Papír show Ostrava 2016

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
mirec116
Příspěvky: 538
Registrován: úte 8.9.2015 12:48

Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od mirec116 »

Skvelá akcia a množstvo pekných modelov. Na fotkách je to, čo ma zaujalo.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od JaKR »

Naštěstí tě toho zaujalo vcelku dost a můžeme se tak pokochat krásnými modely.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od kaktusak »

Za mě velká jednička . Hodně modelů a hodně lidí . Vše fungovalo tak jak má .
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Letošní ročník jsem byl poprvé a když to jen trochu půjde rád se budu vracet. Fajn akce.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od Jirka Z. »

Letos jsem byl v Ostravě podruhé. A musím říct, že to byla naprosto parádní akce. Takhle kvalitní a našlapanou soutěž jsem už nějakou dobu nepotkal... Těším se na příští ročník.

Bude někde ke stažení výsledková listina?
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od fox »

Zdravím. :)

Ostravská papír show byla z mého pohledu (návštěvníka a účastníka soutěže) dost vydařená akce. Co se počtu soutěžících modelů týká, dles slov Martin S. jich bylo něco kolem 380. :) Přesnější info, bude mít sám Maritn. :)
Takže za mě palec nahoru a těším se na příští ročník. :)
Teď už jen pár fotek z akce.

Obrázek

po kliknutí na obrázek se otevře galerie
Uživatelský avatar
Kamil
Příspěvky: 148
Registrován: ned 10.1.2016 21:08

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od Kamil »

Tohle je opravdu z papíru? Jestli ano, smekám :shock:
http://foxxik.rajce.idnes.cz/Papirshow_ ... 3-2016.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od fox »

Jo, je to z papíru. Tento model je přebarvovaný a určitě před tím byl přetmelený a přebroušený.
Uživatelský avatar
Kamil
Příspěvky: 148
Registrován: ned 10.1.2016 21:08

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od Kamil »

Můžeš to prosím trochu rozvést? To se pak ještě na kompletně celý model nanese vrstvička tmelu, které se pak plošně přebrousí? Nebo je to i z nějakého spec. papíru a tmelené jsou jen hrany a spáry?

Napadá mě, jak by vypadalo, kdybych něco přestříkal jen bezbarvým lakem (třeba na vlasy), musím to na něčem vyzkoušet.
Uživatelský avatar
freeper
Příspěvky: 138
Registrován: úte 3.1.2012 20:10
Bydliště: skoro Ostrava

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od freeper »

Ahoj,
projdi si toto vlákno na slovenském foru:
http://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=62&t=549" onclick="window.open(this.href);return false;
Autorem modelu (i těch, které byly k vidění v Ostravě) je uživatel Mory. Je tam krásně popsaný postup stavby i barvení. A model je také volně ke stažení.
crafter45
Příspěvky: 22
Registrován: sob 23.2.2013 22:33
Bydliště: Hradec Králové

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od crafter45 »

Zdravím, nemáte někdo výsledkovku? Ke stažení nebo případně kdyby mi ji někdo poslal ne email: oryba5230@seznam.cz ,děkuji.
Martins
Příspěvky: 109
Registrován: úte 14.2.2012 8:23

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od Martins »

Nazdar
Díky za pochvalné reakce na 12. ročník Papír show Ostrava podle mého " FAJNA " a určitě ta nejlepší soutěž co jsem kdy dělal.
Modelů v ligových kategoriích 385 , Dakarských modelů 110 , Agro modelů 105 , IZS modelů 160 ,Minimodelů cca 500 , modelů Karla IV 13 , Bestrových tanků 21 , celkový počet modelů může být cca 1250 , prodejců 12 , Klubů 17 .
diváků asi 400.
Ve venkovní expozici vozidel letos celkem 9 aut
5 hasičských vozů - DA MB Spriter+ přívěs a Quad Gibbs Quadski XL od HZS MSK,
LIAZ SA 8 a MB Atego CAS od HZSp Vítkovice, Renault Midlum přepravník koní Městské policie Ostrava, Dakarská Tatra Jamal Bonver a Traktor Zetor HSX 140 s přepravníkem dřeva od Ostravských městských lesů Ostrava
/ Traktor překvápko nejen pro mě - přijel si v sobotu bez ohlášení :) /
Díky všem soutěžícím, vystavovatelům, rozhodčím, prodejcům, partnerům i všem kdo se jakkoliv podíleli.
Taký díky sobotním pomocníkům se stoly po skončení soutěže těch 30 stolů v jídelnách navíc se samo neodnese.
Velký tleskač Timimu za diplomy a práci u Pc , Fandovi Sochorovi za diplomy do doplňkových kategoriích kompletaci výsledků a tisk diplomů, Jirkovi Zelenkovi za sobotní ranní pomoc a Jirkovi Křivohlavému za zajištění oběda a též Marianovi Hodboďovi za zajištění Tatry Dakar a hasičských aut z podniku Vítkovice.
Partner naší akce Bonver Dakar Projekt slíbil výhercům kategorie Dakar a Tatra Dakar svezení na Polygonu fy. Libros v Ostravě Přívoze. všechny budeme kontaktovat jak bude znám termín .
Příští rok se těším na viděnou na stejné místě v termínu 17. - 18.března 2017 s tématikou speciálek Dakar a IZS určitě.
Čao MartinS
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Papír show Ostrava 2016

Příspěvek od Daniel »

Je někde ke zkouknutí (stažení) výsledovka ?
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“