Plzeňský papírový patlák: Pá-Ne 1.-3.12. 2017

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Plzeňský papírový patlák: Pá-Ne 1.-3.12. 2017

Příspěvek od JaKR »

Ahoj všichni,

tak máme za sebou prvního Plzeňského patláka a za sebe můžu říct, že ne určitě posledního. Celkem se nás sešlo 12 dospělých a 1 žákyně. Sice zdaleka ne všichni se zdrželi alespoň na jednu noc, ale i tak za mě musím říci, že vydařená akce. Minimálně u mě splnila účel, vrátila mi chuť do pořádného lepení.

Pár fotek najdete zde:

Obrázek.

Součástí patláku byla i malá výstavka modelů pro veřejnost, která měla možnost přijít v rámci akce Papírová sobota.
Obrázek.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Plzeňský papírový patlák: Pá-Ne 1.-3.12. 2017

Příspěvek od Jirka Z. »

Rád bych poděkoval všem, kdo Plzeňského Patláka připravili za možnost věnovat se po celý víkend jen lepení modelů v báječné atmosféře. Musím říct, že díky Patláku jsem zase dostal chuť do lepení. O víkendu jsem totiž slepil zhruba stejný objem práce jako za zbytek roku od března. Takže ještě jednou díky.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jediné mínus celé akce byl počet místních, kteří s námi zůstali lepit v sobotu v noci a v neděli... Takže jsme v neděli ráno vyhlásili výstražnou stávku :twisted: :twisted: a vyrazili na nádraží. Protože stávka byla bez zjevné reakce, tak jsme ji po zhruba hodině odvolali a vrátili se dál lepit… :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“