Chrudimský papír 2015_08_29

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
ronyx
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 28.6.2012 21:53
Bydliště: Náchod

Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od ronyx »

Nabízím ke stažení fotky z pěkné komorní výstavy organizované panem M. Chaloupkou v chrudimském Městském muzeu. K vidění byly modely vydavatelů PMHT a Agromodels (autoři a majitelé byli také přítomni), dále pak modely p. Chaloupky (marchal), p. Smaženky (TEO), p. Bolkovce a dalších modelářů.
http://uloz.to/m/ronyx1/papirove-modely ... sky-papir-
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od Lukáš »

Vytáhnul jsem rodinku do Chrudimi a měli jsme moc pěkný výlet. Matýsek byl nadšený a já jsem rád osobně poznal dalšího človíčka z fóra.
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od BalvieM »

Pěkná akcička, supr lidičky, názorná výuka pro mě nových technik úpravy modelů naživo i koláčky jsme dostali, to nemělo kaz :-) .
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Lary mělo to chybu a docela závažnou. No musel jsem po instalaci modelů do pracovního procesu.....a tak hlavně jestli se líbila ukázka modelů veřejnosti a mohli jsme tak ukázat, co vše lze z papíru vytvořit.
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od BalvieM »

To je fakt,alespoň ty koláčky na tebe počkaly :-)
xbenakk
Příspěvky: 44
Registrován: ned 2.2.2014 2:16
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od xbenakk »

Zdeněk-TEO píše:Lary mělo to chybu a docela závažnou. No musel jsem po instalaci modelů do pracovního procesu.....a tak hlavně jestli se líbila ukázka modelů veřejnosti a mohli jsme tak ukázat, co vše lze z papíru vytvořit.
Líbila a moc. Se synkem jsme to prošmejdili 2x za sebou a z Vašeho stolu plného formulí byl unešen :D A hodně se mu líbila Valdická brána, že prý mu ji musím koupit ... Hodně moc mě zaháněl do úzkých u zemědělské techniky, vyložit mu rozdíl mezi řezačkou a sekačkou se mi asi moc nepovedlo ... U Vašeho modelu Husky MK III (tedy pokud byl Váš) jsem byl v koncích a vůbec netušil o co jde.

Jen je velká škoda, že jsme přijeli do Chrudimi zrovna kolem oběda a moc lidí ma výstavě nebylo (silná konkurence v leteckém dni) a i prodej modelů byl zavřený, no snad příště.

Panu Chaloupkovi a ostatním patří velký dík za organizaci a paní z pokladny a její kolegyni za milé přivítání, samozřejmě jsme prolezli i šutry (geologie Železných hor je opravdu velmi zajímavá, na relativně malém kousku je soustředěno opravdu mnoho zajímavostí), truhly a skříně a historickou expozici v prvním patře.
ronyx
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 28.6.2012 21:53
Bydliště: Náchod

Re: Chrudimský papír 2015_08_29

Příspěvek od ronyx »

Dovolím si malou odchylku od hlavního tématu.
Byl jsem na výstavě cca od 10 do cca 15.30, kromě hodinové (cca od 13.30 do 14.30) pauzy na oběd. Když vidím, kdo z vás tam byl a nepotkali jsme se (nebo spíš nepoznali jsme se), je mi to docela líto. Rád bych vás všechny osobně poznal, třeba i kvůli případné spolupráci s Muzeem v Polici atd.
Se Zdeňkem (TEO) jem se bohužel z časových důvodů minul (on musel do práce a já zase odjet vyzvednout do Pardubic modely pro muzeum, než on se vrátil) což mne také mrzí, ale aspoň už se známe a spolupráce je navázaná. Ale vy další jste mi zůstali utajení (a já třeba zase vám za muzeum) a myslím,že je to škoda. Nemáte nějaký nápad, co s tím do budoucna - jak se poznat na akcích? Vím, trochu problém je v tom, že část lidí (modelářů) třeba sem ani nechodí, někdo chodí jen na FB, někdo na slovenské fórum...
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“