Brigády v MPMPM - informační vlákno

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od jiri.k »

přízemní práce bude dost :D
Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: porad Liberec :-(

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od papergeorge »

Pristi tyden, to je 17.3. muzu prijet, tedy uz v patek. Ted poresim dopravu.
Nebo JoskoM, jaky je stav naplnenosti vozidla? Pojedes z Prahe na Hradec rovnou nebo bys byl ochotny to vzit pres Turnov?
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JoskaM »

Jak jsem psal Standovi, zatím byl první, tebe bych bral jako druhého, je to zajížďka 50km, a zdržení hodina podle navigace....ale pro ruce na víc (a když se neozve nikdo od Prahy) tak tě rád vezmu.

Mluvil jsem s Láďou práci ještě v pátek, od kdy nejdříve můžete vyjet? plánoval jsem i možnost páteční dovoléné, ale to jsem byl sám.
To samé jsem přemýšlel o zdržení do neděle - to ale budu podřizovat lidem v autě.
Bližší otázky v SZ.
Auto by to mělo zvládnout, i co se bagáže týče. Stando, klidně s tebou budu počítat dopředu aby jsi měl místo na nohu.

A další otázka, samozřejmě všude šířím informaci o tom, že zde vzniká muzeum a lákám lidi z blízka i zdáli na toto místo. Maminka mi pracuje na městském úřadě - a ptala, se - zda bude nějaký plakát, papír, lákadlo, který by šel šířit v tisku, nebo po výstavách, v České Třebové je teď např. malá výstava lokomotiv. - klidně by to tam mohlo viset.
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Standa F. »

jiri.k píše:přízemní práce bude dost :D
Okay. Pokud by náhodou nebyla, mohu přítomným brigádníkům recitovat pokrokové básně a zpívat budovatelské písně typu Vyhrňme si rukávy. V průběhu dne mohu postupně přitvrzovat až na (We Are The) Road Crew od Motorhead 8-).

Volal mi včera Pepa JoK, ať určitě vemu bič, bo se trochu nestíhá. Tak to se má Joska s Papergeorgem na co těšit :twisted:.

Josko, "místo na nohu" není nutno řešit, takový válečný invalida zase nejsem. Ale díky takjakotak. Zdařbuch!
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od jiri.k »

Stando při nejhorším můžeš šoupat s lešením :mrgreen:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JoskaM »

sradničky ***kroť se ve výrazech!***, uvidíme v sobotu.
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Roman V. »

Pánové, Standu nenechávejte pět žádné ódy. Už jako malý byl několikrát vykázán z "lidušky" a do dnešního dne neudrží....rytmus a zrychluje. Do oběda by vás uštval. A s tím bičem to už vůbec, Strong Armovi málem vystřelil voko.
JOK
Moderátor
Příspěvky: 60
Registrován: pon 5.12.2011 18:46

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JOK »

Čus brigádníci. Odvážní to stateční chlapíci. Můj čas také přijde ale vězte, že bych rád absolvoval i rukodělnější rachotu, než svoz starého papíru a milimetrové posunování jeho po skle :ugeek:

S propagací jsme na tom asi tak. Stále máme jeden velký otazník, který může jistým způsobem zhatit plánovaný termín otevření muzea. A nevím, jestli je dobré vykřikovat do světa, že se muzeum otevře toho a toho, prohnat to tiskovými médii a pak 3 neděle před tímto velkým datem pokývat rameny, že sorry. Zatím, bych byl opatrný s. mohlo by to pak vyznít, jako šíření lživé informace a vyvolávání paniky :o . Jsem trošku skeptik ale udělám pro to vše, aby to dopadlo dobře. Bohužel to nezáleží jen na mně.
A propó.
Vy, kdož jste se rozhodli, svým modeldílem přispěti a zapůjčiti, vybavte, prosím, svá dílka pevnou škatulkou a příslušnou popiskou - stačí vše vypsat do prostého seznamu - 1. název, 2.vydavatel, 3.rok vydání, 4. zapůjčil, tj.vaše jméno. tyto údaje budou uvedené na popisce.
Díky
Pepa
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Jseš ochoten se zřeknout jednoho pátečního nočního tahu po hospodách?
Jseš ochoten jednu noc nepromilovat s ženštinou?
Jseš ochoten věnovat jeden sobotní den jinak prosezený u počítače či promrhaný v nákupním centru?
Nebojíš se práce a třeba i mozolů?
A chceš udělat něco pro dobrou věc?


Tak právě TEBE a VÁS HLEDÁME!!!

Přesně vás, fantastické dobrovolníky, kteří budou ochotni přiložit ruku k dílu a štětku s válečkem na zeď, něco zvednou, něco vybudovat - prostě taková modelařina a retušování v měřítku 1:1. Určitě už přijedou pracanti BOB s dcerou ÁJOU - přeci je v tom necháte samotný?!
Tak co, najde se někdo na tento pátek navečer a sobotu 30. - 31.3.?? Páč práce je hodně, času málo a sami to nezvládneme !!

Ideálně tak abyste zaplnili auto a podělili se o financování pohonných hmot. Hlavní pracovní náplní bude výše vypíchnuté hraní si se štětečkama, válečkama a barvičkama. Jídlo, ubytování a dobrý pocit z něčeho prospěšného zajištěn zdarma jako vždy.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Vzhledem k všeobecnému obrovskému zájmu a nadšení do Police o víkendu pojedou pro změnu opět kluci z Liberce - Papergeorge a Honza S. a z Dvora Králové dorazí Bob s Ájou. Díky jím!
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od V.E.N.A. »

Sakra tam chci někdy zavítat, když jezděj z Liberce:-)
Ale zas to nevyjde! Snad jindy.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Můžeš furt jet s nimi, kluci jedou autem jen 2, čili půlka auta volná.
Honza S.

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Honza S. »

Myslím, že není problém jet přes Vysoké a nabrat tě ;-)
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od V.E.N.A. »

Honza S. píše:Myslím, že není problém jet přes Vysoké a nabrat tě ;-)
Když já měl ten víkend jinou ochotnickou službu :cry:
Odpovědět

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“