změna expozice muzea

Informační servis Centra papírových modelů z.s.

Moderátor: JOK

Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Vojta Č. »

TOm.a.s.h. píše:Sakra já jsem se tak rozepsal, že doufám, že paní starostku šlehne při čtení mého mailu. A když ne, tak ji snad něco přejede mrch.. éé potvoru nevděčnou!!!!!
Takže TOm.a.s.h.i. Uchop pevně klávesnici oběma rukama z obou stran a pořádně si ji omlať o hlavu. A jestli psal paní starostce hovadiny někdo další, tak se račte připojit. Čekat, že byste se omluvili, je asi bezpředmětný.

Děkuje ti kolektiv lidí, kteří teď budou muset se zástupci Police dojednat věci cca popsané v posledním příspěvku od Kuby, plus další.
Melchior
Příspěvky: 102
Registrován: ned 22.1.2012 16:57
Bydliště: Pardubice

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Melchior »

Díky bohu, že jse to tu povede snad vyřešit a Muzeum bude v provozu, rád bych se tam o prázdninách podíval.

Držím palce ke zdárnému konci
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Tomys »

A pak že Ja sem magor :-)) Tentokrát sem počkal až se to přes víkend nějak poresi a nakonec nebyl důvod někomu něco psát.
Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: porad Liberec :-(

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od papergeorge »

Uz jsem se asi 5x prihlasil a zase odhlasil, ze sem taky neco prihodim... tak jo:

MNE Z VAS ASI ZE VSECH TREFI.... :!: :!: :!:

Ze ja se z te Anglie vracel zpatky si nekdy rikam, mohl jsem sice slzet po domovine, ale nemusel jsem tohle nechapat.

...Nastesti jsem my skritkove s Vami lidmi nekonecne trpelivi a my to s Vami zkusime treba po milion pate....nebo i po milion seste.... :? :(

PS: dokud nas ovsem jednou radne nenaserete :!:
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Kuba78 »

Vojta Č. píše:Děkuje ti kolektiv lidí, kteří teď budou muset se zástupci Police dojednat věci cca popsané v posledním příspěvku od Kuby, plus další.
Vojto, ja napsal aby to sepsal pravnik, nikoliv Policie. ne ze bych neveril tomu ze policie nema svoje pravniky, ale skutecne netusim proc do definovani smluvniho vztahu dvou subjektu tahat policii.. maximalne notare. Idealne nezavisleho, aby ani jedna strana nemohla hudrat pro nejakou provazanost ci napadeni nestrannosti. za tech par korun to stoji.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Tomys »

Police, ne Policie ty Kubo :-))
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Kuba78 »

a sakra. koukam ze moje super rozliseni na malem displeji uz zacina presahovat moznosti meho zraku. Jedno male pismenko a co nam to udela se smyslem vety, ze :-)
Mea culpa, mea maxima culpa, omlouvam se dotcenym za prehlednuti, sypu si na hlavu cele vagony popilku z Tusimic i Prunerova. Ted budu muset aspon tyden chodit kanalama, takova vostuda.. :shock:
Knox

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Knox »

TOm.a.s.h. píše:Sakra já jsem se tak rozepsal, že doufám, že paní starostku šlehne při čtení mého mailu. A když ne, tak ji snad něco přejede mrch.. éé potvoru nevděčnou!!!!!
Jen mě zajímá jakým způsobem jsi do muzea přispěl ty, že tady tolik křičíš! Prošel jsem si pár řádků a neviděl jsem tě ani na seznamu brigád ani v lidech co zvěřejnil JoK co zapůjčili modely. Takže ty máš vůbec nejmenší právo (nebo spíš žádné) někomu psát sprosté či jinak jaderné dopisy! Ksyaž se tě to ani trochu netýká. Ani nevíš, jak nás ostatní co nějakou mírou přispěli poškozuje. Já sem sice taky cíťa, ale odsud-posud. Pokud se mýlím a něco jsi nekam půjčil, či jinak přispěl, tak se omlouvám a tyto řádky ignoruj.
Být tebou radši v tomto směru hodně brzdím. Jsou tu i jiní co mají být právo hodně naštvaní a zatím mlčí.....
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Upřímně nevím jak začít. Situaci jsem vyhodnotil chybně, chyba čistě má a zřejmě má akce mířila do špatných vod a špatnými prostředky. Nápravu provedu ihned abych napravil co zkazil jsem a za trest sobě samému při vzpomínce na kdysi uvedenou zprávu, že muzeu chybí velké modely ukládám věnování jednoho z obřích muzeu abych netvořil jen zlo. Věnuji mu již téměř hotový B-24 který čeká na finiš v podobě zasklení a podvozku. Pozdě na hlavu popel sypat si, ale bylo to třeba.

PS Klávesnici jsem si o hlavu vskutku omlátil a vyhodil z 10. patra aby s její dopomocí nepáchal podobně hovadiny. A pro jistotu nenapíši už ani řádek s tou novou.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: změna expozice muzea

Příspěvek od Vojta Č. »

TOm.a.s.h.i, respekt. Omluvu beru vážně. Do umísťování modelů nemám co mluvit, ale ti, co mají, to tu jistě čtou, takže budou vědět, kam se ozvat.

Jinak jednání s městem proběhne cca v půlce července a výsledky se samozřejmě dozvíte.

Aby se nerozpoutávaly další vášně, preventivní lock. Psaní s horkou hlavou nesvědčí nikomu a TOm.a.s.h není jedinej takovej případ v tomhle vlákně. Kdyby měl někdo k tématu něco relevantního, může mě o tom zkusit přesvědčit. Moderátoři samozřejmě přes lock můžou, nicméně i jim bych doporučil napřed napočítat aspoň do dvaceti.

Obrázek
Zamčeno

Zpět na „CPM z.s. + Muzeum papírových modelů“