Co s MPMPM

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Co s MPMPM

Příspěvek od Tomáš S. »

Tak to je velká škoda, neznal jsem se s ním, ale vzhledem k tomu, že to byl skaut a ještě k tomu modelář tak jsem ho poznat chtěl...
A to jsem si myslel, že minulý týden už nemůže být horší. :cry:
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Co s MPMPM

Příspěvek od Tomys »

http://mpmpm.cz/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dost málo napsáno že? HNed jak Jenda Rükr aktualizoval stránky sem se ohradil že to je dost stručné. P. Hejnyš i přes často zde negativní ohlasy na jeho osobu se evidentně o muzeum postaral víc než si myslíme si zaslouží více řádků a vět.
Bohužel prý takto si to obědnala nějaká (vím jaká ) paní z Pellyho domu. Tu fotku už doplnil z vlastní iniciativy.
Další věci co sem se doslechnul mne hodně znepokojili. Například že muzeum je prý pořád zamčené a na požádání ho otevřou. WTF ?
spokk
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14.9.2012 12:04

Re: Co s MPMPM

Příspěvek od spokk »

Dobrý den,
zavítala jsem po delší době zde na forum a nedá mi to nereagovat. Možná dost málo napsáno, ale web má sloužit návštěvníkům muzea a informovat o tom, co se v muzeu děje. Dle mého názoru je tato informace dostačující (stručná, jasná, výstižná, nejsem zastánce dlouhých projevů), ale samozřejmě, je to můj názor, můžete mít jiný. "Rozvinutější" vzpomínky na p. Hejnyše najdete např. v Polickém měsíčníku.. Nicméně se domnívám, že vděčnost za vše, co p. Hejnyš pro Muzeum vykonal, lze vyjádřit i lepším způsobem než "v aktualitách na webu". Pracujeme na tom a myslím, že p. Hejnyš, alespoň za ten čas, co jsem měla možnost s ním spolupracovat, by z této "akčnější formy vzpomínky" měl radost spíše...
Věci, které jste se doslechnul, Vás znepokojovat mohou, nicméně záleží, "z jakých zdrojů jste se doslechnul". Pokud se chcete na cokoli zeptat, ptejte se prosím přímo u zdroje, aby zbytečně nevznikaly další "šumy". Můj email i telefon najdete dole na stránkách http://www.policko.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. Abych tedy uvedla na pravou míru věci, které jste se doslechnul: během týdne je muzeum opravdu otevřeno na vyžádání (přijdete k Muzeu a musíte si zavolat do Infocentra nebo na můj mobil) a to v době od 9 do 14,30hod.; s polední pauzou od 11,30 do 12hod. (otevírací doba kopíruje dobu otevřenosti Infocentra, které se nachází na náměstí a je od Muzea vzdáleno zhruba 2 min. cesty. V této době je na budově vždy ještě jeden pracovník, který v případě potřeby může do muzea zajít) a mimo sezónu bude tento model zachován. Pracujeme na zvonku (volání z vlastního telefonu do IC není nejšťastnější řešení, toho jsme si vědomi, ale je to řešení dočasné). Se zvonkem to není zase až tak jednoduché, protože se nacházíme v zástavbě a impulz (=zazvoníte na zvonek u muzea, signál se přenese do IC) nelze přenést standartně jako u běžného zvonku, který signál přenáší většinou do tentýž budovy, čili je třeba to udělat nějak jinak (oslovili jsme postupně firmy Viridium, Ensys, Alarm.cz a nyní firmu JABLOTRON, takže doufám, že to co nejdříve vyřešíme ke spokojenosti všech). K tomuto kroku "na vyžádání" (funguje to takto teď od října) jsme se odhodlali po zpracování statistiky návštěvnosti ze září, kdy během týdne (tj. PO-PÁ) muzeum navštívilo (nepočítám teď předem nahlášené skupiny) v průměru 5-10lidí. Tento stav trvá do dnešních dní. (Pro informaci, o víkendu se počet návštěvníků pohybuje mezi 70-120, takže během SO i NE je v Muzeu od 9 do 17 hod., opět 11,30-12hod. s přestávkou na oběd, stálý zaměstnanec). Při objednání předem jsme schopni samozřejmě zajistit otevřené muzeum i "mimo" tuto otevírací dobu, záleží na dohodě. Jinak pokud by Vás cokoli zajímalo, můžete se na mě určitě obrátit.
S přáním hezkého dne, Lenka Slavíková (paní z Pellyho domů)
Odpovědět

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“