně o návštěvu muzea nepřijdete.
Zkušebně znamená, že je pravděpodobné, že něco nebude fungovat, tak jak by mělo od 2.6.2012 (pokladna, prodej, návšětvní servis, doprovodný program, některé instalace exponátů apod.)
Nicméně hurá do Police, hurá do muzea za papírovými modely.
JOK
Moderátor
Příspěvky: 60
Registrován: pon 5.12.2011 18:46

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od JOK »

Tak POZOR !!!! POZOR!!!! POZOR!!!
Opět změna slavnostního otevření muzea. Tentokrát to vypadá na sobotu 26.4. odpoledne. Nejspíš bez doprovodného programu.
Nevím, pro koho by se dělal. Laická veřejnost nebude přizvaná, jen někteří autoři, někteří vydavatelé, někteří modeláři, někteří novináři. A hlavně starostka s a hlavně hejtmanem. Zkrátka na pozvánku:-(((
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od Michal Dostál »

To je škoda docela jsem se těšil na slavnostní otevření a asi jsem nebyl jediný.
Ale když to je pro pozvané to chápu ;)
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Na pozvánku?! To si děláte pr..el. Děte někam, nepotěšili jste mě... A to jsem se tak těšil! :evil:
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od old_Mr_Grim »

kterej rok? 26.4. je čtvrtek
Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: porad Liberec :-(

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od papergeorge »

Ale no tak... vemte si, ze podle kuloaru to byl sakra veliky boj na mestskem zastupitelstvu v Polici tenhle projekt vubec prosadit a spustit.
Ja to chapu, ze uplne prvni otoceni klicem je jen pro zvane, tam se bude nejspis resit uplne neco jineho, nez modely z papiru. My si sve modelarske ci navstevni ofiko preci muzeme udelat kdykoli, nezavisle na vrchnosti, zejo...
Uživatelský avatar
Honza K.
Příspěvky: 28
Registrován: ned 22.1.2012 20:42
Bydliště: Šestajovice

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od Honza K. »

26.5.2012 to bude jen pro zvané (informace přímo z Police)

no a pro ty ostatní třeba toho 2.6. s doprovodným programem - den dětí je hned vedle (ten nápad je od JoKa)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od JoskaM »

Nechť si honorace rozporcuje medvěda, my budem po lese chodit aspoň beze strachu.
Na rovinu, taky jsem zklamaný. ...
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od Vojta Č. »

Jo, až si prostý lid sám sežene nemovitost, až si prostý lid sám zaplatí rekonstrukci a nenatáhne k vrchnosti dlaň ani pro jednu korunu, bude si i otvírací opičky organizovat po svém...
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Jaké otvírací opičky? O co tady jde? Koho ta otvíračka může zajímat kromě modelářů a podobných nadšenců? K čemu to bude když jich tam bude tak max. pět a půl na otvíračce? Tohle je normální elitářská šaškárna! Vědět, že to takhle dopadne, tak se zaangažuju a domluvím mnohem, MNOHEM větší prostory v našem mnohem reprezentativnějším zámku. Bez nutných financí (ano zdarma), rekonstrukcí a elitářských kravin. Ano vím, že jde o prd, ale takhle znechucený už jsem jenom z politiky! Velké Fuj pro toho z čí hlavy tahle blbina je. Styď se!

Ale díky všem co pracovali jako ďábli aby to vůbec vzniklo....
Uživatelský avatar
Miloš D.
Příspěvky: 168
Registrován: sob 21.1.2012 20:10

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od Miloš D. »

Hoši, hoši mlžíte pěkně, už skoro jako ti politici.
JOK píše POZOR POZOR otevření muzea 26.4., rok neuvedl, ale snad myslel 2012
a o pár řádků níž
Honza K. píše 26.5.2012 bude jen pro zvané (informace přímo z Police)

Takže kdy vlastně ta velká trachtace pro všechny nezúčastněné bude :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Myslím, že nějaké datumy nám "obyčejným" patlalům můžou být ukradené. Ať už bude jakékoliv...
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

TOm.a.s.h. uklidni své emoce. Každá jakákoliv akce má své oficiální zahájení za zavřenými dveřmi, s osobami nejvíce na tom zainteresovanými. Tak to bylo vždy. Já se podílel pouze jen zapůjčením pár modely, což je malinkou kapkou do moře práce, která byla ke zprovoznění muzea vykonána, nečekám žádné oficiální pozvání na slavnostní otevření, i když se cítím být významnou osobností. Nikterak mě to neuráží a nevadí mi to, do muzea si zajedu se svojí Magdalenkou, jakmile si naplánujeme výlet do Babiččina údolí a zámku v Náchodě. Spojím užitečné s příjemným.

Poprosil bych, aby jste si přestali hrát na uražené ješitné primadony a dopřejte těm, co na tom odmakali co nejvíce dobrovolných nezaplacených hodin ze svého osobního volna, to uznání v podobě VIP otevření muzea.
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Je v pořádku, že kluci co na projektu zapracovali mohou jít první o pár dní s nějakou doprovodnou akcičkou. Ale u těch ostatních páprdů to nechápu?! Všichni jsou si rovni, ale někteří holt rovnější... Mě neuráží to, že se tam nedostanu první den (ač zřejmě nejde o první den, protože to by tam mohli jít i jiní lidé). Štve mě (a už vím že nejenom mě) to, že si člověk co nemá s modelařinou nic společného (a teď doufám že to by nemodelář) usmyslel, že z toho uděla politickou akci! A z toho je mi na blití... Prostě podrbejme prasátka za ouškem ať spokojeně chrochtaj... Fuj!

Tímto končím s citovými výlevy, neb bych mohl dojíti trestu...
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Správný termín otevření muzea

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Asi jsem mimozemšťan, nechápu nad čím se rozčilujete. Vždyť je to běžná praxe. Představenstvo obce si potřebuje přihřát polívčičku. Vždyť hlavně díky nim bylo možno muzeum vůbec zprovoznit. Vojta to napsal dobře.
Proč se třeba nečertíte, že nemůžete být na slavnostním otevření například nejvyšší budovy světa. Vždyť pro některé je architektura vším. Proč tam mohou jen ti nejbohatší šejkové, co s tím nemaj vůbec nic společnýho? (teda až na to, že to celý financovali :wink:)
Odpovědět

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“