Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od IceZero »

Tak další roční této výstavy je za námi, ale co k němu říci...

:arrow: Za mě poděkování Jirkovi a všem co se motali kolem organizace. Stejně tak Verče v zázemí kuchyně za to jak se o nás starala. v neposlední řadě všem co dorazili a přivezli s sebou ukázky své práce, ať do soutěže nebo jen na výstavu - třeba jako Brzda s Tomysem v sobotu dopoledne. Hradec nejspíš nikdy nebude tak navštěvovaná a obsazená soutěž jako Neratovice či Brno, ale do kalendáře soutěží patří a své kouzlo rozhodně má - i proto že si člověk poklábosí s ostatními, na což třeba v Brně není čas...
:arrow: Poděkování určitě patří i přítomným prodejcům, kteří opět trošku ulehčili mé peněžence a zaplnili další kus archivu. Teď ještě najít čas na lepení těch 2D zásob :cry:
Takže já za rok na ten jubilejní ročník určitě dorazím

P.S. fotky dodám příští týden. ještě sem se tím nestačil prohrabat.
weselan
Příspěvky: 268
Registrován: sob 21.1.2012 11:54
Bydliště: nad řekou Moravou

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od weselan »

V Hradci jsem byl poprvé nemůžu si vůbec stěžovat.Výborní lidé,skvělá starost o soutěžící,aj se mě něco podařilo vyhrát :-) Takže za mě dobré a těším se na příští rok.Jak se říká,vyhrát je snadné,ale obhájit bude těžké...
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od Daniel »

Pravdou je, že počtem vystavovaných modelů i zúčastněných osob se asi nikdy Růže nevyrovná těm známějším soutěžím, ale pohodovou atmosférou se s nimi může směle rovnat ne-li je předčí. Takže díky moc Jirkovi, Verče a všem kdo jí pro nás připravují a už ted se těším na další ročník . JUBILEJNÍ ;-)
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od Tapan »

Bohužel jsem se letos nemohl přijet podívat. Mám rozdělaný jeden modýlek z oblasti architektury v 1:1 a bagrák na mne měl čas jen v sobotu :-) Inu, těším se, až se tu objeví nějaké fotky, mrknu aspoň zprostředkovaně...a příští rok se snad polepším :-)
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od yvan »

Loni mi to nevyšlo, letos to ale bylo přesně takové, jak si pamatuju z minulých let. Podepisuji výše napsané. Perfektní, dámy a pánové. Kdo chce začít jezdit po akcích a bojí se, že tam nikoho nezná, tohle je ideální soutěž na start.
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od Brzdič »

Jo bylo to fajn, sice jen na pár hodin na pokec, ale byl jsem spokojený, tak snad zase za rok. :)
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od Jirka Z. »

Rád bych touto cestou poděkoval Jirkovi a všem dalším členům jeho organizačního týmu. Jak už bylo napsáno výše - tahle soutěž rozhodně počtem zúčastněných modelů nepatří mezi největší. Ale má jednu věc, kterou nemá žádná jiná soutěž. A tím je atmosféra - zatímco na jiných soutěžích panuje většinou hektická atmosféra, Papírová růže pravidelně vyzařuje klid a pohodu. Vždy je dost času prohlédnout modely, podebatovat s modeláři a projít si jedno z nejkrásnějších měst v republice. Velice rád přístí rok opět přijedu.

Fotky jsem ještě nezvádl zpracovat, ale až se mi to podaří, tak sem nějaké přihodím.

Jirka Z.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírová Růže 2016 Jindřichův Hradec

Příspěvek od IceZero »

Tak jak sem slíbil trošku sem se prohrabal paměťovkou... snad se ukázka fotek bude líbit

koukejte tady
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“