Papírové království Brno 2018

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Papírové království Brno 2018

Příspěvek od kaktusak »

Sice nepřidám fotky , ale snad to nevadí . V každém případě děkuji Šidimu a Růžence za velmi dobře pořadatelsky zvládnutou akci . Parádní atmosféra a díky tomu že venku bylo poměrně zima tak se vevnitř dalo o proti dřívějším ročníkům i lepší dýchat , protože Brno nezklamalo a přišlo opět hromada lidí což je dobře .
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od Tomas »

Chtěl bych také poděkovat za sebe i ostatní od "pididílkařů", přesun do zadního menšího prostoru nám vyhovoval, bylo to pak takové klidnější, a bylo možno si tam i sednout či probrat s kamarády nějaké ty věci okolo modelů a modelaření v klidu, aniž bychom se přetlačovali s návštěvníky postupujícími okolo stolů ve velkém sále (návštěvníků řekl bych bylo opět hodně, jako každý rok, modelů možná o něco méně, ale bylo se na co dívat). A taky se tam lépe hlídali ti návštěvníci, kteří mají tendence šahat na modely apod.

Fotky mám akorát "naše" od minimodelů, zájemci je najdou na FB profilu minimodel.cz, ostatní fotky jistě někdo dodá později

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 296&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od Šidi »

Chceme poděkovat všem, kteří se na poklidném Království podíleli: pořadatelům, rozhodčím, rodinným týmům na doprovodném programu, modelářům s modely, prodejcům, divákům atd. Zvlášťní poděkování těm co se staraly o naše žaludky, počtářům, našim dětem z kroužků za pořadatelskou službu. Pomocníkům při stavbě a úklidu sálu. Prostě všem, které nejmenuji, abych na někoho nezapoměl. Speciální pochvala patří Markovi, který nám výrazně pomáhal s přípravou. Redakci ABC za ceny a remitendu.
Omlouvám se za zamčenou kuchyňku, my jsme ji otvírali a děvčata z kavárničky ji stále zavíraly.
Království 2018 je mrtvé.
Ať žije Papírové Království 22. - 23. února 2019
Růža a Šidi
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od Tomáš S. »

Díky za super akci - vidění bylo mnoho neuvěřitelných kousků a myslím, že poměrně hodně modelů byl nově prezentovaných. Lidí spousty, stejně jako známých tváří. Model, který mě nejvíce zaujal tentokrát, byl X-wing :shock: - naprosto úžasně nově postavený, naprosto úžasně doplněný o detaily, naprosto úžasně graficky zpracovaný - k neuvěření, že to byla čistostavba! Každopádně konkurentů měl opravdu plno.

Přidávám jako už tradičně galerii fotek z akce, krom modelů můžete na fotkách vidět, jak jsem bojoval se světlem (ano, opět byly závěsy u prosklené stěny zastřeny - proč? kvůli teplu?? Pamatuji už pár ročníků kdy byly otevřené...) a s akvárky modelů... :? Takže klasicky "klik na obrázek -> šup do galerie".

Obrázek
Uživatelský avatar
Marek Novotný
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18.10.2017 18:43
Bydliště: Brno

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od Marek Novotný »

Letošní Papírové Království se opět vydařilo, přišlo hodně návštěvníků a našich absolventských vizitek jsme prodali cca 400 ks.
Děkuji Šidimu, Růžence, a všem ostatním, kdo se na Království podíleli.

Přidávám pár fotek:
http://novotnymarek.rajce.idnes.cz/Papi ... ._2._2018/
a krátké video:
https://www.youtube.com/watch?v=NidyOk4sgRk

S pozdravem
Marek Novotný
bigpetr
Příspěvky: 293
Registrován: sob 23.1.2016 21:45
Bydliště: Brno

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od bigpetr »

Super akce, bylo na co koukat. Moc mě těší že se moje stavba X-wingu líbila :) . Parádní fotky z akce.
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od Acespace »

No,to já na vizitku ůplně zapoměl :( :( :(
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od Šidi »

Nějaké vizitky vemem do Ostravy.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové království Brno 2018

Příspěvek od FreeVoj »

Čtěte také report za Licard na našich stránkách z pera Michala Erbena, včetně pár fotek:

http://www.licard-liberec.cz//id:5706/p ... -brno-2018
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“