15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Martins
Příspěvky: 110
Registrován: úte 14.2.2012 8:23

15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Martins »

Ohlednuti z pozice sefa akce:
Celkove 1450 modelu z toho 45 v mistrovske Lkt.
Platicich divaku do 12 30hodin bylo 415.
Sportovni hala vzdusna, prostorna vse na jednom miste, s dobrym svetlem.
Potesila me osobni ucast Tomase Vratneho z Bonver tymu pri vyhlasovani kategorie Dakar a verejna premiera Vyprostovaci Tatry Force Omars.
Skvele slunecne pocasi byla tez parada.
Diky vsem za trpelivost u vyhlasovani , diky take rozhodcim,vystavovatelum,soutezicim a vsem kdo nam ochotne pomohli vynosit tech 75 stolu.
Vim ze porad mame co zlepsovat.
Ostatni hodnoceni necham na tech co.byli na teto nejvetsi soutezi v CR pritomni.
Diky MartinS
Naposledy upravil(a) Martins dne ned 24.3.2019 23:40, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
JendaF
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24.11.2012 19:18
Bydliště: Těškovice

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od JendaF »

Příkládám odkaz na galerii fotografií z akce (níže některé z mnoha zajímavých modelů, které byly dnes v Ostravě k vidění):
http://www.papirove-modely.cz/nahledy/13295" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od kaktusak »

Letos se podařilo sehnat parádní prostory na výstavu . Modelů plno , že nestačili stoly , doprovodný program tradičně bohatý na techniku , lidí se přišlo podívat taky dost co víc si přát . Pěkná akce .
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od pahejl69 »

Za mne skvělé prostory, mnoho modelů, spousty lidí..... skvělá akce a dobrá práce kluci ;)
honza97
Příspěvky: 25
Registrován: stř 6.8.2014 13:43
Bydliště: Liberec

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od honza97 »

Papir show Ostrava

Ahojte,

Rád bych napsal pár vět o soutěži v Ostravě. V Ostravě jsem byl poprvé a byl jsem velmi mile překvapen. Z mého pohledu, kdybych šel jako laik , tak jsem naprosto ohromen počtem modelů ,což si myslím , že je velmi důležité pro výstavu a veřejnost. Když jsem dorazil v podvečerních hodinách, proběhla registrace , celkem bez zádrhelu, ale myslím si, že zádrhel přišel při zpracovávání dat. Registrovaných modelů bylo požehnaně a výstavních modelů snad ještě dvakrát tolik. Na pořadatelích bylo na konci soutěže v sobotu odpoledne vidět, jak jsou rádi, že vše zvládli a vše se povedlo a nakonec klaplo. Při odpoledních debatách s nimi jsme se pak shodli na tom, že by tuto soutěž dovedlo do dokonalosti elektronické přihlašování modelů, kterým by odpadlo zdlouhavé zadávání údajů do excelu. Avšak pořadatelé nepodlehli náporu a nakonec se vše zvládlo, za což jim já osobně moc děkuji, že měli vůli a trpělivost vše dotáhnout do zdárného konce - smekám. Doufám tedy, že Ostrava dorazí do Liberce na naší soutěž a najdeme prostor pro probrání elektronického systému přihlašování.

Jinak byla soutěž velice příjemná, bylo oceněno mnoho soutěžících , což si myslím, že každého potěší. O hodnotící bylo dobře postaráno, měli jsme k dispozici kuchyňku , kde bylo všeho dosti , káva, čaj, koláčky, na večeři nějaká ta uzenina, bohatá snídaně, výborný oběd v podobě domácího guláše a několik balíků minerální nebo jiné vody. Co se prostor týče, tak si myslím , že byl naprosto vynikající, tělocvična prostorná a velmi dobře osvětlená. Minulý ročník to prý bylo v jiné místnosti , ale to jsem přítomen nebyl, tak nemohu posuzovat.
A jako soutěžící jsem také spokojený, odvezl jsem si jedno zlato za MA (věž v Pise) a ještě asi dvě ceny od vydavatelů také za PISU.

Na soutěži jsem moc nefotil, proto prosím ostatní, aby se přidali a nahráli sem pár dalších fotografií. Mne zaujal cizí Bumar labedy, tak jsem ho blejsknul a pak sladké pohoštění.

Za mě super soutěžní výstava , a doufám, že za rok bude opět.
Konec hlášení, Honza97

Obrázek
Milhaus
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16.1.2018 6:29

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Milhaus »

Zdravím všechny přátelé papírových modelů !
Trošku ohlédnutí za akcí Papír show 2019 z pohledu spolupořadatele. To, že se výstava nemůže letos uskutečnit v prostorech jídelny, jsme se dozvěděli pár dní před konáním. A tak začalo hledání náhradního řešení. Každý den jiná varianta, nervy v pr..li, protože se termín výstavy blížil. Nakonec se našla varianta s halou, ( kde je mimochodem přísný zákaz vstupu v botách ), ale s tím i spousta problémů. Jak dostat do haly stoly, kudy budou přicházet diváci, atd. Ještě v pátek ve tři hodiny se chtěl Martin na všechno vybodnout, protože to, co nám bylo slíbeno bohužel splněno nebylo. Každý pořadatel podobné akce ví, že se to nikdy neobejde bez různých problémů a nečekaných zádrhelů. A proto jsem se rozhodl napsat tento příspěvek.

Chtě by jsem jménem klubu Ostravan poděkovat všem, kteří nás při konání výstavy podpořili, pomohli nám řešit vzniklé problémy a tolerovali organizační nesrovnalosti. Nejde jmenovitě poděkovat každému, a proto děkujeme všem. Díky Vám tato akce nakonec úspěšně proběhla.

Na závěr však jedno poděkování. Zbyňku, děkujeme, že jsi ustál jako hlavní rozhodčí naše problémy s evidencí modelů a úspěšně jsi s rozhodčími modely ohodnotil.

Ještě jednou díky všem !!!

Milhaus
Ostravan Ostravski
Martins
Příspěvky: 110
Registrován: úte 14.2.2012 8:23

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Martins »

přikládám zatím pár odkazů na fotky těm co nebyli přítomni:

https://dravec1.rajce.idnes.cz/Papir_show_Ostrava_2019/" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.pozary.cz/clanek/207889-na- ... ka-hasicu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Daniel »

P A R Á D A ! Velký obdiv všem kdo se na organizaci podíleli, jak jste to i přes popisované problémy zvládli. A velký dík všem zúčastněným za to množství parádních modelů a fajn atmosféru s možností pokecu. Takže už teď se těším na další ročník :D
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Vojta Č. »

Ostraváci ostravští, bylo to zase super!
Hodně cením prostor, ta hala byla bezva, spousta místa, spousta světla, doufám, že se to neponičilo moc a že vás tam ještě pustěj (klika že bylo hezky a sucho).
Od Martina a od všech dokonalá péče po všech stránkách (fajn spaní, výbornej "catering", zvlášť domácí bublanina).
A vůbec je u vás fajn.
(jo hezký fotky se tu nahoře scházej!)

(a samozřejmě přihlásit do mistráku letadlo, aby člověk nemohl hodnotit seniory, a vyhrát za něj hezký třetí - k nezaplacení :D (a ligový hodnocení mě stejně neminulo, no, akorát SŽ + J))
Uživatelský avatar
Marek Novotný
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18.10.2017 18:43
Bydliště: Brno

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Marek Novotný »

Ahoj,
vše už bylo asi vše řečeno, výborné prostory, hodně návštěvníků a modelů i krásné počasí.
Zde přidávám pár forek: https://www.zonerama.com/Link/Album/5182405

Marek
míša kulička
Příspěvky: 264
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od míša kulička »

I když jsem byl letos jenom nakouknout na chvilku, asi to byla super akce. Mnoho neokoukaných modelů, lepší prostory .....
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Medium »

Spousta už byla řečena. Prostory byly opravdu skvělé. Škoda, že asi nebudou příští rok. Modelů bylo opravdu velké množství a opět jako v Brně dobře slepené i v dětských kategoriích. Hafo bylo i různých doprovodných ocenění, co se v Ostravě opravdu povedlo byly pěkné a kvalitní poháry pro oceněné. Stejně tak patří takto na dálku dík lidem z radnice, že si v sobotu udělali čas a přišli osobně se podívat a předat také nějaké ceny.
Problémy co se pořadatelům kupily postupně na sebe nakonec zvládli myslím, a určitě i ostatní budou souhlasit, se ctí a bylo vidět, že je opravdu řeší, že pomocnou ruku přidali i další co vlastně nemuseli. Díky tedy patří všem, co se jakkoliv zapojili do chodu a úspěchu celé akce.

:arrow: Bude možné prosím někde získat výsledkovou listinu.
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od Šidi »

Všechny klady už byly napsány, zápory tak malé, že si je už nepamatuji. Nejlepší místo na konání výstav které jsem na soutěžích poznal.
VELKÝ DÍK, KTEŘÍ SE NA SOUTĚŽI PODÍLELI.
ŘÍKÁ SE: NEMUSÍ PRŠET, STAČÍ JEN KDYŽ KAPE. TADY PŘÍMO LILO.

Ještě jednou dík, Chachaři!!!
monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od monča »

Ostraváci,
klobouk dolů - skvělá soutěž .

Těším se k Vám za rok :)
Uživatelský avatar
freeper
Příspěvky: 138
Registrován: úte 3.1.2012 20:10
Bydliště: skoro Ostrava

Re: 15.Papir show Ostrava 2019 MCR LKT

Příspěvek od freeper »

Letos jsem se stavil jen jako divák bez modelů. Ale i tak to bylo příjmené dopoledne.
Hlavně se mi líbily prostory tělocvičny, opravdu velkolepý prostor a osvětlení.
Pokud by se Vám povedlo zajistit tělocvičnu i za rok, jsem ochoten si vzít i přezůvky. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“