Brigády v MPMPM - informační vlákno

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 400
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Zrod reprezentativního Muzea papírových modelů není žádná sranda na dva víkendy, a jak bylo již dříve řečeno, každá pomocná ruka bude vítána. V tomto vlákně se všichni, co budete ochotni přidat ruku k dílu, postupně dozvíte vše důležité.

Délka brigády: příjezd v pátek večer do Police nad Metují, odjezd v sobotu kolem 17:00 (orientačně - dle rozsahu prací)
Doprava: vlastní za vlastní náklady
Ubytování: v místní skautské klubovně vybavené molitanovými matracemi, stačí vám tedy pouze spacák. V klubovně je menší kuchyňka.
Stravování: zdarma plnohodnotně zajištěna páteční večeře a sobotní oběd v místní restauraci. Sobotní snídaně (např. chléb-máslo-salám). Pití zajištěno po celou dobu - čaj. Případně možnost osobního nákupu v sobotu dopoledne v obchodě na náměstí.
Nadstandart: větší spotřeba alkoholických nápojů či pokrmů již za své finance. (Zajištěné porce jídla jsou ovšem dostatečné.)
Vybavení: pracovní oblečení (teplejší - prostory se zatím nevytápí), pracovní nářadí zajištěno - pokud máte ale své "oblíbené", můžete si ho vzít

Ubytování - skautská klubovna

Obrázek


:arrow: Náplň prací: hlavně malování interiérů, drobné stavební úpravy, úklidové práce
:arrow: Počet lidí: ideální počet lidí je 8 = 2 obsazená auta. Pokud bude potřeba více (méně) lidí bude vždy včas uvedeno. Vše se bude odvíjet od průběhu prací. Každá pracovní skupina bude mít svého šéfa, který dostane potřebné informace a kontakty.
:arrow: Dotazy, nejasnosti: směřujte až to budou aktuální do tohoto vlákna, k pozdějším případným vláknům již konkrétních brigád

:!: :!: Snažte se vždy o věcnou a bezkonfliktní komunikaci. :!: :!:
Např. důvody proč někdo nemůže jet nejsou důležité, případné (bude snaha o minimální a nejlépe žádné) změny v programu tolerujte, atd.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 400
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

V únoru proběhne pouze 1 brigáda. Té se ujal a již oslovil další pomocníky František Sochor. Následující brigády proběhnou v březnu. To budou prostory připravené na stěžejní malování a budou tomu nakloněny i teplotní podmínky. Vypsání termínů se dočkáte během týdne.
Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: porad Liberec :-(

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od papergeorge »

Nahod prosim nejake fotky, at se trochu pobavime. Stalo to za to... ;) :oops:
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 400
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Termíny brigád březen:
- SO 17.3.
- SO 31.3.
:arrow: příjezd do Police večer předcházející den
:arrow: pokud by se našla skupinka nadšených dobrovolníků, které by nevyhovovali termíny,
lze se zkusit dohodnout i na příjezd a práci mimo vypsané víkendy


Předběžné termíny duben:
- 7.4., 21.4 - pouze orientační výhled, záleží na vývoji předchozích prací
____________________________________________________________________

Ti kdo budou moci a ochotni přidat ruku k dílu, přihlaste se prosím v tomto vláknu. Vybraný dobrovolník by se stal šéfem výpravy pro konkrétní termín, a oslovil by další. Popřípadě je možné se v několika lidech domluvit soukromně předem, a již se přihlásit jako skupinka.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JoskaM »

Já tam mám s Lambádou nějakou práci, ale nevím kdy. tak či tak někdy na přelomu března a dubna by to mělo být asi na dva víkendy po sobě. Když někdo bude chtít jet z Prahy, nebo severu Prahy, budu moc rád, když se složíme na benzín.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 400
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Josko, až budeš vědět konkrétně, tak to sem dej během března jako výzvu s oficiálními termíny, popřípadě se mezitím s někým domluvíš sokromně. Ideálně vystav termíny do půlky března, aby se lidi rozdělili na již zveřejněný poslední termín v březnu a ty Tebou dodané.

:arrow: Uzávěrka přihlášek na termín 17.3. - 4. března 2012
:arrow: Uzávěrka přihlášek na termín 31.3. - 18. března 2012
JOK
Moderátor
Příspěvky: 60
Registrován: pon 5.12.2011 18:46

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JOK »

Instalace výstavy (modely do vitrín, popisky, informační tabule, panely apod.) proběhne v těchto dnech.
18.+19. a 27., 28. a 29.4. 2012.

Jindy nelze !!!!!! Všichni, kdo jste ochotní modely zapůjčit, máte dvě možnosti - buď je dopravíte do police sami anebo je předáte někomu, kdo je do Police doveze za vás.
Instalování modelů - vzhledem ke zvolené koncepci je bezpodmínečně nutné, abych byl u instalace modelů osbně přítomen a to nejen duchem ale i fyzikálně. Chcete-li si modely nainstalovat sami - musíte se trefit do výše uvedených termínů - uvítám to.
Zcela výjimečně lze instalovat mimo uvedené termíny ale je 100% jistota, že to přehážu po svém. Jak je mým dobrým zvykem.
"Dedlajn" předání modelů a instalace - sobota 28.4. do 12,00 hod.
Modely v muzeu budou od satviltelů pouze zapůjčené, tedy zůstanou v majetku stavitele.
Bude s nimi podepsána zapůjční smlouva (pravděpodobně na neurčito - je v jednání)
Zatím je domluveno zapůjčení modelů s těmito modeláři:
M.Kavalier
T.Babor
Knox
Tomys
S.Fajkus
O.Hejl
J.Fancová
V.Chlan
J.Kropáček
M.Weiner
L.Badalec
M.Erben
J.Kubík
V.Čaban
a
redakce ABC
a je možné, že jsem na někoho zapomněl
na koho, ví Medium

Toť prozatím vše.
frantisek sochor
Příspěvky: 31
Registrován: ned 26.2.2012 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od frantisek sochor »

Mimo výše uvedené termíny je k dispozici i 9.3.2012 až 10.3.2012. Máme jedno volné místo, max. 2 pro někoho velmi štíhlého. Tentokrát jede parta z Prahy, takže pokud by se chtěl někdo přidat, můžeme se dohodnout. Přibrání na trase Praha - Police nad Metují.

V únoru nebylo počasí nakloněné naplánované činnosti - malování. S p. Hejnyšem byl domluven tento termín.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JoskaM »

JOK píše:Instalace výstavy (modely do vitrín, popisky, informační tabule, panely apod.) proběhne v těchto dnech.
18.+19. a 27., 28. a 29.4. 2012.

Jindy nelze !!!!!! Všichni, kdo jste ochotní modely zapůjčit, máte dvě možnosti - buď je dopravíte do police sami anebo je předáte někomu, kdo je do Police doveze za vás.
Instalování modelů - vzhledem ke zvolené koncepci je bezpodmínečně nutné, abych byl u instalace modelů osbně přítomen a to nejen duchem ale i fyzikálně. Chcete-li si modely nainstalovat sami - musíte se trefit do výše uvedených termínů - uvítám to.
Zcela výjimečně lze instalovat mimo uvedené termíny ale je 100% jistota, že to přehážu po svém. Jak je mým dobrým zvykem.
"Dedlajn" předání modelů a instalace - sobota 28.4. do 12,00 hod.
Modely v muzeu budou od satviltelů pouze zapůjčené, tedy zůstanou v majetku stavitele.
Bude s nimi podepsána zapůjční smlouva (pravděpodobně na neurčito - je v jednání)
Zatím je domluveno zapůjčení modelů s těmito modeláři:
M.Kavalier
T.Babor
Knox
Tomys
S.Fajkus
O.Hejl
J.Fancová
V.Chlan
J.Kropáček
M.Weiner
L.Badalec
M.Erben
J.Kubík
V.Čaban
a
redakce ABC
a je možné, že jsem na někoho zapomněl
na koho, ví Medium

Toť prozatím vše.
vypadl jsem ti ze sezanamu, nebo o Richeliu už není zájem? * domluva s L.Badalcem.
JOK
Moderátor
Příspěvky: 60
Registrován: pon 5.12.2011 18:46

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JOK »

Samozřejmě že nevypadl, jen jsem na tebe Josko zapomněl. Předběžně mám již přislíbené modely od R. Vyškovského. Také se přidal Robertino Pavelka.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JoskaM »

Tak dnes jsem mluvil s Láďou Badalcem. Jeslti někdo chce a byl by problém s kontaktem tak to klidně zkuste i přeze mě.
Mám číslo na Láďu. Tímto ale nechci obcházet JoKa a ostatní!! pouze když tato cesta zklame.
Nabízím zároveň cestu z Prahy zřejmě 16-17.3. (2-3místa) - to tam jedu a mám schůzku s Ládou Badalcem - bude záležet na přípravě práce a pak na mém času.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 400
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Medium »

Takže to shrneme:

:arrow: 9. - 10. 3 - tedy již příští víkend Pá+So
- hledá se jeden (max. 2) dobrovolník ochotný pomoci (nástup na trase Praha - Police n. M.)
- pujde převážně o malování
- odvážný dobrovolník nechť se ozve sem a zároveň i soukromou zprávou Františkovi Sochorovi

:arrow: 16. - 17. 3 Pá+So
- šéf akce je JoskaM
- 2-3 lidičkové
- opět dobrovolníci nechť se napíše sem a zároveň se ozve i Joskovi soukromou zprávou

:arrow: Ubytování a jídlo zdarma platí stále ;)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od JoskaM »

Rád bych připomněl příští týden, jestli někdo od Prahy chce příspěvek "korunou" na benzín a hlavně rukou k práci tak pište.
Bobovi jsem psal. Jinak budu mít prakticky jen dvě místa v autě, jedno si zabírá loď. Když by byl někdo s Airbruschovou pistolí a kompresorem bylo by to fajné. mělo by tam vznikat moře, a nějaká krajina. Takže jak člověk se zkušenostmi, tak někdo kdo by se rád přiučil, je vítán.
Ladislav Badalec

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Ladislav Badalec »

Pro JoskuM: Posílám extra mailové RE, ovšem nyní, nejpozději do středy musí Hejnyš v PM vědět
přesný počet brigádníků na 16.-18.3. kvůli stravování!

Pro Boba: Přijeď, práce je tu hafo - i pro tvoji dceru, nemusíš se o ní bát...:- :) . Jinak platí závazně
i pro tebe (a případně další dobrovolníky) text v horní úvrati pro Josku.

Příjem na tel. pokud nejsem v mrákotách, BaJ 737 506 526
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigády v MPMPM - informační vlákno

Příspěvek od Standa F. »

Josko,
pokud nejdu s funusem po křížku, drž mi fleka ve svém dostavníku - srazíme se tento pátek někde v Praze.

Jsem po dvou operacích kolena ještě ne zcela rozcvičený, takže bych bral víceméně libovolnou práci pozemní, nikoli akrobacii na visutých hrazdách a kráčení na žebříku se dvěma štětkami v rukách a kýblem v zubech 8-). Čili pokud by se našla přízemní práce - beru. Více přes SZ. Zdar!
Odpovědět

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“