Pohár kyjovské radnice 2021

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od Tomáš S. »

Po velmi dlouhé době, opět velká modelářská výstava - a rovnou obnovený Kyjov!

O tom, že stoly byly plné modelů se můžete přesvědčit v následující galerii:

:arrow: https://www.zonerama.com/kyjov2021model ... 6287758ee2" onclick="window.open(this.href);return false;

Pořadatelům patří bezesporu uznání za to, že si troufli na něco takového nepříliš přívětivé době - díky!
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od Jirka Z. »

Před Kyjovem jsem měl trochu obavu, jak bude výstava vypadat - první pocovidové velké setkání a ještě v souběhu s Brnem. Výsledek mě ale velice potěšil. Stoly plné (vesměs nových a neokoukaných) modelů, že už v sobotu ráno nebylo kam dát případné další. Spousta známých tváří, i včetně takových, které jsem na akci už dlouho neviděl (a tím nemyslím jenom covidovou pauzu). Prostě parádní akce. K tomu ještě doprovodný program v podobě RC modelů. Prostě nádhera, kdo jste nebyli, můžete jenom litovat.

Rád bych poděkoval organizátorům za tuhle parádní akci. Letošní Kyjov si zaslouží jen superlativy. Takže ještě jednou díky a za rok se snad zase v Kyjově. A doufejme, že situace bude příznivá a potkáme se i jinde a dřív.

Jirka Z.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od Daniel »

Podle fotek to vypadá na opravdu slušnou účast a plno parádních modelů.

Mne hodně zaujaly ty modely motorek. Můžete mi k tomu někdo sdělit bližší info? Jaké to je měřítko, kdo je autorem, apod.?
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od Šidi »

Velmi milé a přátelské setkání modelářů. Plné stoly pěkných modelů, po dlouhé době pokecání s kamarády, vynikající dobroty pro naše mlsné jazyky, bohaté ceny.
Velký dík pořadatelům za uskutečnění této krásné akce. A velký dík i těm, které se staraly o naše žaludky.
Příště si tuto soutěž nenechte ujít.
michal86
Příspěvky: 70
Registrován: sob 21.1.2012 17:21
Bydliště: kousek od Žďáru nad Sázavou

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od michal86 »

Díky pořadatelům za skvělou akci, doufám že se v Kyjově příští rok sejdeme znovu.
Modelů a prodejců spousty, ceny za umístění super. RC tanky byly super zpestření.
míša kulička
Příspěvky: 266
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od míša kulička »

I když jsem se zastavil jenom na skok, bylo na co koukat. Díky že jsem se mohl zastavit
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od yvan »

Kritické scénáře se nenaplnily a soutěž zdárně proběhla.

Jménem pořadatelského týmu děkujeme všem partnerům a sponzorům za propagaci, Tomášovi z Betexy a Jirkovi Zelenkovi za workshop, modelářům z mujtank.tym.cz za parádní doprovodný program, neúnavným dámám v kuchyni za bytelnou energetickou podporu, všem prodejcům výše vypsaným za účast a zájem, rozhodčím a samozřejmě vystavujícím, soutěžícím a návštěvníkům, zkrátka všem, kteří tuto akci obohatili a vůbec umožnili. Byly to parádní dva dny. Díky všem.

Soutěžních modelů se sešly necelé tři stovky, včetně výstavních se tak celkový počet pohyboval kolem tisícovky modelů. Tomova galerie nahoře je rozhodně podařeným průřezem. Díky i za ni. Výsledková listina je ke stažení na našem webu.

Že bychom za rok zopakovali? ;)
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od Daniel »

Na webu jsem našel výsledkovou listinu z roku 2017, ale možná jsem jen blbě hledal. Kde najdu tu správnou?
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od yvan »

Klikáte dobře, já klikám blbě. Opraveno, díky.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Pohár kyjovské radnice 2021

Příspěvek od IceZero »

Za mě trošku obava jak to bude v postcovidové době probíhat, ale pořadatelům se podařilo všechny obavy rozptýlit hodně rychle. Vidět po dlouhé době známé obličeje a spoustu modelů bylo rozhodně příjemnou náplní víkendu stráveného v Kyjově.
Pořadatelům a všem co se na chodu výstavy podíleli patří ohromný dík za zorganizování výstavy a hodně příjemnou atmosféru. U doprovodné akce plné RC modelů mě tak nějak napadlo, že je tam na dvorku víc funkčních tanků, než u celé naší armády - bylo to příjemné zpestření. stejně jako to, že mi kupodivu dvakrát něco cinklo :D

tady je pár vybraných fotek od mé maličkosti.
Tak snad se zase brzo někde sejdeme v podobně příjemné atmosféře
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“