Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Příspěvek od belja »

Ahoj,

tak to máme za sebou. Modelů letos bylo méně, stejně tak i komplikací. Ještě vstřebávám dojmy a pokusím se do konce týdne nahodit nějaké vyjádření a poděkování a samozřejmě fotky ;-)

A co si myslíte o letošním ročníku vy? Na čem máme zapracovat nebo s čím jste byli spokojeni?
Díky!

Tomáš
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Příspěvek od kaktusak »

Celkově to podle mě byla vydařená modelářská akce . Co bych zlepšil . Dalo by se zapracovat na lepší informovanosti tady na DF . Co se mi líbilo. Po celou dobu byla pohodová atmosféra , všichni jsme se sešli v sobotu v místní hospůdce a probralo se kde co . Co se hodně líbilo tak byly poháry pro vítěze . Žádný jsem bohužel nevyhrál tak nemůžu nafotit ( doufám , že se ale někdo pochlubí ) . Byly to laserem vyřezané díly s papíru a každý si ho doma musel sestavit . Dokonce Tomáš stihnul vypálit ke každému poháru i jmenovku majitele poháru . Za mě SUPER nápad .
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Příspěvek od belja »

Čau Zbyňo,

díky a jsem rád, že se ti líbilo. :-)

Poháry byly řezány s topolové překližky, čili ze dřeva a ne papíru ;-)

Obrázek

Co se týče fóra, tak se do nějakých větších akcí asi pouštět nebudu. Je to komplikované, těžkopádné a je to další kanál k udržování. Do budoucna zůstanu u Facebooku/Instagramu a webových stránek a emailu. Zkusím příští rok více detailů a instrukcí pak protlačit i emailem lidem, kteří se registrovali. Aby byla alternativa pro ty co nemají Facebook.
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Příspěvek od belja »

Tak a máme tu kompletní výsledky.

http://bit.ly/Modelarsky_svet_2019_vysledky
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Příspěvek od Medium »

Dovolím si se také ohlédnout za Modelářským světem. Já osobně se řadím mezi ty, kteří z akce odjížděli se skvělým dojmem. Ani já neholduji Facebooku, a tak se ke mně asi nedostával přísun informací jako pro ty, kteří toto médium sledují. Ale na druhou stranu - co jsem potřeboval jsem našel i tady na fóru, či na webovkách akce.

Možná tentokrát bylo méně modelů než při prvním konání, ale návštěvníci to myslím nepoznali a obdivovali všechno vystavené i tak (ale to není v rukách pořadatele). A to co bylo v jeho rukách klaplo myslím na 1. Přejímka modelů bez zádrhele, hodnocení proběhlo rychle s minimem problémů. Zázemí, stravování - naprostý luxus - možná až moc velký. Trošku mám obavy, jestli Tomáš nakonec neskončí v minusových cifrách 8-) Velmi zajímavé a poučné byly i přednášky a ukázky tvorby od mistrů modelářů. A stejně tak jako ostatní jsem uvítal společná posezení, na která byl díky celému víkendu dostatek času. Opravdu je to příjemné si alespoň jednou užít nějakou akci v poklidu celého víkendu, než přijet, rychle najíst, rychle ohodnotit, nic nestihnout prodebatovat, téměř se nevyspat a zas už jet domů.

Ti co se nezúčastnili, udělali hodně velkou chybu. Těším se na příště (třeba si už konečně také stihnu prohlédnout samotné technické muzeum).
A pokud jde o poháry - klobouk dolů. Jak za nápad, tak za organizaci toho, že se to stihlo vytvořit!
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Modelářský svět 2019, Brno, 4.-5. května 2019, TMB

Příspěvek od belja »

Tak a ještě naše kompletní vyjádření k proběhlé akci :-)

http://betexa-magazin.cz/jak-jsme-se-meli-na-vystave-v-brne/

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“