Papírové jaro 2018, 13.-14.4.2018, Praha Chodov

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Papírové jaro 2018, 13.-14.4.2018, Praha Chodov

Příspěvek od JoskaM »

...na torpédování plachetnic máme jinou rakev...H.L.Hunley :-)
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Papírové jaro 2018, 13.-14.4.2018, Praha Chodov

Příspěvek od Tomas »

Tomáš S. píše:Pěkná akce sice komornějšího rozměru, ale přesto bylo na čem spočinout pohledem - za sebe bych vyzdvihnul toto - za prvé mě zaujalo, jaké množství vystavovaných modelů bylo z ABC všech možných ročníků. Je potěšující vidět, že i po letech má tento časopis modelářům stále co nabídnout - mě osobně potěšila kompletní sbírka hmyzáků od Dudáše - nejen, že už jsem ji dlouho neviděl postavenou naživo, ale byl na ní taky patrný posun modeláře s každým modelem... Nebo třeba vytuněné lokomotivy od Miloše Hamana či nejrůznější "pohádkové stavení"... Ale retro stranou - velmi se mi pozdávala taky celá "vlčí smečka" nebo upravená rolba na sníh - prezentovaný model mě jedině utvrdil v tom, že to legendární FREEčko opravdu za něco stojí a je to parádní základ pro velmi originální model! Zaujalo také RTO - zajímalo by mě, jestli jako základ posloužil model MG, nebo to bylo kompletně autorské? Ke chmelnicím, ořechům a minimodelům nemám slov - jen některé jsem si pořádně prohlédl až z fotek, které přikládám níže ;) . (klik na fotku -> šup do galerie)

Obrázek
Díky za super fotky, letos jsem musel vynechat, ale prohlížet takové fotky modelů je radost
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové jaro 2018, 13.-14.4.2018, Praha Chodov

Příspěvek od Šidi »

Asi už bylo vše krásné řečeno. Dík všem a za rok zas.
P.S.
Hnědé ubrusy dala Monika proto, že asi jiné nemá. Před ponorkami byla plachetnice, která byla bodovaná do MČR. Ponorky nebodovaly, byly jaksi navíc. Každé šibování navíc modelům škodí.
monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: Papírové jaro 2018, 13.-14.4.2018, Praha Chodov

Příspěvek od monča »

Pro zajímavost vkládám foto a video z akce pořízené fotografem DDM JM :

Foto: https://www.zonerama.com/ddmjm/Album/4280277" onclick="window.open(this.href);return false;
Video: https://youtu.be/bZCUWmxxI-g" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“