Neratovický papír 2017

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Neratovický papír 2017

Příspěvek od JoskaM »

Daniel píše:A kde jsou fotky z Třebové? Tady jsem je nenašel (netvrdím že tu ale nejsou, možná jen blbě hledám) . A FB, kde se asi ted hlavně komunikuje nepoužívám (ale to je zřejmě jen můj problém).
na přání Daniela:
Obrázek

Papíráky poznáte, zbytek plast, nádherné byly prvoválečné tanky, samozřejmě bezpočet letadel, a práce s barvam...
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Neratovický papír 2017

Příspěvek od IceZero »

Ahoj

tak za mě byla poslední papírácká soutěž tohoto roku hlavně pohodovým setkáním. Za letošek jsem toho díky ostatním povinnostem moc nestihl navštívit ani slepit, ale snad se to v budoucnu zlepší. Díky Ondrovi s Milanem jsem zase viděl pár známých obličejů, poznal pár nových, vydržel docela dlouho povídat se Šidim a užil si sobotní dopoledne okukováním toho k čemu bych se někdy rád přiblížil. Jo a dokonce jsem se zvládl udržet a neudělat moc velkej průvan v peněžence :) takže za mě maximální spokojenost.

pár fotek ode mě je tady
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Neratovický papír 2017

Příspěvek od Lukáš »

:arrow: Tomáš S.: Perfektní fotky, Tome. Letos jsem mimo Lužánek žádnou akci nezvládnul, tvoje galerie jsou mi ale velmi hodnotnou náhradou. Už jen ten pokec se známými k tomu chybí.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“