Dubenec 19. a 20. 10.

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Dubenec 19. a 20. 10.

Příspěvek od Šidi »

Tak máme za sebou další soutěž v Dubenci. Zase se potvrdilo, že je to dobře připravená akce s tradiční pohostiností. Dost modelů i rozhodčích. Poděkování si zaslouží klany Provazníků a Pavlasů, které se o nás staraly. Množství plodných rozhovorů s kamarády modeláři. Ještě jednou díky a za rok zas.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubenec 19. a 20. 10.

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Tak, jsem rád, že se mám čeho chytit a Pavel byl v hodnocení proběhlé akce hodně rychlý a hlavně využil prostoru na fóru před dnes běžnějším Facebookem. Takové zhodnocení bude určitě k dohledání delší dobu než pár řádek, které jsou aktuální několik hodin a pak zapadnou mezi ostatní příspěvky.
Naše výprava z Liberce přijela ve 2 automobilech a tak jsme mohli přispět větším dílem modelů než je obvykle. Potěšitelná byla účast všech silných klubů, které pracují s dětmi a mládeží. V mistrovské kategorii bylo účastno celkem 28 modelů a ve vložené kategorii rozhleden, která je již v Dubenci tradiční, bylo 9 modelů. Celkem se tady sešlo 219 soutěžních modelů a velký počet modelů výstavních.
Musím zmínit také to, že pořadatelé ocenili všechny modely, které se umístily ve svých kategoriích do 3. místa a to určutě potěší hlavně děti, že své modely neposlaly zbytečně do skromně obsazené kategorie. Mohl se účastnit každý. I výběr z věcných cen byl bohatý.
I když se budu opakovat, je zapotřebí poděkovat domácím pořadatelům za příjemné prostředí a pohostinnost, nic nevázlo i vyhodnocení probíhalo svižně a bonusem je i tištěná výsledková listina v dostatečném množství. Pro mne osobně byla akce důležitá i tím, že jsem se mohl setkat s lidmi, které rád vidím a popovídat si o všem možném. Nesmím zapomenou, že se mi dostalo pomoci i při mých peripetiích s autem a i když mi výfuk nekonec upadnul ještě jednou byl jsem díky pomoci schopen dojet domů.
Ještě jednou děkuji za vše a určitě přijedu i příští rok. Upoutávka na fotogalerii:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Celá fotogalerie je na této adrese: http://www.licard-liberec.cz//id:5733/p ... outez-2018
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: Dubenec 19. a 20. 10.

Příspěvek od BalvieM »

Zde není co dodat....díky pořadatelům za skvělou akci a za rok moc rádi opět zavítáme :) .
maggi
Příspěvky: 152
Registrován: stř 4.9.2013 18:37
Bydliště: Hořice

Re: Dubenec 19. a 20. 10.

Příspěvek od maggi »

Taky se mi líbilo a přijedu zas.
Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Dubenec 19. a 20. 10.

Příspěvek od Markulin »

Na akci jsem byl letos poprvé a rozhodně ne naposled. Postaráno o nás bylo královsky, modelů víc než dost a bylo i dostatek času na to si dlouho do noci fajn pokecat.
Takže pořadatelům díky za vše a příští rok se těším zas
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“