Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od Lepič »

Tak Papírová Růže 2015 už je minulostí. Ještě jednou děkuji všem kteří přijeli soutěžit, vystavovat a prodávat. A nejvíc těm, kteří nám pomohli rozestavět a zabalit stoly.

Hodnocení přenechám jiným, já jako pořadatel se snažím dělat vše jak nejlíp umím, aby se vám u nás líbilo.

Počet modelů bojové techniky druhé světové války shromážděných na jednom místě se zastavil na čísle 76. Možná se to někomu bude zdát málo, ale nikdo nebude nikomu bránit aby tento rekord překonal.

Výsledkovou listinu standartní soutěže si můžete stáhnout zde: https://drive.google.com/file/d/0B3t40c ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud by někomu nešla stáhnout, napište si o poslání do mého mailu.

Těším se na další ročník
Lepič
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od Tapan »

Pěkná akce to byla, díky za ní. Pro mého půlročního synka to byla jeho první :)
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od pahejl69 »

Loni jsem byl po prvé no a letošek mne ujistil že se z návštěv stane tradice ;) . Chválím, chválím dík za pěknou akci Ondra.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od kaktusak »

Pohodová , spíše komorní akce . Co musím vyzdvihnout tak to je hlavně zdejší pohostinost . V kuchyni vládla Verča a nastavila laťku hodně vysoko .
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od JaKR »

Byl jsem letos na Růži poprvé. Prostě pohodovka, zakončení týdenní dovolené v Jižních Čechách. Jen mi přišlo, že bylo dost málo návštěvníků (mimo nás soutěžících modelářů), což je dle mého názoru škoda. No ale zase jsem si mohl vše v klidu prohlédnout a s nikým se nepřetlačovat u výstavních stolů. Organizátorům díky za jejich práci a příští rok v JH na viděnou. Honza
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od Šidi »

Tradiční pohoda, tradiční pohostinost, tradiční speciální ceny. Krásný výlet kouzelným autobusem do leteckého muzea. Už se tradičně těším na další ročník. Kdo tam nebyl, ten to holt neviděl.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od IceZero »

Pro mě oblíbená akce, z mnoha důvodů - ano je poněkud komornější, ale o to panuje příjemnější atmosféra. Organizátorův v čele s Jirkou a Verčou se sluší poděkovat za pohostinnost a inspirující klima
pár fotek od mé maličkosti je tady. Za jejich kvalitu se předem omlouvám, pár věcí na foťák sem zapomněl doma ... ale zase lepší nějaká fotka než žádná
tak zase za rok naviděnou v Hradci
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od Daniel »

Mně se taky moc líbilo - perfektní organizace (velký dík Jirkovi, Verče a Zbyňovi ) a bezva pokec o modelařině i ostatních radostech - takže za rok se zase těším naviděnou 8-)
kosatn
Příspěvky: 3
Registrován: úte 8.5.2012 11:32

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od kosatn »

Děkuji pořadatelům za pěkné sobotní dopoledne
modely supr práce :)
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírová Růže 2015 + ustavující rekord

Příspěvek od Jirka Z. »

Sice se zpožděním, ale i já bych rád přidal pár postřehů k soutěži. Je pravda, že setkání v Jindřichově Hradci je vždy (alespoň co jsem zažil) komornějšího rázu. Což ale není problémem pořadatelů, ale spíše modelářů. Modelů je sice méně, soutěž a výstavu ale pravidelně provází taková nějaká naprosto pohodová a příjemná atmosféra, která na jiných soutěžích chybí. Brno, Chodov a některé další výstavy jsou bezesporu větší, ale není tam na nic čas. Není čas si prohlédnout modely, projít stánky prodejců, poklábosit s lidmi… Člověk si vždy musí nějak upravit harmonogram. A tady – jak v pátek, tak i v sobotu bylo dost času se u jednotlivých modelů zastavit, pobavit se s dalšími stejně postiženými lidmi a přiřadit k dalším nickům zdejšího fóra tváře. Dokonce i na výlet do leteckého muzea zbyl čas. Nutno říci – pánové pořadatelé, smekám. Tenhle výlet byl opravdu úchvatný nápad a cíl výletu senzační.

Abych tady moc netlachal – tak jak to vše shrnout? Komorní akce, která má pravidelně naprosto pohodový, klidný, oddychový a bezproblémový průběh. Výstava navíc probíhá v parádních prostorech a dům v podstatě navazuje na historické centrum (podle mého názoru) nejkrásnějšího jihočeského města. Tohle všechno by se mělo stát důvodem, proč na soutěž do Jindřichova Hradce jezdit. Abych jen nechválil, tak jedna výtka – příště by to chtělo trochu více světla na páteční hodnocení. Pokud mi do toho nic nepřijde, tak příští rok velmi rád opět přijedu.

Závěrem pár fotografií.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“