Neratovický papír 2015

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Neratovický papír 2015

Příspěvek od IceZero »

na fcb se to začíná fotkami jen hemžit a myslím že je načase se poohlédnout za proběhlou soutěží i tady ....

Primárně se sluší poděkovat Ondrovi za uspořádání akce, všem co se podíleli na přípravě, organizaci, hodnocení a podle mě zdárném průběhu výstavní soboty.
Za mě povedená akce, potkal jsem známý "ksichtíky", u pár poznal kdo se na přezdívkou z fóra skrývá, zase trošku provětral úspory v peněžence a zvětšil archiv (ve dvou případech zbytečně a mám tak modely dvakrát - holt ten něměc se projevuje čím dál víc).
:arrow: jinak ještě poznámka... ten páteční výpadek mohl trvat o pár minut dýl, měl bych víc fotek osvětlených kostelů od Kaktusáka a Luisy :D
Takže zase za rok Honza

jo a pár fotek od mé maličkosti je tady
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od AmatER »

69 fotek ode mne -> Picasa
Ondrin
Příspěvky: 77
Registrován: úte 21.2.2012 13:02

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Ondrin »

Tak to mě teda bere. Na fotkách je vidět, že v kategorii seniorů se na druhém a třetím místě umístily modely tanků Merkava a Pz III. Tyto: http://kamilius.rajce.idnes.cz/Neratovi ... CN8230.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; (s dovolením od uživatele Kamilius). Pamatuju si, že přesně tyhle stejné modely jsem potkal na soutěži v Ostravě letos v dubnu, kde jsem soutěžil s mojim Challengerem 2. Tenkrát mě oba dva porazily a já skončil na třetím místě. Teď si tyhle dva dělí druhé a třetí místo, ale zatímco v Ostravě byl první Pz III a Merkava druhá, tak tady je druhá Merkava a Pz III je třetí. To mi teda hlava nebere...
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj přátelé,

také přidám svou troškou do mlýna a zde pár obrázků:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Toto byla má druhá akce a první, na které jsem dal nějaký ten svůj výtvor do soutěže, ač s trestnými body za špatně vyplněny ( na půl vyplněny) přihlašovací lísky, že pane Ondro :lol: :lol: příště už se to nestane :) ;)
Vám pane Ondro a i všem se na akci podílejícím patří velké díky, za skvělou akci, kde jsem poznal pár Modelářů, face to face a spousty suprově postavených modelů, které jsou pro mě podmětem ke zlepšení modelářského umu...
Těším se na další akce, co budou následovat a budou v přijatelné dojezdové vzdálenosti 8-)

Hezké dny všem Jakub.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od pahejl69 »

Pro Ondrina Ondra :lol: :lol: :lol: toto hodnocení není jako při běhu 110 metru s překážkami žádné stopky. Pokaždé hodnotí jiní rozhodčí a ti mají také jiný pohled, to musíš pochopit. Prohození míst není až takový rozdíl né ? Pokud by jeden skončil první a druhý poslední tak to by bylo zvláštní ale takto? Tak snad to pochopíš a nebudeš to brát jako tak velký problém měj se Ondra ;)
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Jirka Z. »

Za prvé - Ondro, děkuji za naprosto úžasnou akci. Letos byla na stolech spousta modelů, dorazila spousta modelářů i návštěvníků, takže není snad co akci vytknout.

Za druhé - pro Ondrina - na této soutěži jsem PT spoluhodnotil já a za tímto pořadím si naprosto stojím. Soutěž vyhrál precizně slepený model Mazura. Panzer III a Merkava jsou slepeny v podobné kvalitě. Netuším proto, co ti "hlava nebere". Nebo myslíš, že by měl model na první soutěži v sezóně dostat nějaké hodnocení a pak už by se mělo v dalších soutěžích jen kopírovat? Nebo že se nemůže někde objevit lepší model?
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Chtěl bych poděkovat za velmi, alespoň z mého hlediska, vydařenou akci, která byla plná pohody. Setkal jsem se s mnoha lidmi, které jsem letos ještě nepotkal. Byl jsem rád, že jsem noc mohl strávit s dalším lepičem Jirkou a k tomu nám sekundovali mnozí diskutéři, se kterými jsme probrali mnoho modelářských i nemodelářských témat. U prodejců se objevilo několik zajímavých novinek, nejvíce jsem byl vděčen za novou Tatru od doktora. Vyhodnocení proběhlo rychle a děkuji za opravdu velký výběr hodnotných cen, naše děti budou potěšeny. Ještě jednou velké díky za organizaci akce Ondrovi a jeho týmu a budu se těšit na to, že Neratovice nás budou hostit zase v listopadu 2016.
Motyka
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20.1.2012 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Motyka »

Pár fotek od nás.. Každoročně super vydařená akce :))

http://monty123.rajce.idnes.cz/Neratovi ... ve_modely/" onclick="window.open(this.href);return false;
Konopka
Příspěvky: 169
Registrován: stř 18.2.2015 20:18

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Konopka »

Letošní ročník neratovické soutěže uzavřel mých prvních 20 let cestování na soutěže papírových modelářů (na 1. soutěži jsem byl na jaře 1996 v České Lípě) a tak snad mohu trochu hodnotit v kontextu doby :-) Považuji soutěž v Neratovicích za NEJPŘÁTELŠTĚJŠÍ SOUTĚŽ, protože se tu setkává nejvíce přátel a noví přátelé se tu seznamují. Možná je to tím termínem, že ke konci roku se ještě chceme vidět s těmi, s nimiž jsme se třeba celý rok míjeli. Neratovice mají také tu dobrou tradici, že tu bývá k vidění nejvíce novinek. Přeji Ondrovi, aby tyto dvě vlastnosti "jeho" soutěži vydržely co nejdéle i v letech budoucích.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Daniel »

Parádní soutěž se skvělou atmosférou a myslím že i počet modelů byl slušný. Takže bych rád poděkoval Ondrovi i všem kdo mu s přípravou téhle bezva akce pomáhali a už teď se těším na další ročník ;)
Toptop
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Toptop »

I já se přidávám k poděkování. Pro mě to byla první modelářská akce takového rozsahu a přiznávám, že jsem byl (a stále jsem) nadšený. Skvělá organizace, přátelská atmosféra, spousta prima lidí, krásné modely na výstavě i ke koupi, velmi pěkná návštěva. Prostě bezvadně strávený čas. Díky moc a už se těším na příště.

Pár fotek:http://vladimirhanke.rajce.idnes.cz/Ner ... apir_2015/
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od katondre »

I my jsme si to uzili. Opet par obliceju zahledli, dokonce se i poznali, coz me veeeelmi prekvapuje. Spis jsem si rikala, ze jsem zapomenuta. Ale rada bych se sama pristi rok zucastnila, zase konecne jednou. Mela bych na sobe tedy zacit pracovat. Hlavni ale je, ze jsme vyvetrali obe nase penezenky :-D
Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 8.3.2012 11:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od Rado Radevicz »

Velmi dobrá akce, doporučuji všem.
Uživatelský avatar
RadekV
Příspěvky: 261
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: Kladno

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od RadekV »

čas od času někde vždy vidím tento model,ale nevím,že by kdy vyšel. To je nějaká řízená provokace ?:-) :-) :-)
Radek
S pokorou jsem si vypůjčil tento odkaz.:-)

http://monty123.rajce.idnes.cz/Neratovi ... 010918.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Neratovický papír 2015

Příspěvek od IceZero »

Radku ten model oficiálně nevyšel... je to tvrz Kestřany a víc by ti pověděl hodný strýček Teo...

pokud sem správně zaslechl stavěl ji v rámci testu
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“