změna expozice muzea

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Tomys »

Než se dnes Jok odebral k ranimu celodenimu spánku, byl hodně frustrovaný. Jak sem pochopil, právě komunikace s vedením muzea vázne. Osobně taky počítám že modely již můj byt nespatří, ale vše má svoje hranice. Modeláři sou Ti co obětovali své výtvory a tak by se mělo respektovat jejich přání.
JOK
Moderátor
Příspěvky: 60
Registrován: pon 5.12.2011 18:46

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od JOK »

Hoši díky,
je mi to moc líto, že se situace vyhrotila. Chtěli jsme muzeum papírových modelů ale nemáme ho. Má ho město Police a my jsme jim propůjčili modely. A jak se dozvídám dál a dál, tak město modelářema nechce nic mít, neb svou práci již udělali. Jinými slovy "teď už nám do toho nemluvte, my už si zbytek doděláme sami". Nabízel jsem své letité zkušenosti pro odbornou garanci a udržení standardu papírařiny. Nebyl zájem, protože jsem za to chtěl samozřejmě finanční odměnu. Každým dnem se ukazuje, že právě taková osoba v muzeu chybí. Informace o tom, co pan hejnyš plácá za nysmysly při natáčení Toulavé kamery o modelech jen potvrzuje nekompetentnost osob, které muzeu vládnou. Další bláboly přicházejí z vedení města. Fakt nás modeláře chtějí vyšachovat.
Pokud si někdo z vás myslí, že je to udržitelná stav. Budiž.
Ať se to někomu líbí nebo ne, končím. Zbavuji se zodpovědnosti za vaše modely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obraťte se osobně na vedení MPMPM a domluvte se snimi jak s vašimi modely chcete naložit. Já si své odvezu začátkem července.
Prosím Lukáše, ozvi se mi. Díky
JoK
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Tak nějak to vidím na VYOSTŘENÝ e-mail starostce té pochybné dědiny!
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Tomáš S. »

Tady vidím, že moje podvědomí mělo projednou pravdu ("...si blbej? dávat svoje modely na tak dlouho od sebe?" To je ale sobecké ne? "Ano je, ale co naděláš, ani se je tam nepokoušej dávat, neb zle se ti povede!"), sice nemám buhví jak světoborné modely, ale vážím si jich :!: .

EDIT: A řeknu vám, že těm co modely zapůjčili fakt nezávidím. :roll:
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Sakra já jsem se tak rozepsal, že doufám, že paní starostku šlehne při čtení mého mailu. A když ne, tak ji snad něco přejede mrch.. éé potvoru nevděčnou!!!!!
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od jiri.k »

z toho co tu čtu mi běhá mráz po zádech
Uživatelský avatar
RadekV
Příspěvky: 261
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: Kladno

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od RadekV »

Mám to chápat tak,že pokud budu chtít zpět své modely,tak si tam pro ně budu muset zajet?
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Standa F. »

JOK píše:Zbavuji se zodpovědnosti za vaše modely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joe, takhle to ale nejde. Když mi půjčíš stovku, taky Ti nemohu za týden říci, že se zbavuji odpovědnosti za ni, obrať se na Albert, kde jsem ji utratil.

Pokud dojde ke katastrofickému scénáři, tzn. expozice se zase deinstaluje (OMG! :evil: ), předpokládám, že modely zase přivezeš - neboť jenom Ty je dokážeš nabalit bez zničení do příslušných a správných beden - spolu s dalšími známými pomocníky a zkušenými kamarády.

Dovedu si představit, že Tě v tom nenecháme a že se složíme na benzín a že to nebudeš deinstalovat sám, ale minimálně s dalšími třemi lidmi.
Jinými slovy - modely jsme Ti dali => chceme je od Tebe. Ne že se nyní bude 75 lidí dohadovat s Muzeem, co dál!
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Tomys »

Takže pan Kříž z Merkuru dosáhne svého a bude mít zupa připravenou budovu pro rozšíření expozice. No také napíšu mail a sem zvědav na výsledek. Určitě nechci aby vše odnesl JoK. Ten kluk za to nemůže. Pořád si říkám co páni Weiner a Badalec.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od jiri.k »

pana B se mi zdá "vyšachovali" už dávno
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Michal Dostál »

Pane JOK,
byl jste mi představen a vystupoval jste jako zástupce Muzea.
I když jako svojí chybu beru, že jsem od Vás nechtěl žádné potvrzení.
I tak jsem Vám předal svůj model a měl jsem jen dvě podmínky, aby u něj byla vizitka
a nějaký předávací protokol nebo papír, který mi zaručí, že o něj bude postaráno a bude mi zaručeno vrácení modelu.
Bohužel ani jedno jsem nedodržel a váš výkřik "Zbavuji se zodpovědnosti za vaše modely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
mě dost štve. Neberu to od Vás jako korektní jednání, i když chápu, že jste vše dělal v dobré víře a určitě jste nikoho nechtěl poškodit.
Tak a co mám teď dělat? přijet do Police a chtít po recepční, aby mi vydala model?
To nepočítám, že cesta tam a zpět mi trvá šest hodin (když seženu auto).
Jinak budu muset absolvovat cca 8hod. cestu vlakem.
Teď mi běhá mráz po zádech při představě, že jste chtěl dva mé modely.
Berte můj příspěvek jako výtku a ne veřejné lynčování.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od JoskaM »

Michale, i já jsem zklamán, zítra budu volat Láďovi ale je mi líto, moje dobrota končí.
S Jokem jsem se několikrát setkal, vážně jsme se bavili jen jednou. Ale do teď jsem sbíral info a názory a byl v muzeu a jsem zklamán, s důvěrou jsme obětovali náš čas, náklady na dopravu a vzali jsme slovo několika chlapů, že nám dají smlouvy a pojistí naše modely a kde jsme dnes????? Forum funguje na důvěře, podívejte se na Numiho sběrky, taky se tam začínají řešit neplatiči!

Vážně nestojí to za to zavolat do zprofanované Novy, ať to trochu nafouknou a udělají reklamu. Milý pane Hejniši, Hejtmane, a paní starostko, zapomeňte na naši dobrotu. My si o vás myslíme své.

Stando, ty jsi tam byl a jak jsem já poznal Láďu Badalce a Joka, oni jsou chlapi, kteří si za svým slovem stojí-jim věřím. Proč by oni měli svojí poctivostí a platit za podvody ziszku chtivost a já nevím co někoho jiného??? Zoufalství JOKa chápu - co on jako jediný zmůže? Co zmůžu já, jako vystavovatel beze smlouvy??? když dnes vypukne požár- tak všichni z vás vystavovatelů dostanete ÚSTNÍ omluvu, nic víc!!!

Jak budu moci přijedu třeba s POLICIÍ, oni mají můj majetek beze smlouvy. Je mi líto. Ríša a Cyklon pojede domů.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Kuba78 »

nerad vam do toho vstupuji neb s tim nemam nic spolecneho, ale jako nezucastneny pozorovatel sem vypozoroval asi tak nasledujici:
JOK obetoval mnoho usili tomu aby byl zalozen pomnik nasemu pinozeni, vsadil vsou povest a naletel lokalnim politikum. vy vsichni co jste tam zadarmo brigadnicili jste pekne zadarmo zrekonstruovali cizi barak ktery uz evidetne predtim mel urceny ucel, jen jaksi vam nerekli jaky.. Starostka a mistni ourednictvo si udelalo promotion, takktez her hautpmann (co to ratam, okresni hejtman..) si udelal pekne fotto jak dela tu lokalni politiku. Nacez se na vas vyprdli, s JOKem zametli a ten je z toho pochopitelne dost rozladen (nedivil bych se kdyby ted nemel prasku jak Hornicek).

Nu coz. videl bych to tak, ze az JOK vychladne, proste se sbali(te), vemete tranzita, vybilite muzeum, starostce ukazete ze je jednicka a pak nekde casem v hospode se ozerete, zanadavate a usmirite se. Zivot je pes, politika svinsto a defenestrace krasna tradice ktera bohuzel upada v zapomeni. Jsou na svete horsi veci nez tohle.

PS jestli chcete tohle rozmaznou na Nove, ozvete se mi soukrome.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od pahejl69 »

Jak znám JoKa mnoho let a čtu jeho poznámky muselo být jednání v můzeu opravdu divné. Určitě jsem Pepu správně pochopil že to co si od nás vypůjčil pokud budeme chtít zase vrátí, nebudeme tam jezdit po jednom daleko je to pro všechny :( .Za Pepu se přimlouvám výstav dělal nespočet a všechny byly v pohodě, tato akce asi nevyšla a očividně to není jeho chyba, prostě se dohodněme modely odvezme no a nechme tedy "nemodeláře" ať si bez nás Bláznů ;) poraději. Jen mi je líto lidí kteří tomu projektu věnovali spoustu své práce a na nic :(
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od JoskaM »

Kubo jdi do toho, já vím o dvou dalších kterým velmi fandím s podobou akcí.

Na rovinu, je mi z toho do breku, když vím, jak mnoho známých mi volalo, že viděli můj model v muzeu, tak jsem byl hrdý, opravdu hrdý. A co mám za půjčení mého nedokonalého modelu, jen strach, že ho někdo svojí dobrotou poškodí?
Vím jak dopadlo "mé moře".

JOku kdyžpak mi zítra zavolej, můžem se domluvit, můj kombík ti může být k dispozici k odvozu + 1. člen posádky.
Zamčeno

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“