Papír v Dubenci 2019

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Papír v Dubenci 2019

Příspěvek od Šidi »

Rok uběhl a zase byl Dubenec. Tradiční pohodová a dobře připravené akce. Dost modelů i rozhodčích. Rodiná pohoda a krásné počasí. Velký dík Laďové rodině a Robertovi za přípravu a provedení. Už se těšíme na příští rok.

P.S. Letos doplněná o možnost navštívit MPMPM. Naši chlapci tam byli poprvé.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papír v Dubenci 2019

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Připojuji se s poděkování za organizaci 15. ročníku soutěže papírových modelů. Pohostinnost je v Dubenci tradiční i s ochotou pořadatelů vyhovět i netradičním požadavkům soutěžících. Pro mne a naše děti je to vždy příležitost v poměrně nedalekém místě prezentovat naši práci. Sám jsem byl rád, že i mistrovská kategorie velké architektury byla na tomto místě slušně obsazena modely mladými modeláři. Potěšitelná byla i účast z Polska a také modelářů, kteří se tak často s modely veřejně neprezentují.
Ještě jednou díky za vše lidem kolem organizace této akce a za sebe mohu již teď přislíbit svou účast i na příštím ročníku. Fotogalerii nabídnu v příštích dnech a to i přesto, že jsem fotografoval v noci při umělém světlení a fotografie svou kvalitou neohromí.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Papír v Dubenci 2019

Příspěvek od kaktusak »

Parádní akce a super doprovodný program v MPMPM .
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Papír v Dubenci 2019

Příspěvek od Medium »

Dubenec je pro nás liberečáky již tradiční soutěží v našem kalendáři. Modelů bylo myslím vcelku dost, a tak určitě všechny soutěžící potěšilo, že nedošlo k žádnému zdržení či problémům při jejich přejímce a pozdějších nesrovnalostí při hodnocení bylo minimu, což velice usnadnilo a urychlilo samotné hodnocení. Zároveň jak pozoruji poslední dobou, tak se zvedla kvalitativní úroveň modelů ve všech věkových kategoriích, a to i dětských. Reportáž o gastronomii tentokrát asi není třeba přidávat, neboť jsme měli všichni to samé, ale to maso k obědu přeci jen stojí za pochvalu pro dubenecké kuchařky 8-) Ubytování bezva, péče o hosty perfektní, za co utratit rozhodně bylo, modely hodně koukatelné, počasí bylo objednáno také luxusní, takže za nás bezva. A za sebe jsem rád, že snad nápad na komentovanou prohlídku v MPMPM v rámci Dubence nebyl špatný.
Velké díky patří všem co se podíleli na přípravě a průběhu akce a všem co dorazili za skvělou atmosféru.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“