Dubenec 2017

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Dubenec 2017

Příspěvek od Šidi »

Další skvěle připravená akce je za námi. Modelů hodně, rozhodčích dostatečně. Vynikající servis jako každý rok.
Škoda že akci, která je naplánovaná od loňského listopadu, konkurovala akce v Polici nad Metují. Doufám, že příští rok nebude souběh akcí.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubenec 2017

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Čekal jsem na reakce přítomných (na této akci) modelářů, ale asi bych očekával od těchto lidí moc. Bohužel, žádná reakce = může také být, že v dalším roce tato akce třeba nebude, protože pořadatel usoudí, že jeho práce je zbytečná. V současné době mě spousta lidí přesvědčuje, že komunikace probíhá na ksichtknize. Budiž, ale přesto by nemělo být obtěžující napsání několika slov i na tento prostor, který má několikanásobně lepší informační hodnotu než jsou bláboly na Facebooku. Toliko jen k současnému stavu společnosti modelářů.
Má účast byla jen krátká, protože jsem měl zaplacenu krátkou dovolenou v místním penzionu a tak po 36 letém manželství jsem si se svou drahou polovičkou užil první dovolenou. Účastnil jsem se hodnocení soutěžních modelů, rozhodčích bylo dostatek a hodnocení proběhlo celkem bez prodlev a zdržení. Jako každý rok, tak i letos nás dubenečtí pořadatelé přesvědčili o své pohostinnosti a o tom, že tuto akci již mají zmáklou. Za to jim dík a určitě příští rok, pokud neztratí chuť soutěž s výstavou pořádat, přijedu a přivezu modely našich dětí.
Fotografie nemám, když jsem přijel v sobotu kolem 14. hodiny z Jaroměře, tak už počty modelů na stolech silně prořídly a tak jsem nefotografoval. Tak se ostatní pochlubte.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Dubenec 2017

Příspěvek od Medium »

Akce opět příjemná. Z Liberce jsme dlouho Dubenec nebrali až tak vážně, nicméně jednou jsme vyzkoušeli a jezdíme pravidelně a rádi! Ačkoliv se modely musely rozdělit na 2 akce blízko sebe, stále bylo na co koukat. O to snažší bylo hodnocení, ale u některých kousků dalo soudcování i tak zabrat. Menším nedopatřením jsme při hodnocení velké dopravní techniky seniorů málem přehlédli soutěžní lokomotivu Vojty Volného, ale těsně před odevzdáním našeho ohodnocení jsme si jí všimli :)
Nabídka prodejců byla i na této menší akci pestrá, takže jsme opět provětrali naše peněženky.
Péče o naše blaho byla bezchybná - nejen neustálým dostatkem jídla i pochutin v podobě jablečného závinu, ale i ubytováním, kdy jsme spali třeba po 3 osobách v místnosti, až z toho i notoričtí chrápači spali sladce a tiše jako nemluvňátka (popřípadě jsem spal tak tvrdě, že mě nevzbudili).
Co mě vždy na Dubenci překvapí, je účast návštěvníků z řad veřejnosti. Ač to jsou třeba modeláři, tak na to že autobus do Dubence v sobotu nejede, vlak jede dost mimo a ti lidé stejně přijdou a přijedou. A letos se jako bonus vydařilo i počasí.
Takže na shledanou v Neratkách a v Dubenci zase za rok!
Uživatelský avatar
Marek Novotný
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18.10.2017 18:43
Bydliště: Brno

Re: Dubenec 2017

Příspěvek od Marek Novotný »

Do Dubence se vždy těším a ani letos nezklamal, pohostinností, ubytováním, přehledem vystavených modelů ani cenami pro vítěze, které opět potěšily. I rozhodčích se sešlo dost, (kdyby to tak bylo na každé soutěži (ti rozhodčí)).
Přidávám pár fotek ze soutěže:
http://novotnymarek.rajce.idnes.cz/Papi ... enci_2017/
a krátké video:
https://www.youtube.com/watch?v=Chlzxroq2gQ
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“