Pohár Kyjovské radnice 2017

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od dravec »

Opět jsem měl tu možnost se zúčastnit této skvělé akce a opět nelituji. Výborná práce pořadatelů a všech lidí kolem této akce. Jediné co dělalo menší problém bylo počasí, ale rozhodně nepokazilo náladu žádnému účastníkovi akce. A také přidávám odkaz na pár fotek z akce.

http://dravec1.rajce.idnes.cz/Pohar_Kyj ... nice_2017/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dovolil jsem si odkaz upravit do funkční podoby :)
old_Mr_Grim
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Tomáš S. »

Tradičně moc pěkná akce na kterou se člověk rád vrací ;) . Fajn relax s možností pokochat se kvalitními modely, nakoupit pár novinek a případně potkat známé tváře... Zkrátka je super alespoň jedno dopoledne zase po čase strávit mezi papírem, když toho času na modelaření doma se moc nedostává... Co mě trošku překvapilo, byla dost chabá nabídka vydavatelství GPM u prodejců - vesměs měli novinky všech ostatních polských vydavatelů, jen od GPM tam byly vyloženě zbytky - ale je možné, že jsem už přišel pozdě.

Co se týče počasí, tak takto je u nás na Moravě tak poslední dva týdny... Měl jsem tedy i trochu obavy co nafotím, protože jsem chtěl akci trošku zprostředkovat i těm, co se nemohli dostavit. Jak se to povedlo můžete zjistit v galerii zde (klik na fotku -> šup do galerie):

Obrázek

Už teď vím, že na další ročník se budu snažit opět dorazit! Díky za akci! ;)
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Tomas »

Tomáš S. píše:. Měl jsem tedy i trochu obavy co nafotím, protože jsem chtěl akci trošku zprostředkovat i těm, co se nemohli dostavit.
Obavy netřeba, super fotky a krásné modely.
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Brzdič »

Kluci bylo to super jako vždy.
Díky za těch 5 let. 8-)
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Daniel »

Bylo to super - díky všem, kdo jste tuhle pohodovou akci připravili :D
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od zkooter »

I když jsem se tentokrát mohl zastavit jen na otočku, protože na programu byly bohužel i jiné, rodinné povinnosti, akce to byla klasicky parádní. Velké poděkování tedy patří všem, kteří na akci podíleli. Spousty krásných modelů, pár nových kousků jsem sice nakoupil, ale výjimečně si neudělal radost tatínek, ale synek, který mě po půl hodině už neodbytně tahal za ruku, že chce jet zase domů. Proto ty fotky vypadají, jak vypadají, za což se omlouvám. Za rok to snad bude lepší ;)

http://zkooter.rajce.idnes.cz/Pohar_Kyj ... 23.9.2017/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Jirka Z. »

V Kyjově jsem byl poprvé před třemi lety. A celá tato soutěž i místo konání mě nadchlo natolik, že jsem se sem vždy rád vracel. Pokud se něco na situaci změní, tak se sem budu rád vydávat na soutěž i v dalších letech. Spolu s Jindřichovým Hradcem patří zdejší soutěž mezi nejpohodovější akce celého roku. Zatímco jinde vládne takový nějaký shon, nervozita a nedostatek času, tak zdejší soutěž je přesný opak. Všechno plyne v klidu a pohodě.

Nicméně k letošnímu roku. V pátek jsme cestou na soutěž vjeli do bouřky u Hradce Králové a místy velmi silným deštěm jeli asi 130km, večer v Kyjově byl bez vody. Ale sobota byla v podstatě celá pod tu slabšími tu silnějšími přívaly vody. Cestou domů pršelo téměř celou dobu. Z trasy dlouhé nějakých 320km jsem stěrače vypnul v Praze v Dejvicích, tedy asi 10km před domovem... :lol: Od ženy jsem se dověděl, že v Praze a blízkém okolí, kde byli se skauty na výpravě v podstatě ani nekáplo... :lol:

Rád bych poděkoval Kaktusákovi, Yvanovi a jejich organizačnímu týmu za parádně strávený čas. Stoly plné modelů, navzdory počasí (nebo možná i díky počasí) plný sál lidí. Rád jsem letos přijel a rád přijedu i příště.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od haageeman »

Chlapci kyjovští dík za Vaši akci a úsilí na ni vyvinuté :!: Pohodička, pokoukáníčko, nějakej ten nákup, supr. A ten "žigul", jedna báseň! Já měl u Vás 3 premiéry: poprvé v Kyjově na výstavě, poprvé v životě s modelem a hned napoprvé ocenění, byl jsem z toho dost "paf". Spokojenost každým coulem, když to půjde, určitě dofrčím i příští rok :!:
Ještě pár foteček http://haageeman.rajce.net/Kyjovska_radnice_2017 a ahoj.
enzo66
Příspěvky: 76
Registrován: úte 24.1.2012 11:28
Bydliště: Koryčany

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od enzo66 »

Myslím, že tady bylo již všechno řečeno. Kluci díky za perfektní akci. Poprvé jsem vystavil skoro celou svou sbírku formulek a je z toho pohár za druhé místo ve speciální kategorii! Tak to mě překvapilo a skoro až dojalo.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jediné, co mně kazí radost a výborný pocit z této akce je fakt, že šlo o pátou a bohužel poslední výstavu v Kyjově. Zbyňku, Ivane a všichni ostatní, kteří jste se na uskutečnění těchto pěti ročníků podíleli - děkuji. Třeba se papírové modely do Kyjova zase jednou vrátí.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od dravec »

Radku ještě jedna gratulace k oběma cenám.
enzo66
Příspěvky: 76
Registrován: úte 24.1.2012 11:28
Bydliště: Koryčany

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od enzo66 »

dravec píše:Radku ještě jedna gratulace k oběma cenám.
Děkuji Pavle, moc si toho cením. I já Ti gratuluji, taky jsi neodjel bez ocenění, to je paráda!
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od haageeman »

Ale co se to tady píše, poslední :?:
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od vsetíňák »

Určitě by to byla škoda poslední...
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Šidi »

Než jsem se dostal k psaní, tak vše již bylo řečeno.

VELKÝ DÍK VŠEM, KTEŘÍ SE NA AKCI PODÍLELI.
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 481
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Pohár Kyjovské radnice 2017

Příspěvek od Kovář »

Jako vždy příjemná akce, jsem rád, že jsem tam byl. Díky všem!
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“