Papírové jaro 2015 - Praha, 10.-11.4.2015 - Mistrovství rep.

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
Provil
Příspěvky: 14
Registrován: sob 1.2.2014 19:55
Bydliště: Červený Kostelec , Prusinovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové jaro 2015 - Praha, 10.-11.4.2015 - Mistrovství

Příspěvek od Provil »

Já tam byl loni poprvé, ( A i poprvé v životě na výstavě. Dřív nebyli možnosti a když to šlo, nestavěl jsem. ), to jsem ještě obohatil o Dvůr Králové. Letos jsem si nenechal ujít Brno, tam jsem poprvé na popud kamaráda něco vzal. Původně jsem plánoval to vzít ukázat jen domů na Moravu. Tam jsem se rozhodl že do Prahy už postavím něco novějšího. Do Prahy jsem nakonec vezl také modely dva. Časově soutěžit nestíhám, tak aspoň pro diváky. Vstup zadarmo a ještě obohatím výstavu. Jelikož jsem se k tomu vrátil loni, tak zas nějaké modely přibudou a příště povezu více.

Já jsem byl s výstavou spokojený, odvezl jsem si 24 nových modelů a ještě se pokochal pohledem na prohlížející, když si fotili a prohlíželi moje modely. To mě potěší.

Tak v Dubenci a Neratovicích ahoj.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Papírové jaro 2015 - Praha, 10.-11.4.2015 - Mistrovství

Příspěvek od Tomys »

Heh...byl,sem jen v pátek..poplácal po zádech kámoše aj si potřás Sparťanskou pravicí s doktorem, což je kurde počin.
Modelů málo, ale co. Nikdo nemůže držkovat, páč kdo co přinesl..skoro nikdo nic... Naše smůla..
Každopádně borcí, sorry za předčasný odjetd, ale znáte mě a víc netřeba rozebírat..
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“