Papírová liga Dubenec 2015

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Papírová liga Dubenec 2015

Příspěvek od DDM Vetrnik »

V pátek 23. října po 17. hodině jsme ve složení Vojta Volný, Honza Jeřábek, Michal Erben (Medium) a já vyrazili od našeho libereckého DDM Větrník na cestu do východočeského Dubence na soutěž papírových modelářů, která je zařazena do letošního ročníku Papírové ligy. Byla to naše první výprava do Dubence za což se dosti stydím, protože všude říkám, že vzdálenost do 100 km na soutěž je pohodová dojezdová vzdálenost. Ovšem někdy se stane, že termíny v našem DDM jsou takové, že při nejlepší vůli nemohu přijet.

Letos se nám už Dubenec podařilo navštívit a nelitujeme. Provazníkovi a spol vytvořili příjemnou atmosféru takovou, že se opět nebojím použít větu - Byla to nejlepší akce, které jsem se letos osobně zúčastnil. A je to bez přehánění. Organizátoři se předvedli v tom nejlepším světle, časově probíhalo vše tak, jak bylo naplánováno. Musím pochválit i předávání ocenění, kterého se zúčastnil jak ředitel základky v Dubenci, tak i dubenecký starosta. Pochopitelně ne všude je to možné, ale na malé obci je to vždy milé. Překvapen jsem byl i slušným počtem návštěvníků a dokonce delegací modelářských fandů z Lomnice nad Popelkou, kde DDM vypravil autobus. Nesmím zapomenout na vstřícnost organizátorů vůči těm, kteří ponocují nad lepením a diskutují s dalšími nespavci. Stejně tak bylo pamatováno na nás lepiče s místem pro lepení při samotné výstavě. Nabídka prodejců byla určitě pestrá, bohužel se toho moc neprodalo, ale i to se stává.

Za mne osobně a stejně tak za ostatní účastníky z DDM Liberec nebo Licard Liberec ještě jednou děkujeme a určitě se budeme účastnit i dalších ročníků této soutěže.

Ještě odkaz na fotogalerii: http://www.licard-liberec.cz/zpravy-z-a ... -v-dubenci
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Papírová liga Dubenec 2015

Příspěvek od pahejl69 »

I když rozsahem spíše komorní přesto skvělá akce. Organizačně perfektně zvládnuto za mne velká pochvala.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Papírová liga Dubenec 2015

Příspěvek od Medium »

Připojuji se s poděkováním dubenečákům i všem co přijeli za pohodový páteční podvečer a sobotu. Tydle menší akce jsou velice příjemným protikladem k těm naopak velkým - každé má své. Děkuji i za perfektní informační servis ještě před samotným odjezdem.
provla
Příspěvky: 49
Registrován: pát 27.7.2012 21:33

Re: Papírová liga Dubenec 2015

Příspěvek od provla »

Děkuji za zhodnocení akce v Dubenci.

Některé další fotografie si můžete prohlédnout na: http://zs.dubenec.indos.cz/modelpap/papir15/index.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Chci tady poděkovat všem lidem, kteří mi byli nápomocni. Pan V. Chlan a Z. Smaženka nám přivezli modely již dříve, a tak jsme je spolu s modely našich žáků prezentovali pro okolní mateřské školy již v pátek dopoledne (prvních 6 fotek).

L. Provazník
ZŠ Dubenec
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“